IL Gular - orientering

Resultater nattcup 2000/2001

[Isdalen] [Søras-Nordås] [Knappenfjellet] [Sandsli] [Ytrebygda] [Bueskytterbanen] [Sammenlagt]
Tekster & bilder 1. løp
2. løp
3. løp og forhåndsomtale
4. løp og forhåndsomtale
5. løp og forhåndsomtale
6. løp, imforasjon og forhåndsomtale
[Isdalen] [Søras-Nordås] [Knappenfjellet] [Sandsli] [Ytrebygda] [Bueskytterbanen] [Sammenlagt]
Isdalen,
18.10.00

Klasse DA

1.Madsen AnnemarieFana31.41
2.Bergsvåg MariStord42.03
3.Kocbach BjørgBergens TF52.43
4.Høydalsvik KristinGneist58.28

Klasse HA

1.Aadland Per ArneGular24.34
2.Eikanger BjarteGular25.58
3.Kocbach JanFana26.20
4.Nygaard RuneGular26.57
5.Matthey ThierryGular27.51
6.Daltveit MemundFana28.34
7.Hølleland BjørnAskøy28.43
8.Buanes TrygveViking29.08
9.Strømme ØysteinGular29.10
10.Hermansen TrygveØstmarka29.36
11.Fjærestad JanAskøy29.52
12.Steineger JanGneist30.30
13.Knudsen ArneGneist32.32
14.Johannesen ArneGular32.44
15.Linga SveinGular34.43
16.Ottesen SverreRådhuset BIL35.47
17.Bergsvåg ArneStord36.28
18.Hansen Jan PetterGular37.19
19.Pedersen ChristianViking38.06
20.Haugen OttarGular38.07
21.Sletten DagBergens TF38.46
22.Raadal PeterFana39.16
23.Drange OveAskøy39.29
24.Hatling John IDF Group39.55
25.Grieg EinarBergen Turlag40.11
26.Solli BjørgeAskøy41.00
27.Døskeland TrondFana41.39
28.Sørevik TorViking41.40
29.Døskeland KjetilFana42.10
30.Vold PerFana42.35
31.Støyva ArvidGular42.41
32.Valestrand StianBergens TF43.22
33.Falch Kristian H.Gular43.25
34.Jacobsen TorbjørnAskøy44.17
35.Båtnes Svein OveVaregg45.53
36.Strand TorgeirFana46.10
37.Alvheim AtleFana46.38
38.Larsen Lars StulandGular49.27
39.Nord RolfFana58.08
40.Aarebrot SteinulvHSI63.08
41.Lillealtern TrondVaregg68.56

Klasse DB

1.Grevskott KirstenVaregg23.32
2.Drange Line SjødinAskøy26.12
3.Simonsen ÅseStatoil26.15
4.Lind GreteBergens TF26.55
5.Fladmark KariFana31.53
6.Rognsvåg SiljeFana34.42
7.Rognsvåg TuridFana34.45
8.Følstad RuthNRK36.41

Klasse HB

1.Steen Kristian WollenFana19.39
2.Eriksson Jens-ChristianHSI19.49
3.Steen VidarFana20.14
4.Haugan PeterBergens TF22.44
5.Hjellevik Petter D.NOVITBIL24.13
6.Pedersen TomViking25.16
7.Grevskott SverreVaregg26.05
8.Opheim Tormod D.NOVITBIL26.31
9.Engelbreth Knut IngeVaregg27.29
10.Haugan HaraldBT27.49
11.Andersson AtleTidende BIL29.23
12.Haaland ØysteinBKK31.04
13.Os John ErikCMR31.31
14.Willard KnutCMR31.35
15.Birkeland Mikkel31.39
16.Tangen TerjeBergens TF36.52
[Isdalen] [Søras-Nordås] [Knappenfjellet] [Sandsli] [Ytrebygda] [Bueskytterbanen] [Sammenlagt]
Søras-
Nordås,
15.11.00

