IL Gular - orientering

Resultater nattcup 2003/2004

[Riple] [Lone] [Isdalen] [Knappenfjellet] [Storetveit] [Arboretet] [Sammenlagt]
Klagemur Hvis noe ikke skulle stemme eller du ikke kom med på resultatlisten (p.g.a. feil brikkenr.) kan du send en beskjed til nc@gular.org. Husk å sende brikkenr. & klasse, eventuell tid eller bildet fra strekktidene.
Obs!

Mangler navn til disse brikkene: 69196 (Nummedal, Erlend, Fana IL?)
Mangler tid til disse navnene: Guri Ellingsen

Tekster & bilder 1. løp og forhåndsomtale
2. løp og forhåndsomtale
3. løp og forhåndsomtale
4. løp og forhåndsomtale
5. løp og forhåndsomtale
6. løp og forhåndsomtale
[Riple] [Lone] [Isdalen] [Knappenfjellet] [Storetveit] [Arboretet] [Sammenlagt]
Riple,
15.10.03

Klasse DA

1.Madsen, Annemarie B.Fana IL35:30
2.Martinsen, HelenIL Gular37:24
3.Høydalsvik, KristinIL Gular43:22
4.Fladmark, Kari EspolinFana IL48:18
5.Vikingstad, Anne KariIL Gular48:54
6.Bergsvåg, MariIL Gular53:10
7.Kocbach, BjørgBergens Turnforening56:51
8.Tefre, VibekeFana IL60:20
9.Gulbrandsen, SiljeFana IL60:21
Dimitrova, ValentinaIL GularDSQ
Ormberg, LivFana ILDSQ
Strekktider

Klasse DB

1.Grevskott, KirstenIL Varegg32:33
2.Hegdal, BeritBergens Turnforening37:39
3.Simonsen, ÅseStatoil42:11
4.Nygaard, Anne KristinStatoil43:02
5.Lind, GreteHSI45:27
Strekktider

Klasse HA

1.Aadland, Per ArneSamnanger IL29:04
2.Bakkejord, Jan HaraldIL Gular30:38
3.Matthey, ThierryIL Gular30:41
4.Eikanger, BjarteIL Gular32:00
5.Torgersen, RuneFana IL32:50
6.Hølleland, BjørnAskøy O-lag33:09
7.Aarnes, ØivinIL Gular33:30
8.Rykkje, SveinungFana IL33:31
9.Westergård, MortenIL Varegg33:57
10.Eikanger, Tom EirikIL Gular34:58
11.Johannesen, ArneIL Gular34:59
12.Linga, SveinIL Gular36:42
13.Brunborg, Rune37:43
14.Aksnes, DagIL Gular39:14
15.Vikane, EirikIL Gular39:26
16.Døskeland, TrondFana IL39:29
17.Solli, ArveAskøy O-lag40:04
18.Torgersen, JørnT&IF Viking40:32
19.Ottesen, SverreIL Varegg40:35
20.Fyhn, BårdSørreisa O-Lag40:39
21.Hatling, John FredrikFana IL40:46
22.Bergsvåg, ArneStord T&IL40:56
23.Mikkelsen, GunnarT&IF Viking40:58
24.Westergård, OwenIL Varegg41:48
25.Skeide, Lars S.Fana IL42:48
26.Tørnqvist, OleFana IL43:25
27.Døskeland, KetilFana IL44:27
28.Solheim, StianFana IL44:31
29.Nese, Tore SveinAskøy O-lag49:49
Johansen, Per Harald HavnenBergens Turnforening49:49
31.Hostad, IvarIL Varegg50:12
32.Bjørkaas, AndersAskvoll & Holmedal52:43
33.Sletten, DagBergens Turnforening52:50
34.Artz, TorstenIL Gular55:58
35.Myhre, SteinStrand-Ulv55:59
36.Vold, PerFana IL58:46
37.Larsen, Lars StulandIL Gular58:59
38.Tuft, Rune FanastølenRådhuset IL59:15
39.Holst, Jan PetterIL Varegg60:32
40.Falch, Kristian Hj.IL Gular74:10
41.Tveita, Lars OlavFana IL76:03
Bøe, ØisteinFana ILDSQ
Hansen, Jan PetterIL GularDSQ
Solli, BjørgeAskøy O-lagDSQ
Tangen, Per OlafBergenslærerneDSQ
Strekktider

