IL Gular - orientering

Resultater nattcup 2001/2002

[Fløyen] [Bg Landsfengsel] [Hjortland] [Kokstad] [Ytrebygda] [Langeskogen] [Sammenlagt]
Tekster & bilder 1. løp
2. løp
3. løp og forhåndsomtale
4. løp og forhåndsomtale
4. løp
5. løp og forhåndsomtale
6. løp og forhåndsomtale
[Fløyen] [Bg Landsfengsel] [Hjortland] [Kokstad] [Ytrebygda] [Langeskogen] [Sammenlagt]
Fløyen,
17.10.00

Klasse HA

1.Bakkejord, Jan HaraldKristiansand29.14
2.Nygaard, RuneGular29.31
3.Strømme, ØysteinGular30.34
4.Matthey, ThierryGular31.01
5.Aadland, Per ArneGular31.33
6.Hermansen, TrygveGular32.00
7.Eikanger, BjarteGular32.42
8.Johannesen, ArneGular32.46
9.Juvik, ToreGular33.50
10.Haugland, HelgeViking34.23
11.Sørevik, TorViking35.02
12.Hansen, Jan PetterGular35.08
13.Døskeland, TrondFana35.21
14.Eikner, SigurdFana35.24
15.Fjærestad, JanAskøy35.57
16.Knudsen, ArneGneist36.05
17.Skeide, Lars S.Fana36.30
18.Hølleland, BjørnAskøy36.48
18.Vold, PerFana36.48
20.Madsen, Christian B.Fana37.14
21.Linga, SveinGular37.38
22.Ottesen, SverreVaregg37.45
23.Skauge, TormodGular40.14
24.Daltveit, MemundFana40.30
25.Valestrand, StianBergens TF42.35
26.Raadal, PeterFana43.03
27.Rognsvåg, EspenFana43.33
28.Hjellvik, Petter D.NOVITBIL44.06
29.Tellnes, JosteinAsker44.28
30.Sævareid, TommyFana45.43
31.Torgersen, JørnViking45.45
32.Tschudi-Madsen, SigvardFana45.57
33.Lillealtern, TrondVaregg46.09
34.Mikkelsen, GunnarViking46.14
35.Schei, VidarViking47.18
36.Nese, Tore SveinAskøy47.58
37.Strand, TorgeirFana48.24
38.Brochmann, DagViking49.31
39.Woldsdal, JørnGneist50.34
39.Sletten, DagBergens TF50.34
41.Skage Bjørn-IngeGneist51.47
42.Larsen, Lars StulandGular53.11
43.Johansen, Alfon HaraldBT53.59
44.Opheim, Tormod D.NOVITBIL55.11
45.Holst, Jan-PetterVaregg56.03
46.Rigstad, Jan Birger56.29
47.Bergsvåg, ArneStord59.57
48.Pedersen, Gunnar HViking60.13
49.Tangen, Per OlafBergenslærerne60.14
50.Hostad, IvarVaregg60.17
51.Skauge, ArneHydro61.29
51.Myhre, SteinIL Strand-Ulv61.29
53.Slettemark, JosteinVaregg62.00
54.Bjørkås, AndersAskvoll & Holmedal63.04
55.Falch, Kristian H.Gular63.43
56.Lien, JørgenHøgskolen i Bergen66.10
Haugen, OttarGular
Hansen, VemundViking
Pedersen, Jan Harald HViking
Nymark, YngveAskøy
Vikane, EirikGular
Strekktider

Klasse HB

1.Damm, KjetilBergenslærerne21.32
2.Drange, OveAskøy22.06
3.Toresen, ReidarFisken BIL22.17
4.Stemshaug, SturlaBergenslærerne23.55
5.Døskeland, ReidarFana24.14
6.Mongstad, HåkonFana24.57
7.Pedersen, TomViking25.23
8.Solheim, LasseFana25.43
9.Karlsen, Espen RollFana26.05
10.Aarflot, AsbjørnUBIL26.37
11.Hansen, WaldemarAker Offshore Partner28.11
12.Karlsen, TorUBIL29.33
13.Haugen, RonnyKærner29.35
13.Roos, JohnKærner29.35
15.Kjellevold, OleRørkam.29.38
16.Havnen Johansen, Per HaraldBT30.18
17.Ellingsen, SveinFana31.51
18.Storøy, SverreUBIL32.00
19.Eidsnes, AndersNOVITBIL34.18
20.Eikestad, EndreCap Gemini Ernst & Young34.25
21.Skage, Ole AndreGneist34.41
22.Myhra, FrodeKreditkassen BIL35.00
23.Solheim, StianFana35.18
23.Solheim, SveinFana35.18
25.Ormehaug, Per AHydro BIL42.18
26.Willard, KnutCMR46.06
27.Grahl-Nielsen, OttoBT60.39
28.Pisani, OddvardEDB Business Partner ASA80.24
Strekktider