Klasse HA

1.Aadland, Per ArneGular27.07
2.Westerheim, KennethGular27.08
3.Hermansen, TrygveØstmarka27.16
4.Fjærestad, JanAskøy27.32
5.Eikanger, TomGular27.48
6.Kocbach, JanFana28.14
7.Daltveit, MemundFana29.19
8.Svensen, EirikImås30.09
9.Eikanger, BjarteGular30.40
10.Torgersen, RuneGular31.22
11.Berg, HåvardBT31.31
12.Eikner, SigurdFana31.34
13.Buanes, TrygveViking31.36
14.Steineger, JanGneist31.39
15.Hansen, Jan PetterGular33.17
16.Hølleland, BjørnAskøy33.45
17.Bergsvåg, ArneStord33.49
18.Jacobsen, ØyvinAskøy34.33
19.Linga, SveinGular34.48
20.Døskeland, TrondFana35.03
21.Ottesen, SverreRådhuset BIL35.06
22.Keilegavlen, EirikFana37.17
23.Hansen, SigmundSkeidi37.35
24.Johannesen, ArneGular37.42
25.Grieg, EinarBergen Turlag38.00
26.Westergaard, OwenVaregg38.30
27.Sævareid, TommyFana39.26
28.Jacobsen, TorbjørnAskøy40.14
29.Hatling, John IDF Group40.21
30.Mikkelsen, GunnarViking40.35
31.Støyva, ArvidGular40.44
32.Sørevik, TorViking41.15
33.Alvheim, AtleFana41.20
34.Strand, TorgeirFana41.38
35.Nese, Tore SveinAskøy41.40
36.Raadal, PeterFana44.05
37.Larsen, Lars StulandGular44.37
38.Bjørkås, AndersAskøy46.12
39.Madsen, Christian B.Fana48.59
40.Torgersen, JørnViking49.18
41.Myhre, SteinIL Strand-Ulv50.51
42.Pedersen, ChristianViking52.34
43.Vikane, PerFana53.40
44.Nord, RolfFana58.49
45.Lillealtern, TrondVaregg0.00
46.Artz, TorstenGular0.00
47.Knudsen, ArneGneist0.00

Klasse HB

1.Skage, TrondGneist14.59
2.Woldsdal, HåkonGneist15.02
3.Steen, Kristian WollenFana17.43
4.Woldsdal, JørnGneist19.37
5.Westergård, MortenVaregg21.28
6.Skage, Ole AndreGneist21.42
7.Valestrand, StianBergens TF21.58
8.Hjellevik, Petter D.NOVITBIL22.18
9.Daltveit, AndersFana23.03
10.Haugan, PeterBergens TF24.06
11.Rognsvåg, EspenFana24.54
12.Dyngeland, Stein OveStatoil BIL25.48
13.Døskeland, ReidarFana26.57
14.Pedersen, TomViking28.37
15.Os, John ErikCMR28.56
16.Willard, KnutCMR29.01
17.Haugan, HaraldBT30.49
18.Opheim, Tormod D.NOVITBIL32.19
19.Engelbreth, Knut IngeVaregg33.31
20.Birkeland, Mikkel34.11
21.Tangen, TerjeBergens TF35.50
22.Eiknes, Jan-NiklasFana36.03
23.Holmefjord, StianFana36.10
24.Solheim, LasseFana40.50
25.Solheim, StianFana40.56
26.Alvsvåg, KennethFana44.22
27.Eikner, SimonFana44.41

Klasse DA

1.Madsen, AnnemarieFana34.44
2.Strømme, KarianneViking39.55
3.Madsen, Birgitte B.Fana43.34
4.Bergsvåg, MariStord43.43
5.Hobøl, VigdisØstmarka44.42
6.Aubert, Anne Kath.Fana44.51
7.Saue, RandiStord49.16
8.Sognnæs, IngjerdBT49.23
9.Daltveit, IngridFana57.50
10.Roll, IngridFana80.15
11.Daltveit, Anne KjerstiFana0.00
12.Øen, MaleneStord0.00

Klasse DB

1.Linga, MayGular22.36
2.Drange, Line SjødinAskøy23.51
3.Meyer, Liv SylviGneist26.47
4.Steen, Synne WollenFana28.27
5.Kocbach, BjørgBergens TF29.14
6.Monsen, Kari-LiseEDB Fdata29.53
7.Lind, GreteBergens TF32.25
8.Furberg, Hanne K.Hydro33.37
9.Erichsen, AnnikenFana34.13
10.Sundøy, HenrietteFana34.15
11.Steen, Beate WollenFana34.16
12.Fladmark, KariFana34.19
13.Følstad, RuthFana39.36
14.Simonsen, ÅseStatoil64.46
[Isdalen] [Søras-Nordås] [Knappenfjellet] [Sandsli] [Ytrebygda] [Bueskytterbanen] [Sammenlagt]
Knappen-
fjellet,
13.12.00

