IL Gular - orientering

Resultater nattcup 2002/2003

[Isdalen] [Lone] [Eidsvåg] [Sandsli] [Ytrebygda] [Bjørndalsskogen] [Sammenlagt]
Klagemur Hvis noe ikke skulle stemme eller du ikke kom med på resultatlisten (p.g.a. feil brikkenr.) kan du send en beskjed til nc@gular.org. Husk å sende brikkenr. & klasse, eventuell tid eller bildet fra strekktidene.
Obs! Jeg mangler tid på to løpere:
Døskeland, Trond Fana 20057 HA
Brochmann, Dag Viking 22618 HA

Send en beskjed til nc@gular.org. Husk å sende brikkenr. & klasse, eventuell tid eller bildet fra strekktidene.

For de som ikke fikk strekktider kan få utskrift på O-teknisk trening på lørdag 14. desember, eller ta kontakt med Sigvard Madsen.

Tekster & bilder 1. løp og forhåndsomtale
2. løp og forhåndsomtale
3. løp og forhåndsomtale
4. løp og forhåndsomtale
5. løp og forhåndsomtale
6. løp og forhåndsomtale
[Isdalen] [Lone] [Eidsvåg] [Sandsli] [Ytrebygda] [Bjørndalsskogen] [Sammenlagt]
Isdalen,
16.10.02

Klasse HA

1.Bakkejord, Jan HaraldGular33.57
2.Kocbach, JanFana35.19
3.Matthey, ThierryGular36.14
4.Aadland, Per ArneSamnanger36.29
5.Eikanger, BjarteGular37.36
6.Schei, VidarViking37.54
7.Knudsen, ArneGneist39.16
8.Eikanger, TomGular39.29
9.Johannesen, ArneGular39.39
10.Juvik, ToreGular39.48
11.Hansen, Jan PetterGular41.08
12.Buanes, TrygveViking41.19
13.Linga, SveinGular41.57
14.Torgersen, JørnViking44.15
15.Døskeland, TrondFana44.40
16.Kvalbein, Lars OveGular46.15
17.Lillealtern, TrondVaregg46.18
18.Rognsvåg, EspenFana48.30
19.Nese, Tore SveinAskøy49.21
20.Alvheim, AtleFana50.07
21.Artz, TorstenGular51.07
22.Keilegavlen, EirikFana52.19
23.Larsen, Lars StulandGular52.46
24.Bøe, ØisteinFana52.53
25.Sletten, DagBT54.14
Tørnqvist, OleFana54.14
27.Havnen Johannesen, Per HaraldBT55.08
28.Tschudi-Madsen, SigvardFana55.41
29.Aubert, KarstenFana59.02
30.Raadal, MagneFana60.21
31.Oppedal, Per OveGass Service61.22
32.Sævareid, TommyFana63.18
33.Vikane, PerFana64.53
34.Strand, TorgeirFana66.40
35.Strand, ErlingBT67.56
36.Myhre, SteinStrand-Ulv69.59
37.Falch, Kristian H.Gular70.48
38.Havnen, AlfonBT73.36
Sørevik, TorVikingDNF
Eikner, SigurdFanaDNS
Ottesen, SverreVareggDNS
Haugland, HelgeVikingDNS
Hostad, IvarVareggDNS
Steineger, JanGneistDNS
Mikkelsen, GunnarVikingDSQ
Skage, Bjørn-IngeGneistDSQ
Hølleland, BjørnAskøyDSQ
Strekktider

Klasse DA

1.Madsen, AnnemarieFana47.02
2.Bergsvåg, MariStord48.31
3.Terfe, VibekeFana59.21
4.Troesse, ChristianeGular59.50
5.Ormberg, LivFana59.57
6.Skogstrand, TrudeBT60.20
7.Aubert, Anne Kath.Fana67.11
8.Kocbach, BjørgBT71.56
9.Dimitrova, ValentinaGular100.14
Strekktider