Klasse DA

1.Madsen, AnnemarieFana41.50
2.Sognnæs, IngjerdBT45.47
3.Martinsen, HelenStord47.41
4.Vikingstad, Anne KariTorvastad48.29
5.Strømme, KarianneViking50.10
6.Bergsvåg, MariStord51.26
7.Drange, Line SjødinAskøy76.02
Anita Kobbeltvedt
Strekktider

Klasse DB

1.Kocbach, BjørgBergens TF20.28
2.Drange, Siri SjødinAskøy21.53
3.Mongstad, ThereseFana25.10
4.Hegdal, BeritBT26.05
5.Lind, GreteHSI32.11
6.Sognnæs, IngelinBT34.46
7.Bøe, Ruth HelenVaregg34.47
8.Simonsen, ÅseStatoil35.14
9.Monsen, Kari-LiseEDB Business Partner ASA35.54
10.Sandvoll, IngridRådhuset IL40.30
11.Taule, Eva Katrine RitlandStatoil BIL40.31
12.Nordnes, Else HCMI BIL46.08
Strekktider
[Fløyen] [Bg Landsfengsel] [Hjortland] [Kokstad] [Ytrebygda] [Langeskogen] [Sammenlagt]
Bg Landsfengsel,
14.11.00

Klasse HA

1.Schei, VidarViking30.27
2.Fjærestad, JanAskøy30.29
3.Nygaard, RuneGular31.30
4.Buanes, TrygveViking31.41
5.Nymark, YngveAskøy32.36
6.Aadland, Per ArneGular32.39
7.Knudsen, ArneGneist33.07
8.Tellnes, JosteinAsker33.30
9.Nese, Tore SveinAskøy33.54
10.Skage Bjørn-IngeGneist34.00
11.Kocbach, JanFana35.01
12.Eikner, SigurdFana35.12
13.Ottesen, SverreVaregg36.52
14.Torgersen, JørnViking39.03
15.Heggertveit, GeirFana39.07
16.Jacobsen, TorbjørnAskøy39.49
17.Kvalbein, Lars OveGular39.57
18.Almeand, NicholasFana40.04
19.Sørevik, TorViking40.19
20.Lillealtern, TrondVaregg40.44
20.Hansen, Jan PetterGular40.44
22.Atle, JakobsenAskøy41.32
23.Eikanger, BjarteGular42.13
24.Pedersen, ChristianViking42.14
25.Valestrand, StianBergens TF45.05
26.Bakkejord, Jan HaraldKristiansand45.29
27.Skauge, TormodGular46.26
28.Solli, BjørgeAskøy46.37
29.Rigstad, Jan Birger47.54
30.Falch, Kristian H.Gular48.33
31.Woldsdal, JørnGneist49.36
32.Vold, PerFana49.53
33.Skauge, ArneHydro51.02
34.Larsen, Lars StulandGular51.31
35.Tuft, Rune FanastølenRådhuset IL51.42
36.Mikkelsen, GunnarViking51.52
37.Hostad, IvarVaregg54.52
38.Vikane, PerFana68.22
39.Myhre, SteinIL Strand-Ulv68.47
40.Lien, JørgenHøgskolen i Bergen75.01
Daltveit, MemundFana
Rognsvåg, EspenFana
Tangen, Per OlafBergenslærerne
Mogstad, HåkonFana
Hølleland, BjørnAskøy
Alvheim, AtleFana
Eikanger, TomGular
Torgersen, RuneGular
Haugen, IvarÅs
Strømme, ØysteinGular
Helge, HauglandViking
Aranes, ØivinGular
Bjørkås, AndersAskvoll & Holmedal
Støyva, ArvidGular
Vikane, EirikGular