Klasse DA

1.Strømme, KarianneViking40.35
2.Martinsen, HelenStord42.11
3.Bergsvåg, MariStord45.51
4.Drange, Line SjødinAskøy50.51
5.Ormberg, LivFana51.41
6.Høydalsvik, KristinGneist56.33
7.Aubert, Anne Kath.Fana64.59
8.Madsen, Birgitte B.Fana66.59
Strekktider 1-3

Klasse HA

1.Nygaard, RuneGular28.27
2.Kocbach, JanFana28.46
3.Rygh, Karl EvenHeming/Njård30.30
4.Eikanger, TomGular30.56
5.Fjærestad, JanAskøy31.07
6.Aadland, Per ArneGular31.11
7.Steineger, JanGneist31.16
8.Vikane, EirikGular31.20
9.Torgersen, RuneGular31.32
10.Westerheim, KennethGular32.28
11.Matthey, ThierryGular32.44
12.Hansen, Jan PetterGular33.15
13.Rykkje, SveinungFana34.42
14.Haugen, HelgeGular35.17
15.Buanes, TrygveViking36.32
16.Bergsvåg, ArneStord36.54
17.Johannesen, ArneGular36.58
18.Sævareid, TommyFana37.43
19.Pedersen, ChristianViking38.20
20.Linga, SveinGular38.45
21.Artz, TorstenGular38.49
22.Sørevik, TorViking39.47
23.Jacobsen, TorbjørnAskøy40.01
24.Vold, PerFana41.08
25.Marhaug, Jens-PetterGular41.41
26.Larsen, Lars StulandGular42.12
27.Kvalbein, Lars OveGular44.05
28.Nese, Tore SveinAskøy44.52
29.Lillealtern, TrondVaregg45.47
30.Almeand, NicholasFana46.48
31.Vikane, PerFana47.12
32.Drange, OveAskøy50.43
33.Valen, HaraldVaregg53.27
34.Mikkelsen, GunnarViking58.13
35.Falch, Kristian H.Gular58.55
36.Tschudi-Madsen, SigvardFana61.04
37.Støyva, ArvidGular75.21
Alvheim, AtleFanapost mangler
Haugen, OttarGularpost mangler
Strekktider 1-15

Klasse DB

1.Lind, GreteBergens TF21.56
2.Linga, MayGular23.39
3.Meyer, Liv SylviGneist25.09
4.Heggøy, CamillaViking27.16
5.Kocbach, BjørgBergens TF27.41
6.Krause, RamonaFana41.02
7.Følstad, RuthFana48.20

Klasse HB

1.Woldsdal, HåkonGneist14.25
2.Hjellevik, Petter D.NOVITBIL17.08
3.Woldsdal, JørnGneist17.09
4.Eriksson, Jens-ChristianHSI17.13
5.Skage, TrondGneist18.31
6.Haugan, HaraldBergens TF19.00
7.Opheim, Tormod D.Viking21.56
8.Dyngeland, Stein OveStatoil BIL23.53
9.Willard, KnutCMR25.25
10.Pedersen, TomViking27.23
[Isdalen] [Søras-Nordås] [Knappenfjellet] [Sandsli] [Ytrebygda] [Bueskytterbanen] [Sammenlagt]
Sandsli,
17.01.01

Klasse HA

1.Westerheim BjartheGular28.22
2.Eikanger BjarteGular29.00
3.Nygaard RuneGular29.08
4.Fjærestad JanAskøy29.55
5.Kocbach JanFana31.00
6.Buanes TrygveViking31.04
7.Knudsen ArneGneist32.02
8.Knudsen MagneGneist32.51
9.Eikanger TomGular32.53
10.Torgersen RuneGular33.03
11.Strømme ØysteinGular33.21
12.Westerheim KennethGular34.00
13.Rykkje SveinungFana34.11
14.Hansen Roger R.Gular34.17
15.Matthey ThierryGular34.59
16.Daltveit MemundFana35.09
17.Eikner SigurdFana35.21
18.Svensen EirikImås36.09
19.Woldsdal HåkonGneist36.13
20.Bergsvåg ArneStord36.38
21.Skage Bjørn-IngeGneist37.04
22.Skage TrondGneist37.46
23.Sævareid TommyFana38.39
24.Rygh Karl EvenHeming/Njård38.46
25.Linga SveinGular38.57
26.Kvalbein Lars OveGular39.00
27.Almeand ChrisFana39.14
28.Ottesen SverreVaregg39.56
29.Nese Tore SveinAskøy41.07
30.Raadal PeterFana41.58
31.Keilegavlen EirikFana42.14
32.Lillealtern TrondVaregg42.43
33.Pedersen ChristianViking44.18
34.Båtnes Svein OveVaregg46.05
35.Valestrand StianBergens TF46.43
36.Almeand NicholasFana46.44
37.Larsen Lars StulandGular47.24
38.Skeide Lars S.Fana48.18
39.Raadal MagneFana49.46
40.Vikane PerFana49.50
41.Haugen OttarGular50.05
42.Vold PerFana51.28
43.Mikkelsen GunnarViking53.58
44.Støyva ArvidGular54.41
45.Falch Kristian H.Gular57.32
46.Aarebrot SteinulvHSI62.03
47.Bjørkås Anders65.21
Vikane EirikGularbrutt