Klasse HB

1.Hjellvik, Petter DahlEDB Business Partner30.07
2.Paulsen, Paul ChristianFana30.41
3.Støyva, ArvidGular30.59
4.Døskeland, KjetilFana31.49
5.Stemme, ØisteinVIZ31.52
6.Damm, KjetilBergenslærerne33.43
7.Solheim, LasseFana35.22
8.Karlsen, Espen RollFana35.29
9.Solheim, StianFana36.04
10.Tveita, Lars OlavFana37.06
11.Rolland, PerVaregg39.49
12.Langvik, Magnus39.53
13.Dyngeland, Stein OveStatoil BIL40.25
14.Pedersen, Gunnar H.Viking41.17
15.Pedersen, TomViking45.25
16.Pedersen, JørgenViking45.29
17.Karlsen, TorHydro45.54
18.Andersson, AtleTidende BIL46.15
19.Storøy, SverreUBIL49.47
20.Willard, KnutCMR50.08
Os, John ErikAnkeret BIL50.08
22.Myhra, FrodeKreditkassen BIL51.19
23.Hestenes, KnutFisken BIL52.24
24.Antonsen, FrodeCap Gemini Ernst & Young54.01
25.Birkeland, MikkelFana63.47
26.Lund, AndreasFana63.48
Heggertveit, GeirFanaDNS
Espelid, ØysteinDNS
Strekktider

Klasse DB

1.Sognnæs, IngelinBT44.01
2.Lind, GreteHSI49.54
3.Følstad, RuthFana62.32
4.Dahl, YngvilNera BIL69.37
5.Nygaard, RanveigNera BIL69.44
Solberg, Maja LarsenCap Gemini Ernst & YoungDNS
Fladmark, KariFanaDSQ
Strekktider
[Isdalen] [Lone] [Eidsvåg] [Sandsli] [Ytrebygda] [Bjørndalsskogen] [Sammenlagt]
Lone,
13.11.02

Klasse HA

1.Kocbach, JanFana30.05
2.Bakkejord, Jan HaraldGular30.13
3.Aarnes, ØivinGular31.24
4.Eikanger, BjarteGular31.58
5.Tvedt, Jon32.09
6.Juvik, ToreIL Gular32.35
7.Eikner, SigurdFana32.45
8.Aadland, Per ArneSamnanger33.02
9.Lillealtern, TrondVaregg33.29
10.Fjærestad, JanAskøy33.30
11.Schei, VidarViking34.11
12.Haugen, HelgeGular34.16
13.Hølleland, BjørnAskøy34.49
14.Rykkje, SveinungFana35.02
Vikane, EirikGular35.02
16.Buanes, TrygveViking35.41
17.Knudsen, ArneGneist36.28
18.Eikanger, TomGular36.41
19.Nymark, YngveAskøy36.43
20.Daltveit, MemundFANA37.29
21.Aksnes, DagGular38.14
22.Artz, TorstenGular38.57
23.Bergsvåg, ArneStord40.33
24.Nese, Tore SveinAskøy41.04
25.Hansen, Jan PetterGular42.00
26.Sævareid, TommyFana42.15
27.Sørevik, TorViking42.17
28.Jacobsen, TorbjørnAskøy44.00
29.Bøe, ØisteinFana44.19
30.Daltveit, AndersFANA45.28
31.Larsen, Lars StulandGular46.35
32.Steineger, JanGneist47.27
33.Lien, JørgenHøgskolen i Bergen47.50
34.Kvalbein, Lars OveGular50.06
35.Rognsvåg, EspenFana50.45
36.Westergård, MortenVaregg52.33
37.Vikane, PerFana54.14
38.Mikkelsen, GunnarViking54.26
39.Ottesen, SverreVaregg55.01
40.Falch, Kristian H.Gular55.47
41.Strand, ErlingBT57.00
42.Sletten, DagBT58.08
43.Nord, RolfFana62.45
44.Myhre, SteinStrand-Ulv64.59
45.Havnen Johannesen, Per HaraldBT66.01
46.Hostad, IvarVaregg67.00
Aubert, KarstenFanaBrutt
Strekktider