Klasse HB

1.Stemshaug, SturlaBergenslærerne18.02
2.Kristiansen, Geir AtleGneist18.24
3.Havnen Johansen, Per HaraldBT19.04
4.Johansen, Alfon HaraldBT19.28
5.Skage, Ole AndreGneist20.25
6.Damm, AtleEilag21.12
7.Grieg, EinarBergen Turlag21.13
8.Pedersen, TomViking21.30
9.Drange, OveAskøy22.19
10.Damm, KjetilBergenslærerne23.51
11.Willard, KnutCMR24.27
11.Os, John ErikAnkeret BIL24.27
13.Woldsdal, HåkonGneist29.50
14.Pisani, OddvardEDB Business Partner ASA40.29
15.Myhra, FrodeKreditkassen BIL41.20
Westergård, MortenVaregg
Kjellevold, OleRørkam.

Klasse DA

1.Martinsen, HelenStord38.54
2.Sognnæs, IngjerdBT39.13
3.Vikingstad, Anne KariGular48.29
4.Terfe, VibekeFana50.49
4.Ormberg, LivFana50.49
6.Madsen, AnnemarieFana53.26
7.Drange, Line SjødinAskøy54.07
8.Rognsvåg, TuridFana60.55
9.Marianne NygaardBergenslærerne64.36
10.Anita KobbeltvedtNIVI as65.36
Lysaker, KirstiFana

Klasse DB

1.Kocbach, BjørgBergens TF20.21
2.Drange, Siri SjødinAskøy22.13
3.Sognnæs, IngelinBT25.33
4.Bøe, Ruth HelenVaregg25.36
4.Bottolfsen, HildeVaregg25.36
6.Følstad, RuthFana48.17
Mongstad, ThereseFana
[Fløyen] [Bg Landsfengsel] [Hjortland] [Kokstad] [Ytrebygda] [Langeskogen] [Sammenlagt]
Hjortland,
12.12.01

Klasse HA

1.Nygaard, RuneGular42.44
2.Kocbach, JanFana52.54
3.Eikanger, BjarteGular53.31
4.Strømme, ØysteinGular65.16
5.Bakkejord, Jan HaraldKristiansand67.11
6.Steineger, JanGneist67.50
7.Tellnes, JosteinAsker68.56
8.Schei, VidarViking70.15
9.Lillealtern, TrondVaregg73.22
10.Johannesen, ArneGular75.16
11.Bergsvåg, ArneStord75.36
12.Døskeland, TrondFana77.19
13.Knudsen, ArneGneist78.11
14.Jacobsen, TorbjørnAskøy78.56
15.Skage Bjørn-IngeGneist80.06
16.Pedersen, ChristianViking82.18
16.Aarflot, AsbjørnUBIL82.18
18.Sørevik, TorViking83.11
19.Aadland, Per ArneGular83.44
20.Fjærestad, JanAskøy89.02
21.Nese, Tore SveinAskøy90.37
22.Brochmann, DagViking92.26
23.Tuft, Rune FanastølenRådhuset IL94.00
24.Daltveit, MemundFana95.49
25.Torgersen, JørnViking97.20
26.Lien, JørgenHøgskolen i Bergen104.06
27.Drange, OveAskøy127.55
28.Falch, Kristian H.Gular152.39
29.Hostad, IvarVaregg176.51
Solli, BjørgeAskøy
Larsen, Lars StulandGular
Rognsvåg, EspenFana
Ottesen, SverreVaregg
Hermansen, TrygveGular
Torgersen, RuneGular
Tangen, Per OlafBergenslærerne
Rigstad, Jan BirgerAsplan
Mogstad, HåkonFana
Hasborg, JanDanmark
Skeide, Lars S.Fana
Buanes, TrygveViking
Tschudi-Madsen, SigvardFana
Valestrand, StianBergens TF
Alvheim, AtleFana
Matthey, ThierryGular
Strekktider

Klasse HB

1.Woldsdal, JørnGneist45.32
2.Kristiansen, Geir AtleGneist63.39
3.Damm, KjetilBergenslærerne65.44
4.Stemshaug, SturlaBergenslærerne68.24
5.Hestenes, KnutFisken BIL111.55
6.Aarebrot, SteinulvHSI114.47
7.Myhra, FrodeKreditkassen BIL119.57
Pedersen, TomViking
Hatling, John IDF Group
Willard, KnutCMR
Os, John ErikCMR
Toresen, ReidarFisken BIL
Havnen Johansen, Per HaraldBT
Morild, LarsDanmark
Strekktider