Klasse HB

1.Dagestad, Knut-FrodeUniversitetet BIL22:00
2.Hjellevik, Petter DahlT&IF Viking27:19
3.Mogstad, HåkonFana IL28:09
4.Pedersen, Gunnar H.T&IF Viking33:27
5.Damm, KjetilBergenslærerne34:08
6.Lien, Jan R.Bergens Turnforening35:21
7.Stemshaug, SturlaBergenslærerne35:35
8.Ødegård, BjarneSpis36:46
9.Nilsen, KristianUBIL39:51
10.Hansen, Carl ChristianIL Gular40:06
11.Fjellstad, SveinungSiemens44:23
12.Storøy, SverreUBIL45:22
13.Støyva, ArvidIL Gular46:02
14.Hestenes, KnutFisken BIL47:47
15.Lyngtun, Frank49:55
16.Nummedal, ErlendFana IL62:16
17.Eikås, Dan IngeFana IL62:23
Andersen, FredrikNHH BILDSQ
Dyngeland, Stein OveStatoilDSQ
Lund, Øyvind MacodyIL VareggDSQ
Stemme, ØisteinVIZDSQ
Strekktider
[Riple] [Lone] [Isdalen] [Knappenfjellet] [Storetveit] [Arboretet] [Sammenlagt]
Lone,
12.11.03

Klasse DA

1.Vikingstad, Anne KariIL Gular45:13
2.Madsen, Annemarie B.Fana IL49:24
3.Høydalsvik, KristinIL Gular53:28
4.Bergsvåg, MariIL Gular56:29
5.Drange, Line SjødinAskøy O-lag61:43
6.Drange, Siri SjødinAskøy O-lag61:54
7.Gulbrandsen, SiljeFana IL62:11
Tefre, VibekeFana IL62:11
9.Fladmark, Kari EspolinFana IL70:49
Drange, Torill SjødinAskøy O-lagDSQ
Kocbach, BjørgBergens TurnforeningDSQ
Strekktider

Klasse DB

1.Grevskott, KirstenIL Varegg31:06
2.Linga, Mai HelenIL Gular37:22
3.Rognsvåg, SiljeFana IL38:15
4.Osijei, Helena51:08
Følstad, RuthFana ILDSQ
Wierzbicka, EwaNera BILDNS
Strekktider

Klasse HA

1.Eikanger, BjarteIL Gular34:11
2.Bakkejord, Jan HaraldIL Gular35:04
3.Kocbach, JanFana IL35:54
4.Aadland, Per ArneSamnanger IL36:02
5.Fjærestad, JanAskøy O-lag36:36
6.Torgersen, RuneFana IL37:46
7.Nygaard, RuneIL Gular39:43
8.Juvik, ToreIL Gular39:50
9.Eikanger, Tom EirikIL Gular41:09
10.Hølleland, BjørnAskøy O-lag41:45
11.Rognsvåg, EspenFana IL41:55
12.Døskeland, TrondFana IL42:22
13.Johansen, Per Harald HavnenBergens Turnforening42:48
14.Matthey, ThierryIL Gular43:04
15.Aksnes, DagIL Gular44:29
16.Knudsen, ArneIL Gneist44:33
17.Rykkje, SveinungFana IL44:51
18.Steineger, JanIL Gneist45:45
19.Westergård, MortenIL Varegg47:08
20.Torgersen, JørnT&IF Viking47:21
21.Stemme, ØisteinVIZ48:51
22.Jacobsen, TorbjørnAskøy O-lag48:59
23.Ottesen, SverreIL Varegg49:36
24.Nese, Tore SveinAskøy O-lag50:12
25.Skeide, Lars S.Fana IL51:05
26.Mikkelsen, GunnarT&IF Viking52:01
27.Tørnqvist, OleFana IL53:00
28.Solheim, StianFana IL53:01
29.Bergsvåg, ArneStord T&IL54:39
30.Johansen, Alfon HavnenBergens Turnforening56:09
31.Lund-Johansen, MortenIL Varegg58:34
32.Hostad, IvarIL Varegg58:36
33.Larsen, Lars StulandIL Gular58:39
34.Solli, BjørgeAskøy O-lag58:40
35.Strand, TorgeirFana IL59:50
36.Falch, Kristian Hj.IL Gular59:59
37.Raadal, MagneFana IL60:39
38.Haugen, OttarIL Gular62:51
39.Sletten, DagBergens Turnforening64:33
40.Vold, PerFana IL64:41
41.Døskeland, KetilFana IL64:45
42.Myhre, SteinStrand-Ulv75:14
43.Tangen, Per OlafBergenslærerne77:11
44.Tveita, Lars OlavFana IL77:52
45.Bjørkaas, AndersAskvoll & Holmedal80:44
46.Holst, Jan PetterIL Varegg88:22
Drange, OveAskøy O-lagDSQ
Hansen, Jan PetterIL GularDNS
Strekktider