Klasse HB

1.Paulsen, Paul ChristianFana21.15
2.Stemme, ØisteinVIZ22.05
3.Drange, OveAskøy22.25
4.Damm, KjetilBergenslærerne22.48
5.Døskeland, KjetilFana23.17
6.Karlsen, TorHydro25.25
7.Mongstad, HåkonFana25.44
8.Solheim, LasseFana27.40
9.Solheim, StianFana27.58
10.Karlsen, Espen RollFana28.02
11.Lien, Jan R.BT28.52
12.Stemshaug, SturlaBergenslærerne29.16
13.Oppedal, Per OveGass Service30.20
14.Skage, Torstein31.09
15.Storøy, SverreUBIL33.44
16.Os, John ErikAnkeret BIL34.23
17.Willard, KnutCMR34.26
18.Pedersen, JørgenViking35.24
19.Pedersen, TomViking35.27
20.Hjellvik, Petter DahlEDB Business Partner35.41
21.Langvik, Magnus37.07
22.Myhra, FrodeKreditkassen BIL39.10
23.Hope, ArvidNUI AS41.07
24.Rolland, PerVaregg49.37
25.Reigstad, Jan BirgerPowel Gemini58.39
Strekktider

Klasse DA

1.Madsen, AnnemarieFana35.34
2.Hoksrud, AasneNydalen SK38.59
3.Bergsvåg, MariStord41.30
4.Vikingstad, Anne KariGular46.57
5.Martinsen, HelenGular47.12
6.Aksnes, Kristin Svines Gular49.53
7.Rognsvåg, TuridFana IL51.17
8.Troesse, ChristianeGular52.08
9.Bruun, MarianneØstmarka55.03
10.Ormberg, LivFana60.04
11.Drange, Line SjødinAskøy64.26
Kocbach, BjørgBTBrutt
Strekktider

Klasse DB

1.Drange, Siri SjødinAskøy22.16
2.Høydalsvik, KristinGneist25.35
3.Lysaker, KirstiFana26.51
4.Torbjørnsen, BirgitteGular28.54
5.Dimitrova, ValentinaGular29.27
6.Lind, GreteHSI33.48
7.Følstad, RuthFana36.37
8.Dahl, YngvilNera BIL48.20
9.Nygaard, RanveigNera BIL48.28
Strekktider
[Isdalen] [Lone] [Eidsvåg] [Sandsli] [Ytrebygda] [Bjørndalsskogen] [Sammenlagt]
Eidsvåg,
11.12.02

Klasse DB

1.Drange, Torill SjødinAskøy32.13
2.Hegdal, BeritBT32.21
3.Lysaker, KirstiFana32.41
4.Drange, Siri SjødinAskøy33.06
5.Følstad, RuthFana54.59
Strekktider

Klasse HB

1.Støyva, ArvidGular26.55
2.Paulsen, Paul ChristianFana28.16
3.Stemme, ØisteinVIZ31.08
4.Drange, OveAskøy32.25
5.Karlsen, TorHydro33.17
6.Pedersen, Gunnar H.Viking33.27
7.Døskeland, KjetilFana34.20
8.Myhra, FrodeKreditkassen BIL34.38
9.Mogstad, HåkonFana35.14
10.Tveita, Lars OlavFana40.55
11.Andersson, AtleTidende BIL41.36
12.Pedersen, TomViking44.31
13.Pedersen, JørgenViking44.36
14.Damm, KjetilBergenslærerne47.05
Strekktider