Klasse DA

1.Madsen, AnnemarieFana64.29
2.Martinsen, HelenStord78.00
3.Sognnæs, IngjerdBT101.25
4.Drange, Siri SjødinAskøy127.54
Drange, Line SjødinAskøy
Bergsvåg, MariStord
Strømme, KarianneViking
Vikingstad, Anne KariGular
Bruun, MarianneØstmarka
Strekktider

Klasse DB

1.Rognsvåg, TuridFana48.46
2.Terfe, VibekeFana50.33
3.Ormberg, LivFana50.37
Kocbach, BjørgBergens TF
Linga, MayGular
Strekktider
[Fløyen] [Bg Landsfengsel] [Hjortland] [Kokstad] [Ytrebygda] [Langeskogen] [Sammenlagt]
Kokstad,
16.01.02

Klasse HA

1.Nygaard, RuneGular24.32
2.Eikanger, BjarteGular24.34
3.Matthey, ThierryGular25.27
4.Aadland, Per ArneGular25.49
4.Jacobsen, ØyvinAskøy25.49
6.Westerheim, KennethGular26.30
7.Eikanger, TomGular27.11
8.Kocbach, JanFana27.17
8.Buanes, TrygveViking27.17
10.Fjærestad, JanAskøy27.18
11.Bakkejord, Jan HaraldGular27.40
12.Eikner, SigurdFana28.48
13.Hermansen, TrygveGular28.49
14.Berg, HåvardBT28.54
15.Nymark, YngveAskøy29.17
16.Westerheim, BjartheGular29.21
17.Døskeland, TrondFana31.22
18.Daltveit, MemundFana31.48
19.Kvalbein, Lars OveGular34.11
20.Brochmann, DagViking34.18
21.Bergsvåg, ArneStord34.28
22.Schei, VidarViking34.38
23.Nese, Tore SveinAskøy35.43
24.Almeland, NicholasFana35.51
25.Skeide, Lars S.Fana36.40
26.Hatling, Jon FredrikFana37.45
27.Tschudi-Madsen, SigvardFana38.09
28.Ottesen, SverreVaregg38.48
29.Mikkelsen, GunnarViking38.50
30.Sørevik, TorViking39.06
31.Woldsdal, JørnGneist40.29
32.Torgersen, JørnViking40.31
33.Atle, JakobsenAskøy41.28
34.Drange, OveAskøy42.54
35.Larsen, Lars StulandGular44.27
36.Lillealtern, TrondVaregg44.41
37.Vold, PerFana47.24
38.Falch, Kristian H.Gular48.22
39.Johansen, Alfon HaraldBT49.24
40.Haugland, HelgeViking50.39
41.Lien, JørgenHøgskolen i Bergen53.55
42.Solheim, StianFana56.34
43.Alvheim, AtleFana56.37
44.Hostad, IvarVaregg67.39
45.Tangen, Per OlafBergenslærerne67.49
46.Strand, TorgeirFana71.09
Bjørkaas, AndersAskvoll & Holmedal
Strekktider

Klasse HB

1.Pedersen, ChristianViking19.35
2.Båtnes, Svein OveVaregg22.11
3.Johannessen, TomGneist23.36
4.Stemshaug, SturlaBergenslærerne24.25
5.Grevskott, SverreVaregg25.12
6.Kristiansen, Geir AtleGneist26.31
7.Rognsvåg, EspenFana26.40
8.Damm, KjetilBergenslærerne27.00
9.Havnen Johansen, Per HaraldBT28.10
10.Pedersen, TomViking32.07
11.Skage, Ole AndreGneist34.07
12.Hestenes, KnutFisken BIL34.40
13.Mongstad, HåkonFana35.49
14.Willard, KnutCMR37.35
15.Døskeland, KjetilFana42.01
Strekktider

Klasse DA

1.Madsen, AnnemarieFana29.51
2.Martinsen, HelenGular35.27
3.Høydalsvik, KristinGneist37.39
4.Sognnæs, IngjerdBT40.34
5.Bergsvåg, MariStord41.30
6.Drange, Siri SjødinAskøy42.49
7.Bedeleva, AtanaskaVaregg45.09
8.Rognsvåg, TuridFana47.07
9.Drange, Line SjødinAskøy49.08
10.Bruun, MarianneØstmarka53.44
Strekktider