Klasse HB

1.Dyngeland Stein OveStatoil BIL24.16
2.Kristiansen Geir AtleGneist24.32
3.Damm KjetilBergens Lærerne24.53
4.Skage Ole AndreGneist25.43
5.Hjellevik Petter D.NOVITBIL26.11
6.Hostad IvarVaregg28.55
7.Pedersen TomViking30.34
8.Skage Stein Inge Gneist30.36
9.Haugan HaraldBT33.33
10.Willard KnutCMR34.37

Klasse DA

1.Martinsen HelenStord39.42
2.Høydalsvik KristinGneist40.31
3.Bergsvåg MariStord42.46
4.Lysaker KirstiFana48.51
5.Ormberg LivFana51.38

Klasse DB

1.Meyer Liv SylviGneist25.18
2.Grevskott KirstenVaregg25.53
3.Linga MayGular26.41
4.Torbjørnsen BirgitteGular28.14
5.Kocbach BjørgBergens TF32.32
6.Furberg Hanne K.Hydro37.53
7.Følstad RuthFana39.21
[Isdalen] [Søras-Nordås] [Knappenfjellet] [Sandsli] [Ytrebygda] [Bueskytterbanen] [Sammenlagt]
Ytrebygda,
14.02.01

Klasse HA

1.Westerheim BjartheGular22.25
2.Nygaard RuneGular23.41
3.Fjærestad JanAskøy23.51
4.Eikanger BjarteGular24.05
5.Aadland Per ArneGular24.30
6.Daltveit MemundFana25.11
6.Eikner SigurdFana25.11
8.Eikanger TomGular25.54
9.Matthey ThierryGular26.04
10.Hermansen TrygveØstmarka26.12
11.Hølleland BjørnAskøy26.54
12.Tellnes JosteinAsker27.13
13.Torgersen RuneGular27.22
14.Vikane EirikGular27.27
15.Berg HåvardBT28.24
16.Svensen EirikImås28.42
17.Johannesen ArneGular28.47
18.Buanes TrygveViking29.15
19.Strømme ØysteinGular29.19
20.Lillealtern TrondVaregg29.56
21.Bergsvåg ArneStord30.17
22.Linga SveinGular30.49
23.Rygh Karl EvenHeming/Njård31.25
24.Krogstad SteinFreidig31.51
25.Woldsdal JørnGneist32.15
26.Westerheim KennethGular32.16
27.Raadal PeterFana32.37
28.Døskeland TrondFana32.45
29.Kvalbein Lars OveGular32.46
29.Madsen Christian B.Fana32.46
31.Båtnes Svein OveVaregg33.41
31.Tørnqvist OleFana33.41
33.Ottesen SverreVaregg33.43
34.Jacobsen TorbjørnAskøy34.53
35.Mikkelsen GunnarViking35.31
36.Larsen Lars StulandGular35.32
37.Valestrand StianBergens TF36.09
38.Vold PerFana37.16
39.Sørevik TorViking37.42
40.Raadal MagneFana39.49
41.Falch Kristian H.Gular39.55
42.Grieg EinarBergen Turlag40.13
43.Nese Tore SveinAskøy40.37
44.Vikane PerFana40.43
45.Drange OveAskøy41.48
46.Hostad IvarVaregg44.50
46.Tschudi-Madsen SigvardFana44.50
48.Aarebrot SteinulvHSI54.15

Klasse HB

1.Kristiansen Geir AtleGneist19.42
2.Eriksson Jens-ChristianHSI20.47
3.Hjellvik Petter D.NOVITBIL21.35
4.Dyngeland Stein OveStatoil BIL22.28
5.Damm KjetilBergens Lærerne25.36
6.Kindt OlavCMR-bil27.58
7.Willard KnutCMR29.55
8.Os John ErikCMR29.57
9.Engelbreth Knut IngeVaregg32.52
10.Haugan HaraldBT34.57
11.Pedersen TomViking36.30
12.Døskeland ReidarFana36.37