Klasse HA

1.Aadland, Per ArneSamnanger29.26
2.Almeland, NicholasFana30.20
3.Buanes, TrygveViking31.08
4.Eikanger, BjarteGular31.45
5.Kocbach, JanFana32.07
6.Westerheim, KennethGular33.00
7.Hølleland, BjørnAskøy33.16
8.Aarnes, ØivinGular33.26
9.Eikner, SigurdFana33.41
10.Bakkejord, Jan HaraldGular33.53
11.Fjærestad, JanAskøy34.24
12.Rykkje, SveinungFana37.06
13.Artz, TorstenGular37.49
14.Sørevik, TorViking39.23
15.Rognsvåg, EspenFana39.30
16.Døskeland, TrondFana39.59
17.Torgersen, JørnViking40.59
18.Aksnes, DagGular41.44
19.Bergsvåg, ArneStord41.46
20.Nese, Tore SveinAskøy41.55
21.Linga, SveinGular42.50
22.Nymark, YngveAskøy43.15
23.Rykkje, RonnyFana44.52
24.Tuft, Rune FanastølenRådhuset IL46.27
25.Jacobsen, TorbjørnAskøy46.34
26.Hatling, Jon FredrikFana47.11
27.Kvalbein, Lars OveGular48.19
28.Sævareid, TommyFana48.47
29.Valen, HaraldVaregg49.09
30.Solheim, StianFana49.32
31.Alvheim, AtleFana49.43
32.Larsen, Lars StulandGular52.02
33.Raadal, MagneFana53.59
34.Bjørkaas, AndersAskvoll & Holmedal56.39
35.Falch, Kristian H.Gular58.28
36.Tschudi-Madsen, SigvardFana59.33
37.Tangen, Per OlafBergenslærerne63.20
38.Sletten, DagBT64.08
39.Ferstad, Jan ErikAskøy70.22
40.Willard, KnutCMR76.39
Os, John ErikAnkeret BIL76.39
Strekktider

Klasse DA

1.Bergsvåg, MariStord39.44
2.Madsen, AnnemarieFana39.50
3.Martinsen, HelenGular40.57
4.Vikingstad, Anne KariGular43.30
5.Troesse, ChristianeGular48.42
6.Aksnes, Kristin Svines Gular54.28
7.Høydalsvik, KristinGneist55.43
8.Sognnæs, IngjerdBT55.48
9.Skogstrand, TrudeBT61.15
10.Drange, Line SjødinAskøy61.28
11.Torbjørnsen, BirgitteGular69.50
12.Kocbach, BjørgBT75.03
Strekktider
[Isdalen] [Lone] [Eidsvåg] [Sandsli] [Ytrebygda] [Bjørndalsskogen] [Sammenlagt]
Sandsli,
15.01.03