Klasse HB

1.Dagestad, Knut-FrodeUniversitetet BIL23:38
2.Hjellevik, Petter DahlT&IF Viking24:48
3.Grevskott, SverreIL Varegg26:20
4.Ødegård, BjarneSpis29:02
5.Olsen, Stein DagfinnRadøy29:31
6.Damm, KjetilBergenslærerne31:21
7.Sandal, Ulf Morten33:04
8.Lund, Øyvind MacodyIL Varegg33:18
9.Dyngeland, Stein OveStatoil40:20
10.Myhra, FrodeNordea40:40
11.Lønnebotn, Tord45:08
12.Willard, KnutCMR45:50
13.Nilsen, KristianUBIL48:22
14.Hansen, Carl ChristianIL Gular48:45
Jordal, ChaseIL Gular48:45
16.Nummedal, ErlendFana IL57:15
17.Eikås, Dan IngeFana IL57:16
Haugland, HelgeT&IF VikingDSQ
Hestenes, KnutFisken BILDSQ
Storøy, SverreUBILDSQ
Lien, Jan R.Bergens TurnforeningDNS
Strekktider
[Riple] [Lone] [Isdalen] [Knappenfjellet] [Storetveit] [Arboretet] [Sammenlagt]
Isdalen,
10.12.03

Klasse DA

1.Martinsen, HelenIL Gular29:18
2.Madsen, Annemarie B.Fana IL32:24
Wigemyr, ToneOddersjaa SSKDNF
Strekktider

Klasse DB

1.Grevskott, KirstenIL Varegg18:47
2.Garnes, IngebjørgHordaveg40:13
Strekktider

Klasse HA

1.Bakkejord, Jan HaraldIL Gular27:08
2.Eikanger, BjarteIL Gular28:44
Kocbach, JanFana IL28:44
4.Daltveit, MemundFana IL29:21
5.Steineger, JanIL Gneist29:52
6.Westergård, MortenIL Varegg30:12
7.Hatling, John FredrikFana IL30:15
8.Døskeland, TrondFana IL30:28
9.Fyhn, BårdSørreisa O-Lag30:40
10.Johansen, Per Harald HavnenBergens Turnforening30:43
11.Aarnes, ØivinIL Gular30:51
12.Linga, SveinIL Gular31:07
13.Skeide, Lars S.Fana IL31:09
14.Matthey, ThierryIL Gular31:22
15.Johannesen, ArneIL Gular31:41
16.Nærheim, Sverre JohanIL Gular31:47
17.Artz, TorstenIL Gular32:31
18.Eikner, SigurdFana IL32:59
19.Mikkelsen, GunnarT&IF Viking33:31
20.Nese, Tore SveinAskøy O-lag33:39
21.Holst, Jan PetterIL Varegg35:02
22.Skage, Bjørn-IngeIL Gneist35:50
23.Døskeland, KetilFana IL35:54
24.Stemme, ØisteinVIZ37:50
25.Natås, MagnusBergens Turnforening37:57
26.Strand, TorgeirFana IL41:02
27.Vikane, PerFana IL48:20
28.Myhre, SteinStrand-Ulv50:39
29.Falch, Kristian Hj.IL Gular54:11
30.Raadal, MagneFana IL57:13
31.Tangen, Per OlafBergenslærerne57:48
Eikanger, Tom EirikIL GularDNS
Viken, OddbjørnStatoilDNS
Hølleland, BjørnAskøy O-lagDNF
Vold, PerFana ILDNC
Strekktider