Klasse DA

1.Høydalsvik KristinGneist32.09
2.Martinsen HelenStord33.56
3.Bergsvåg MariStord35.53
4.Madsen AnnemarieFana36.30
5.Madsen Birgitte B.Fana37.09
6.Aubert Anne Kath.Fana37.26
7.Ormberg LivFana40.08
8.Lysaker KirstiFana41.25
9.Drange Line SjødinAskøy42.20

Klasse DB

1.Linga MayGular23.53
2.Kocbach BjørgBergens TF25.16
3.Daltveit IngridFana26.03
4.Grevskott KirstenVaregg27.06
5.Nornes Else HelenCMR27.56
6.Slettemark EdelStord32.29
7.Dahl NinaVaregg36.11
8.Følstad RuthFana39.58
[Isdalen] [Søras-Nordås] [Knappenfjellet] [Sandsli] [Ytrebygda] [Bueskytterbanen] [Sammenlagt]
Bueskytter-
banen,
14.03.01

Klasse HA

1.Eikanger, BjarteGular26.21
2.Nygaard, RuneGular26.39
3.Aadland, Per ArneGular26.51
4.Eikanger, TomGular30.27
5.Svensen, EirikViking31.12
6.Hølleland, BjørnAskøy32.02
7.Steineger, JanGneist33.49
7.Bergsvåg, ArneStord33.49
9.Knudsen, ArneGneist34.14
10.Eikner, SigurdFana34.53
11.Torgersen, RuneGular35.17
12.Hermansen, TrygveØstmarka35.52
13.Daltveit, MemundFana37.45
14.Pedersen, ChristianViking38.34
15.Kvalbein, Lars OveGular38.54
16.Eriksson, Jens-ChristianHSI40.58
17.Døskeland, TrondFana41.28
18.Juvik, ToreGular42.53
19.Sørevik, TorViking43.01
20.Valen, HaraldVaregg43.07
21.Skeide, Lars S.Fana44.20
22.Knudsen, MagneGneist44.32
23.Jacobsen, TorbjørnAskøy44.38
24.Tørnqvist, OleFana45.16
25.Einar HannesUkjent klubb45.22
26.Vikane, PerFana46.17
27.Sævareid, TommyFana48.28
28.Grieg, EinarBergen Turlag49.05
29.Nese, Tore SveinAskøy49.12
30.Vold, PerFana49.36
31.Båtnes, Svein OveVaregg50.11
32.Mikkelsen, GunnarViking50.14
33.Raadal, PeterFana50.22
34.Larsen, Lars StulandGular51.01
35.Strand, TorgeirFana52.00
36.Lillealtern, TrondVaregg52.20
37.Hostad, IvarVaregg53.59
38.Falch, Kristian H.Gular55.31
39.Woldsdal, JørnGneist56.02
40.Døskeland, KjetilFana74.33
41.Aarebrot, SteinulvHSI0.00
41.Fjærestad, JanAskøy0.00
Strekktider

Klasse HB

1.Skage, TrondGneist17.53
2.Woldsdal, HåkonGneist18.39
3.Hjellvik, Petter D.NOVITBIL22.55
4.Damm, KjetilBergens Lærerne24.46
5.Drange, OveAskøy25.50
6.Kristiansen, Geir AtleGneist27.28
7.Pedersen, TomViking27.33
8.Haugan, HaraldBT28.12
9.Os, John ErikCMR39.41
10.Willard, KnutCMR40.35
11.Osvik, Dag ArneUniversitetet48.45
12.Daltveit, AndersFana53.33
13.Skage, Ole AndreGneist0.00
Strekktider

Klasse DA

1.Madsen, AnnemarieFana40.44
2.Martinsen, HelenStord41.02
3.Høydalsvik, KristinGneist43.16
4.Lysaker, KirstiFana50.17
5.Daltveit, IngridFana53.23
6.Drange, Line SjødinAskøy79.39
7.Bergsvåg, MariStord0.00
7.Ormberg, LivFana0.00
8.Aubert, Anne Kath.Fana0.00
Strekktider

Klasse DB

1.Grevskott, KirstenVaregg23.34
2.Drange, Siri SjødinAskøy25.48
3.Linga, MayGular32.17
4.Meyer, Liv SylviGneist35.52
5.Kocbach, BjørgBergens TF0.00
Strekktider
[Isdalen] [Søras-Nordås] [Knappenfjellet] [Sandsli] [Ytrebygda] [Bueskytterbanen] [Sammenlagt]
Sammenlagt
etter
Jagtstart