Klasse HA

1.Tvedt, Jon27.52
2.Kocbach, JanFana30.07
3.Bakkejord, Jan HaraldGular30.21
4.Fjærestad, JanAskøy30.27
5.Aarnes, ØivinGular31.07
6.Aadland, Per ArneSamnanger32.27
7.Eikner, SigurdFana33.03
8.Eikanger, TomGular34.11
9.Solli, ArveHalden34.35
10.Westergård, MortenVaregg35.47
11.Døskeland, TrondFana36.18
12.Juvik, ToreIL Gular36.21
13.Hølleland, BjørnAskøy36.48
14.Eikanger, BjarteGular36.54
15.Nymark, YngveAskøy37.02
16.Fyhn, BårdSørreisa O-Lag37.03
17.Lillealtern, TrondVaregg37.19
18.Sævareid, TommyFana37.30
19.Aksnes, DagGular38.51
20.Daltveit, MemundFANA39.30
21.Rykkje, RonnyFana IL40.49
22.Matthey, ThierryGular41.10
23.Vikane, EirikGular41.11
24.Sørevik, TorViking41.43
25.Gytri, GunnarFørde IL42.23
26.Rykkje, SveinungFana43.41
27.Schei, VidarViking43.48
28.Hansen, Jan PetterGular43.51
29.Johansen, Alfon HaraldBT44.44
30.Ottesen, SverreVaregg45.25
31.Skauge, TormodGular45.38
32.Rognsvåg, EspenFana45.55
33.Kvalbein, Lars OveGular46.11
34.Nese, Tore SveinAskøy47.07
35.Havnen Johannesen, Per HaraldBT48.34
36.Tschudi-Madsen, SigvardFana49.15
37.Valen, HaraldVaregg49.19
38.Haugland, HelgeViking50.39
39.Larsen, Lars StulandGular51.34
40.Lien, JørgenHøgskolen i Bergen51.57
41.Alvheim, AtleFana54.45
42.Woldsdal, JørnGneist55.28
43.Mikkelsen, GunnarViking56.13
44.Vikane, PerFana63.26
45.Falch, Kristian H.Gular65.39
46.Hostad, IvarVaregg66.20
47.Raadal, MagneFana70.46
48.Bjørkaas, AndersAskvoll & Holmedal70.50
49.Ferstad, Jan ErikAskøy71.20
50.Tangen, Per OlafBergenslærerne77.12
Strekktider

Klasse HB

1.Damm, KjetilBergenslærerne16.38
2.Stemme, ØisteinVIZ18.01
3.Paulsen, Paul ChristianFana20.58
4.Støyva, ArvidGular21.13
5.Døskeland, KjetilFana24.10
6.Hjellvik, Petter DahlEDB Business Partner26.25
7.Drange, OveAskøy26.28
8.Egeland, Øystein NipenGneist26.33
Flo, EivindGneist26.33
10.Dyngeland, Stein OveStatoil BIL27.24
11.Mogstad, HåkonFana30.15
12.Myhra, FrodeKreditkassen BIL31.05
13.Lien, Jan R.BT33.55
14.Skauge, ArneHydro35.27
Strekktider

Klasse DA

1.Madsen, AnnemarieFana36.13
2.Høydalsvik, KristinGular43.35
3.Martinsen, HelenGular45.52
4.Bergsvåg, MariStord48.37
5.Ormberg, LivFana49.58
6.Bruun, MarianneØstmarka50.28
7.Rognsvåg, TuridFana IL54.44
8.Drange, Line SjødinAskøy55.13
9.Vikingstad, Anne KariGular62.32
10.Kocbach, BjørgBT65.22
11.Aksnes, Kristin SvinesFana72.39
Strekktider

Klasse DB

1.Lysaker, KirstiFana24.40
2.Dimitrova, ValentinaGular24.50
3.Drange, Torill SjødinAskøy26.30
4.Hegdal, BeritBT33.19
5.Linga, MayGular36.56
6.Følstad, RuthFana52.21
Strekktider
[Isdalen] [Lone] [Eidsvåg] [Sandsli] [Ytrebygda] [Bjørndalsskogen] [Sammenlagt]
Ytrebygda,
12.02.03