Klasse HB

1.Berstad, KetilT&IF Viking14:51
2.Dagestad, Knut-FrodeUniversitetet BIL15:39
3.Olsen, Stein DagfinnRadøy19:18
4.Damm, KjetilBergenslærerne21:15
5.Nummedal, ErlendFana IL23:54
6.Ødegård, BjarneSpis24:36
7.Støyva, ArvidIL Gular24:37
8.Fjellanger, LarsSIMRAD43:17
Strekktider
[Riple] [Lone] [Isdalen] [Knappenfjellet] [Storetveit] [Arboretet] [Sammenlagt]
Knappenfjellet,
14.01.04

Klasse DA

1.Madsen, Annemarie B.Fana IL46:49
2.Høydalsvik, KristinIL Gular48:25
3.Drange, Torill SjødinAskøy O-lag60:45
4.Holm, TonjeFana IL63:22
5.Drange, Line SjødinAskøy O-lag66:04
6.Drange, Siri SjødinAskøy O-lag67:25
Bergsvåg, MariIL GularDSQ
Ormberg, LivFana ILDNS
Strekktider

Klasse DB

1.Tefre, VibekeFana IL31:48
2.Gulbrandsen, SiljeFana IL31:49
3.Dimitrova, ValentinaIL Gular31:53
4.Hegdal, BeritBergens Turnforening37:45
5.Grevskott, KirstenIL Varegg45:25
Strekktider

Klasse HA

1.Kocbach, JanFana IL32:45
2.Eikanger, BjarteIL Gular34:48
3.Aadland, Per ArneSamnanger IL35:14
4.Eikanger, Tom EirikIL Gular35:17
5.Westergård, MortenIL Varegg36:07
6.Matthey, ThierryIL Gular36:11
7.Jakobsen, ØyvinAskøy O-lag36:52
8.Fjærestad, JanAskøy O-lag37:55
9.Nysæter, HelgeIL Gular39:24
10.Eikner, SigurdFana IL39:32
11.Døskeland, TrondFana IL39:35
12.Aarnes, ØivinIL Gular39:47
13.Fyhn, BårdSørreisa O-Lag40:54
14.Hermansen, TrygveIL Gular41:22
15.Rognsvåg, EspenFana IL41:44
16.Brochmann, DagT&IF Viking41:55
17.Steineger, JanIL Gneist42:03
18.Knudsen, ArneIL Gneist42:25
19.Skage, Stein IngeIL Gneist43:07
20.Grevskott, SverreIL Varegg44:02
21.Stemme, ØisteinVIZ44:34
22.Ottesen, SverreIL Varegg44:45
23.Nærheim, Sverre JohanIL Gular45:02
24.Skeide, Lars S.Fana IL46:08
25.Torgersen, JørnT&IF Viking46:21
26.Vikane, EirikIL Gular46:44
27.Jacobsen, TorbjørnAskøy O-lag47:48
28.Hatling, John FredrikFana IL48:29
29.Holst, Jan PetterIL Varegg48:55
30.Døskeland, KetilFana IL49:12
31.Aksnes, DagIL Gular52:35
32.Strand, TorgeirFana IL53:50
33.Mikkelsen, GunnarT&IF Viking54:28
34.Daltveit, MemundFana IL55:15
35.Larsen, Lars StulandIL Gular55:27
36.Woldsdal, JørnIL Gneist58:21
37.Hansen, Jan PetterIL Gular59:00
38.Vold, PerFana IL59:12
39.Johansen, Per Harald HavnenBergens Turnforening59:13
40.Bergsvåg, ArneStord T&IL60:05
41.Drange, OveAskøy O-lag60:46
42.Bjørkaas, AndersAskvoll & Holmedal60:54
43.Lund-Johansen, MortenIL Varegg63:36
44.Solli, BjørgeAskøy O-lag66:33
45.Hostad, IvarIL Varegg69:50
46.Vikane, PerFana IL71:14
47.Falch, Kristian Hj.IL Gular77:19
48.Myhre, SteinStrand-Ulv77:55
49.Johansen, Alfon HavnenBergens Turnforening83:41
50.Madsen, Sigvard TschudiFana IL85:59
Balestrand, HermannAskøy O-lagDSQ
Tangen, Per OlafBergenslærerneDSQ
Linga, SveinIL GularDNS
Nese, Tore SveinAskøy O-lagDNS
Raadal, MagneFana ILDNS
Solli, ArveAskøy O-lagDNS
Strekktider