Klasse DB

1.Sognnæs, IngelinBT26.48
2.Kocbach, BjørgBT26.58
3.Linga, MayGular33.25
4.Bøe, Ruth HelenVaregg34.11
5.Hegdal, BeritBT38.48
6.Sandvoll, IngridRådhuset IL42.57
7.Taule, Eva Katrine RitlandStabil42.59
Strekktider
[Fløyen] [Bg Landsfengsel] [Hjortland] [Kokstad] [Ytrebygda] [Langeskogen] [Sammenlagt]
Ytrebygda,
13.02.02

Klasse HA

1.Eikanger, BjarteGular30.29
2.Buanes, TrygveViking32.14
3.Bakkejord, Jan HaraldGular32.35
4.Matthey, ThierryGular32.43
5.Aadland, Per ArneSamnanger32.44
6.Aarnes, ØivinGular33.44
7.Fjærestad, JanAskøy33.52
8.Schei, VidarViking34.58
8.Vikane, EirikGular34.58
10.Eikanger, TomGular35.31
11.Tellnes, JosteinAsker35.57
12.Strømme, ØysteinGular36.06
13.Eikner, SigurdFana36.59
14.Solli, ArveAskøy37.18
15.Hermansen, TrygveGular37.46
16.Almeland, NicholasFana38.01
17.Brochmann, DagViking40.39
18.Døskeland, TrondFana41.39
19.Nese, Tore SveinAskøy41.48
20.Ottesen, SverreVaregg42.45
21.Woldsdal, JørnGneist44.01
22.Daltveit, MemundFana45.15
23.Hansen, Jan PetterGular45.20
24.Sørevik, TorViking45.32
25.Jacobsen, TorbjørnAskøy47.02
25.Lillealtern, TrondVaregg47.02
27.Tschudi-Madsen, SigvardFana47.29
28.Torgersen, JørnViking47.55
29.Solli, BjørgeAskøy47.58
30.Pedersen, ChristianViking49.23
31.Jacobsen, AtleAskøy50.35
32.Larsen, Lars StulandGular51.32
33.Hatling, Jon FredrikFana51.50
34.Mikkelsen, GunnarViking52.22
35.Vold, PerFana53.58
36.Valestrand, StianBT54.53
37.Vikane, PerFana56.00
38.Raadal, MagneFana56.23
39.Strand, TorgeirFana56.41
40.Falch, Kristian H.Gular62.18
41.Johansen, Alfon HaraldBT63.04
42.Tangen, Per OlafBergenslærerne68.48
Knudsen, ArneGneist(30.34)
Kocbach, JanFana
Strekktider

Klasse HB

1.Rognsvåg, EspenFana22.50
2.Skage, Stein IngeGneist23.30
3.Kristiansen, Geir AtleGneist26.58
4.Stemshaug, SturlaBergenslærerne28.13
5.Marhaug, Jens-PetterGular28.53
6.Havnen Johansen, Per HaraldBT29.51
7.Simonsen, BårdVaregg30.36
8.Døskeland, KjetilFana32.25
9.Paulsen, Paul ChristianFana33.45
10.Johannessen, TomGneist34.42
11.Damm, KjetilBergenslærerne34.45
12.Hestenes, KnutFisken BIL35.11
13.Rognsvåg, GeirFana37.32
14.Willard, KnutCMR38.49
15.Myhra, FrodeKreditkassen BIL39.05
16.Skage, Ole AndreGneist40.49
17.Lauvskar, OleVital BIL56.38
Pedersen, TomViking
Strekktider

Klasse DA

1.Martinsen, HelenGular37.51
2.Madsen, AnnemarieFana39.17
3.Vikingstad, Anne KariGular52.16
4.Terfe, VibekeFana56.55
5.Drange, Line SjødinAskøy57.02
6.Drange, Siri SjødinAskøy57.09
7.Ormberg, LivFana57.15
Sognnæs, IngjerdBT
Strekktider

Klasse DB

1.Sognnæs, IngelinBT30.11
2.Bøe, Ruth HelenVaregg40.51
3.Sandvoll, IngridRådhuset IL41.21
4.Linga, MayGular42.18
5.Følstad, RuthFana61.40
Kocbach, BjørgBT
Strekktider
[Fløyen] [Bg Landsfengsel] [Hjortland] [Kokstad] [Ytrebygda] [Langeskogen] [Sammenlagt]
Langeskogener-
banen,
13.03.02
[Fløyen] [Bg Landsfengsel] [Hjortland] [Kokstad] [Ytrebygda] [Langeskogen] [Sammenlagt]
Sammenlagt
etter
jaktstart