Klasse HA

1.Kocbach, JanFana30.33
2.Aadland, Per ArneSamnanger33.07
3.Nygaard, RuneGular33.31
4.Westerheim, BjartheGular33.53
5.Schei, VidarViking34.08
6.Aarnes, ØivinGular35.30
7.Matthey, ThierryGular35.54
8.Fjærestad, JanAskøy36.51
9.Eikanger, TomGular37.16
10.Westergård, MortenVaregg37.57
11.Solli, ArveHalden39.52
12.Døskeland, TrondFana40.06
13.Ottesen, SverreVaregg40.11
14.Artz, TorstenGular40.15
15.Strømme, ØysteinGular40.55
16.Aksnes, DagGular41.32
17.Daltveit, MemundFANA41.54
18.Hansen, Jan PetterGular43.05
19.Hølleland, BjørnAskøy43.11
20.Mikkelsen, GunnarViking43.37
21.Skeide, Lars S.Fana44.35
22.Rognsvåg, EspenFana44.47
23.Rykkje, SveinungFana44.51
24.Nese, Tore SveinAskøy46.15
25.Sævareid, TommyFana46.45
26.Juvik, ToreIL Gular47.43
27.Hatling, Jon FredrikFana49.16
28.Jacobsen, TorbjørnAskøy50.14
29.Bergsvåg, ArneStord50.30
30.Woldsdal, JørnGneist50.32
31.Haugland, HelgeViking50.41
32.Paulsen, Paul ChristianFana50.48
33.Rykkje, RonnyFana IL51.45
34.Larsen, Lars StulandGular55.14
35.Vikane, PerFana57.45
36.Tschudi-Madsen, SigvardFana58.05
37.Hostad, IvarVaregg58.59
38.Drange, OveAskøy59.09
39.Lien, JørgenHøgskolen i Bergen61.00
40.Strand, TorgeirFana62.16
41.Havnen Johannesen, Per HaraldBT64.45
42.Johansen, Alfon HaraldBT65.51
43.Ferstad, Jan ErikAskøy70.42
44.Tangen, Per OlafBergenslærerne77.12
45.Falch, Kristian H.Gular78.06
Sletten, DagBTbrutt
Johannesen, ArneGularbrutt
Strekktider

Klasse DA

1.Madsen, AnnemarieFana39.17
2.Vikingstad, Anne KariGular48.40
3.Høydalsvik, KristinGular49.24
4.Aksnes, Kristin SvinesFana51.44
5.Drange, Line SjødinAskøy58.13
6.Dimitrova, ValentinaGular58.54
7.Rognsvåg, TuridFana IL61.18
8.Ormberg, LivFana62.49
9.Kocbach, BjørgBT75.11
Strekktider

Klasse DB

1.Lysaker, KirstiFana22.12
2.Torbjørnsen, BirgitteGular24.03
3.Drange, Siri SjødinAskøy26.03
4.Linga, Mai HelenGular29.52
5.Følstad, RuthFana30.15
6.Hegdal, BeritBT31.15
Strekktider

Klasse HB

1.Damm, KjetilBergenslærerne17.30
2.Stemme, ØisteinVIZ18.54
3.Døskeland, KjetilFana19.23
4.Mogstad, HåkonFana19.46
5.Hjellvik, Petter DahlEDB Business Partner20.03
6.Solheim, StianFana20.40
7.Langvik, Magnus21.04
8.Støyva, ArvidGular22.45
9.Myhra, FrodeNordea25.34
10.Toresen, ReidarFisken BIL27.44
11.Hestenes, KnutFisken BIL29.56
12.Lund, Øyvind M.Varegg32.03
13.Willard, KnutCMR41.38
14.Skage, Stein IngeGneist58.51
Ormberg, Jan OlavFanabrutt
Strekktider
[Isdalen] [Lone] [Eidsvåg] [Sandsli] [Ytrebygda] [Bjørndalsskogen] [Sammenlagt]
Bjørndals-
skogen,
12.03.03

Klasse DB

1.Lysaker, KirstiFana21:56
2.Drange, Siri SjødinAskøy26:22
3.Hegdal, BeritBT26:34
4.Sognnæs, IngelinBT28:48
Strekktider

Klasse HB

1.Stemme, ØisteinVIZ17:42
2.Langvik, Magnus17:51
3.Døskeland, KjetilFana19:23
4.Hjellvik, Petter DahlEDB Business Partner19:52
5.Paulsen, Paul ChristianFana21:17
6.Karlsen, TorHydro23:53
7.Støyva, ArvidGular27:53
8.Stemshaug, SturlaBergenslærerne28:39
9.Myhra, FrodeNordea30:25
10.Lien, Jan R.BT31:05
11.Skauge, ArneHydro31:06
12.Mogstad, HåkonFana35:35
Damm, KjetilBergenslærerneBRUTT
Strekktider