Klasse HB

1.Dagestad, Knut-FrodeUniversitetet BIL22:02
2.Berstad, KetilT&IF Viking22:07
3.Damm, KjetilBergenslærerne24:39
4.Langvik, MagnusHjelmeland o-lag25:50
5.Hjellevik, Petter DahlT&IF Viking26:28
6.Solheim, LasseFana IL27:01
7.Solheim, StianFana IL27:09
8.Støyva, ArvidIL Gular28:13
9.Dyngeland, Stein OveStatoil28:56
10.Lønnebotn, Tord30:36
11.Fjellanger, LarsSIMRAD30:55
12.Lund, Øyvind MacodyIL Varegg31:12
13.Ødegård, BjarneSpis33:20
14.Pedersen, Jan Harald H.T&IF Viking37:15
15.Lien, Jan R.Bergens Turnforening37:19
16.Hestenes, KnutFisken BIL38:34
17.Myhra, FrodeNordea40:46
18.Eikås, Dan IngeFana IL50:16
19.Nummedal, ErlendFana IL54:21
Olsen, Stein DagfinnRadøyDNS
Strekktider
[Riple] [Lone] [Isdalen] [Knappenfjellet] [Storetveit] [Arboretet] [Sammenlagt]
Storetveit,
11.02.04

Klasse DA

1.Martinsen, HelenIL Gular47:57
2.Madsen, Annemarie B.Fana IL53:47
3.Trøsse, ChristianeIL Gular54:20
4.Vikingstad, Anne KariIL Gular56:13
5.Ellingsen, Guri57:54
6.Holm, TonjeFana IL66:33
7.Drange, Line SjødinAskøy O-lag73:14
Strekktider

Klasse DB

1.Grevskott, KirstenIL Varegg38:02
2.Hegdal, BeritBergens Turnforening39:10
3.Kocbach, BjørgBergens Turnforening41:14
4.Rognsvåg, SiljeFana IL46:34
5.Følstad, RuthFana IL47:31
Strekktider

Klasse HA

1.Matthey, ThierryIL Gular36:22
2.Hermansen, TrygveIL Gular37:44
3.Kocbach, JanFana IL38:49
4.Aadland, Per ArneSamnanger IL39:50
5.Aarnes, ØivinIL Gular40:13
6.Jakobsen, ØyvinAskøy O-lag40:22
7.Rykkje, SveinungFana IL42:11
8.Fjærestad, JanAskøy O-lag42:40
9.Eikner, SigurdFana IL43:19
10.Hølleland, BjørnAskøy O-lag43:25
11.Eikanger, Tom EirikIL Gular43:29
12.Rognsvåg, EspenFana IL43:37
13.Daltveit, MemundFana IL43:52
14.Ottesen, SverreIL Varegg47:05
15.Johansen, Per Harald HavnenBergens Turnforening47:20
16.Døskeland, TrondFana IL47:47
17.Bergsvåg, ArneStord T&IL50:15
18.Drange, OveAskøy O-lag50:37
19.Mikkelsen, GunnarT&IF Viking51:00
20.Artz, TorstenIL Gular51:23
21.Hatling, John FredrikFana IL51:51
22.Stemme, ØisteinVIZ53:36
23.Solli, ArveAskøy O-lag53:47
24.Jacobsen, TorbjørnAskøy O-lag54:33
25.Døskeland, KetilFana IL54:40
26.Skage, Stein IngeIL Gneist54:54
27.Skeide, Lars S.Fana IL56:07
28.Johansen, Alfon HavnenBergens Turnforening56:49
29.Haugland, JanÅrstad IL60:13
30.Woldsdal, JørnIL Gneist60:15
31.Larsen, Lars StulandIL Gular61:40
32.Strand, TorgeirFana IL61:43
33.Holst, Jan PetterIL Varegg63:17
34.Raadal, MagneFana IL64:36
35.Vold, PerFana IL65:15
36.Hostad, IvarIL Varegg65:58
37.Falch, Kristian Hj.IL Gular70:24
38.Tørnqvist, OleFana IL71:08
39.Tangen, Per OlafBergenslærerne71:57
40.Bjørkaas, AndersAskvoll & Holmedal72:09
Solli, BjørgeAskøy O-lagDSQ
Vikane, PerFana ILDSQ
Westergård, MortenIL VareggDSQ
Strekktider