Klasse HA

1.Bakkejord, Jan HaraldGular00.00(31.47)
2.Eikanger, BjarteGular00.32(32.22)
3.Matthey, ThierryGular00.52(32.37)
4.Aadland, Per ArneSamnanger00.54(32.31)
5.Hermansen, TrygveGular01.31(31.09)
6.Buanes, TrygveViking03.52(35.28)
7.Strømme, ØysteinGular10.36(37.17)
8.Eikner, SigurdFana10.39(40.13)
9.Nese, Tore SveinAskøy11.31(38.51)
10.Almeland, NicholasFana11.34(38.26)
11.Eikanger, TomGular12.03(38.23)
12.Ottesen, SverreVaregg12.37(39.45)
13.Knudsen, ArneGneist14.41(40.24)
14.Jacobsen, ØyvinAskøy15.56(38.28)
15.Lillealtern, TrondVaregg16.03(40.09)
16.Brochmann, DagViking16.42(41.18)
17.Kvalbein, Lars OveGular16.58(40.57)
18.Sørevik, TorViking17.40(44.14)
19.Aarnes, ØivinGular18.34(40.28)
20.Solli, ArveAskøy18.46(40.06)
21.Torgersen, JørnViking18.58(43.34)
22.Hansen, Jan PetterGular19.59(46.36)
23.Madsen, Christian B.Fana23.39(44.39)
24.Mikkelsen, GunnarViking23.56(46.11)
25.Jacobsen, TorbjørnAskøy24.52(47.25)
26.Pedersen, ChristianViking29.45(51.17)
27.Skage Bjørn-IngeGneist29.59(52.35)
28.Steineger, JanGneist30.02(47.38)
29.Alvheim, AtleFana30.36(47.55)
30.Larsen, Lars StulandGular30.41(50.55)
31.Vold, PerFana30.45(53.27)
32.Johansen, Alfon HaraldBT31.40(49.21)
33.Tørnqvist, OleFana32.47(50.28)
34.Drange, OveAskøy35.43(54.42)
35.Døskeland, KjetilFana42.05(59.58)
36.Hostad, IvarVaregg43.51(61.41)
37.Falch, Kristian H.Gular46.04(65.34)
38.Valen, HaraldVaregg51.50(69.33)
39.Vikane, PerFana66.05(83.58)
40.Tangen, Per OlafBergenslærerne66.48(84.29)
Strekktider

Klasse DA

1.Martinsen, HelenGular00.00(41.55)
2.Madsen, AnnemarieFana00.18(43.33)
3.Vikingstad, Anne KariGular04.07(41.08)
4.Sognnæs, IngjerdBT07.07(47.16)
5.Drange, Siri SjødinAskøy25.11(56.54)
6.Ormberg, LivFana39.17(71.16)
Strekktider

Klasse HB

1.Havnen Johansen, Per HaraldBT00.00(19.40)
2.Damm, KjetilBergenslærerne00.28(20.29)
3.Stemshaug, SturlaBergenslærerne01.40(23.00)
4.Kristiansen, Geir AtleGneist03.24(23.43)
5.Nysæter, HelgeGular08.30(16.10)
6.Paulsen, Paul ChristianFana08.34(19.05)
7.Steen, Kristian WollenFana08.35(16.10)
8.Grevskott, SverreVaregg08.40(20.20)
9.Mongstad, HåkonFana08.46(22.41)
10.Solheim, StianFana08.48(18.55)
11.Haugan, PeterBT14.41(22.28)
12.Myhra, FrodeKreditkassen BIL26.25(38.25)
13.Willard, KnutCMR33.33(48.10)
Rognsvåg, EspenFanaDISK(48.10)
Strekktider

Klasse DB

1.Kocbach, BjørgBT00.00(26.21)
2.Hegdal, BeritBT07.16(25.19)
3.Linga, MayGular10.09(27.54)
4.Rognsvåg, TuridFana12.12(28.44)
Strekktider
[Fløyen] [Bg Landsfengsel] [Hjortland] [Kokstad] [Ytrebygda] [Langeskogen] [Sammenlagt]

IL Gular
webmaster

Last updated