Klasse HA

1.Kocbach, JanFana30:47
2.Eikanger, TomGular32:06
3.Eikner, SigurdFana32:44
4.Aarnes, ØivinGular33:40
5.Bakkejord, Jan HaraldGular35:41
6.Pedersen, JonTrøsken36:10
7.Rognsvåg, EspenFana38:37
8.Rykkje, RonnyFana IL38:45
9.Døskeland, TrondFana39:57
10.Knudsen, ArneGneist40:24
11.Hansen, Jan PetterGular40:32
12.Steineger, JanGneist40:46
13.Skeide, Lars S.Fana41:21
14.Hatling, Jon FredrikFana41:35
15.Hølleland, BjørnAskøy43:02
16.Solli, ArveHalden43:53
17.Torgersen, JørnViking45:55
18.Jacobsen, TorbjørnAskøy46:09
19.Haugland, HelgeViking47:22
20.Bergsvåg, ArneStord47:26
21.Nese, Tore SveinAskøy48:04
22.Kvalbein, Lars OveGular49:05
23.Drange, OveAskøy50:02
24.Ottesen, SverreVaregg50:19
25.Sletten, DagBT51:40
26.Hostad, IvarVaregg51:53
27.Artz, TorstenGular53:47
28.Strand, TorgeirFana54:41
29.Alvheim, AtleFana58:25
30.Johansen, Alfon HaraldBT63:43
31.Havnen Johannesen, Per HaraldBT64:28
32.Lien, JørgenHøgskolen i Bergen64:32
Westergård, MortenVareggDISK
Woldsdal, JørnGneistDISK
Strømme, ØysteinGularDISK
Eikanger, BjarteGularDISK
Falch, Kristian H.GularDISK
Skauge, TormodGularDISK
Lillealtern, TrondVareggDISK
Fjærestad, JanAskøyDISK
Mikkelsen, GunnarVikingDISK
Skage, Bjørn-IngeGneistDISK
Tangen, Per OlafBergenslærerneDISK
Østerbø, GunnarFreidigDISK
Matthey, ThierryGularDISK
Sævareid, TommyFanaDISK
Strekktider

Klasse DA

1.Terfe, VibekeFana46:05
2.Madsen, AnnemarieFana47:13
3.Ormberg, LivFana50:09
4.Troesse, ChristianeGular52:30
5.Drange, Line SjødinAskøy55:14
6.Høydalsvik, KristinGular55:23
7.Vikingstad, Anne KariGular55:37
8.Aksnes, Kristin SvinesFana58:58
9.Bruun, MarianneØstmarka65:33
Sognnæs, IngjerdBTDISK
Strekktider
[Isdalen] [Lone] [Eidsvåg] [Sandsli] [Ytrebygda] [Bjørndalsskogen] [Sammenlagt]
Sammenlagt
etter
jaktstart

Klasse DB

1.Lysaker, KirstiFana22:51 (21:56)
2.Drange, Siri SjødinAskøy27:18 (26:22)
3.Hegdal, BeritBT30:08 (26:34)
4.Sognnæs, IngelinBT40:48 (28:48)
Strekktider

Klasse HB

1.Stemme, ØisteinVIZ18:25 (17:42)
2.Døskeland, KjetilFana18:26 (17:19)
3.Paulsen, Paul ChristianFana21:40 (21:17)
4.Hjellvik, Petter DahlEDB Business Partner22:20 (19:52)
5.Langvik, Magnus23:41 (17:51)
6.Støyva, ArvidGular28:58 (27:53)
7.Karlsen, TorHydro29:08 (23:53)
8.Myhra, FrodeNordea36:27 (30:25)
9.Mogstad, HåkonFana38:35 (35:35)
10.Lien, Jan R.BT42:03 (31:05)
11.Stemshaug, SturlaBergenslærerne42:15 (28:39)
12.Skauge, ArneHydro46:51 (31:06)
Damm, KjetilBergenslærerne (BRUTT)
Strekktider