Klasse HA

1.Nygaard, RuneGular00.00(26.39)
2.Eikanger, BjarteGular00.01(26.21)
3.Aadland, Per ArneGular00.07(26.51)
4.Eikanger, TomGular04.25(30.27)
5.Svensen, EirikViking07.20(31.12)
6.Hølleland, BjørnAskøy08.01(32.02)
7.Steineger, JanGneist09.15(33.49)
8.Hermansen, TrygveØstmarka10.21(35.52)
8.Eikner, SigurdFana10.21(34.53)
10.Torgersen, RuneGular10.22(35.17)
11.Bergsvåg, ArneStord11.11(33.49)
12.Daltveit, MemundFana12.17(37.45)
13.Knudsen, ArneGneist14.17(34.14)
14.Kvalbein, Lars OveGular19.06(38.54)
15.Pedersen, ChristianViking19.13(38.34)
16.Døskeland, TrondFana21.17(41.28)
17.Sørevik, TorViking24.04(43.01)
18.Jacobsen, TorbjørnAskøy25.00(44.38)
19.Sævareid, TommyFana27.28(48.28)
20.Knudsen, MagneGneist28.13(44.32)
21.Eriksson, Jens-ChristianHSI28.32(40.58)
22.Tørnqvist, OleFana30.16(45.16)
23.Juvik, ToreGular30.30(42.53)
24.Nese, Tore SveinAskøy30.31(49.12)
24.Grieg, EinarBergen Turlag30.31(49.05)
26.Vikane, PerFana30.33(46.17)
27.Raadal, PeterFana31.00(50.22)
28.Valen, HaraldVaregg31.02(43.07)
29.Skeide, Lars S.Fana31.09(44.20)
30.Vold, PerFana31.23(49.36)
31.Larsen, Lars StulandGular32.30(51.01)
32.Lillealtern, TrondVaregg33.04(52.20)
33.Båtnes, Svein OveVaregg33.06(50.11)
34.Einar HannesUkjent klubb33.11(45.22)
35.Mikkelsen, GunnarViking33.17(50.14)
36.Strand, TorgeirFana37.05(52.00)
37.Falch, Kristian H.Gular40.26(55.31)
38.Woldsdal, JørnGneist40.58(56.02)
39.Hostad, IvarVaregg41.15(53.59)
40.Døskeland, KjetilFana61.00(74.33)
Aarebrot, SteinulvHSIDISK(DISK)
Fjærestad, JanAskøyDISK(DISK)
Strekktider

Klasse HB

1.Woldsdal, HåkonGneist00.00(18.39)
2.Skage, TrondGneist00.01(17.53)
3.Hjellvik, Petter D.NOVITBIL00.44(22.55)
4.Damm, KjetilBergens Lærerne07.38(24.46)
5.Kristiansen, Geir AtleGneist08.55(27.28)
6.Pedersen, TomViking08.55(27.33)
7.Haugan, HaraldBT08.58(28.12)
8.Drange, OveAskøy17.06(25.50)
9.Os, John ErikCMR23.08(39.41)
10.Willard, KnutCMR23.09(40.35)
11.Osvik, Dag ArneUniversitetet40.03(48.45)
12.Daltveit, AndersFana41.42(53.33)
Skage, Ole AndreGneistDISK(DISK)
Strekktider

Klasse DA

1.Madsen, AnnemarieFana00.00(40.44)
2.Martinsen, HelenStord00.03(41.02)
3.Høydalsvik, KristinGneist05.00(43.16)
4.Lysaker, KirstiFana17.13(50.17)
5.Daltveit, IngridFana26.38(53.23)
6.Drange, Line SjødinAskøy47.04(79.39)
Bergsvåg, MariStordDISK(DISK)
Ormberg, LivFanaDISK(DISK)
Aubert, Anne Kath.FanaDISK(DISK)
Strekktider

Klasse DB

1.Grevskott, KirstenVaregg00.00(23.34)
2.Linga, MayGular08.08(32.17)
3.Meyer, Liv SylviGneist13.00(35.52)
4.Drange, Siri SjødinAskøy16.17(25.48)
Kocbach, BjørgBergens TFDISK(DISK)
Strekktider
[Isdalen] [Søras-Nordås] [Knappenfjellet] [Sandsli] [Ytrebygda] [Bueskytterbanen] [Sammenlagt]

IL Gular
webmaster

Last updated