Klasse HA

1.Kocbach, JanFana31:03 (30:47)
2.Eikner, SigurdFana35:09 (32:44)
3.Aarnes, ØivinGular35:22 (33:40)
4.Eikanger, TomGular35:47 (32:06)
5.Bakkejord, Jan HaraldGular36:12 (35:41)
6.Døskeland, TrondFana45:39 (39:57)
7.Hølleland, BjørnAskøy46:32 (43:02)
8.Rognsvåg, EspenFana46:23 (38:37)
9.Hansen, Jan PetterGular46:51 (40:32)
10.Rykkje, RonnyFana IL48:40 (38:45)
11.Knudsen, ArneGneist48:44 (40:24)
12.Solli, ArveHalden53:05 (43:53)
13.Pedersen, JonTrøsken54:10 (36:10)
14.Hatling, Jon FredrikFana54:52 (41:35)
15.Nese, Tore SveinAskøy55:50 (48:04)
16.Bergsvåg, ArneStord55:59 (47:26)
17.Skeide, Lars S.Fana56:09 (41:21)
18.Steineger, JanGneist56:14 (40:46)
19.Jacobsen, TorbjørnAskøy56:17 (46:09)
20.Torgersen, JørnViking56:17 (45:55)
21.Kvalbein, Lars OveGular58:59 (49:05)
22.Artz, TorstenGular59:10 (53:47)
23.Ottesen, SverreVaregg60:44 (50:19)
24.Haugland, HelgeViking61:57 (47:22)
25.Sletten, DagBT65:43 (51:40)
26.Drange, OveAskøy67:02 (50:02)
27.Hostad, IvarVaregg66:53 (51:53)
28.Strand, TorgeirFana70:41 (54:41)
29.Alvheim, AtleFana70:42 (58:25)
30.Havnen Johannesen, Per HaraldBT77:50 (64:28)
31.Lien, JørgenHøgskolen i Bergen77:54 (64:32)
32.Johansen, Alfon HaraldBT78:05 (63:43)
Fjærestad, JanAskøy34:11 (DISK)
Eikanger, BjarteGular34:12 (DISK)
Matthey, ThierryGular34:12 (DISK)
Westergård, MortenVaregg44:32 (DISK)
Lillealtern, TrondVaregg45:54 (DISK)
Strømme, ØysteinGular48:33 (DISK)
Sævareid, TommyFana48:36 (DISK)
Skauge, TormodGular52:19 (DISK)
Skage, Bjørn-IngeGneist58:53 (DISK)
Woldsdal, JørnGneist61:41 (DISK)
Mikkelsen, GunnarViking61:50 (DISK)
Falch, Kristian H.Gular70:14 (DISK)
Tangen, Per OlafBergenslærerne79:05 (DISK)
Østerbø, GunnarFreidig80:53 (DISK)
Strekktider

Klasse DA

1.Madsen, AnnemarieFana47:13 (47:13)
2.Ormberg, LivFana60:11 (50:09)
3.Troesse, ChristianeGular60:10 (52:30)
4.Terfe, VibekeFana60:32 (46:05)
5.Vikingstad, Anne KariGular60:31 (55:37)
6.Høydalsvik, KristinGular62:04 (55:23)
7.Drange, Line SjødinAskøy67:10 (55:14)
8.Aksnes, Kristin SvinesFana67:16 (58:58)
9.Bruun, MarianneØstmarka78:17 (65:33)
Sognnæs, IngjerdBT77:36 (DISK)
Strekktider
[Isdalen] [Lone] [Eidsvåg] [Sandsli] [Ytrebygda] [Bjørndalsskogen] [Sammenlagt]

IL Gular
webmaster

Last updated