Klasse HB

1.Berstad, KetilT&IF Viking25:11
2.Brochmann, DagT&IF Viking27:24
3.Dagestad, Knut-FrodeUniversitetet BIL29:08
4.Støyva, ArvidIL Gular33:15
5.Solheim, StianFana IL35:58
6.Olsen, Stein DagfinnRadøy36:26
7.Lønnebotn, Tord37:39
8.Dyngeland, Stein OveStatoil38:41
9.Ødegård, BjarneSpis39:35
10.Lund, Øyvind MacodyIL Varegg42:14
11.Myhra, FrodeNordea43:11
12.Fjellanger, LarsSIMRAD45:06
13.Nummedal, ErlendFana IL45:22
Strekktider
[Riple] [Lone] [Isdalen] [Knappenfjellet] [Storetveit] [Arboretet] [Sammenlagt]
Arboretet,
10.03.04

Klasse DA

1.Martinsen, HelenIL Gular44:55
2.Vikingstad, Anne KariIL Gular48:01
3.Trøsse, ChristianeIL Gular50:24
4.Dimitrova, ValentinaIL Gular55:21
5.Drange, Torill SjødinAskøy O-lag56:45
6.Drange, Siri SjødinAskøy O-lag57:08
7.Ellingsen, Guri57:22
8.Drange, Line SjødinAskøy O-lag57:51
9.Madsen, Annemarie B.Fana IL59:18
Strekktider

Klasse DB

1.Hegdal, BeritBergens Turnforening28:56
2.Grevskott, KirstenIL Varegg31:04
Linga, Mai HelenIL GularDNS
Strekktider

Klasse HA

1.Matthey, ThierryIL Gular31:59
2.Kocbach, JanFana IL32:11
3.Hølleland, BjørnAskøy O-lag35:33
4.Fjærestad, JanAskøy O-lag36:32
5.Hermansen, TrygveIL Gular37:17
6.Daltveit, MemundFana IL37:44
7.Eikner, SigurdFana IL39:10
8.Fyhn, BårdSørreisa O-Lag39:36
9.Aarnes, ØivinIL Gular40:21
10.Aadland, Per ArneSamnanger IL40:26
11.Eikanger, BjarteIL Varegg40:31
12.Westergård, MortenIL Varegg40:37
13.Døskeland, TrondFana IL41:29
14.Grevskott, SverreIL Varegg41:31
15.Vikane, EirikIL Gular42:57
16.Skeide, Lars S.Fana IL43:16
17.Hatling, John FredrikFana IL43:22
18.Rognsvåg, EspenFana IL43:55
19.Artz, TorstenIL Gular46:27
20.Bergsvåg, ArneStord T&IL46:33
21.Nærheim, Sverre JohanIL Gular46:36
22.Johansen, Per Harald HavnenBergens Turnforening47:23
23.Døskeland, KetilFana IL47:34
24.Aksnes, DagIL Gular48:04
25.Aalberg, Jan ErikBækkelaget48:06
26.Stemme, ØisteinVIZ48:10
27.Jacobsen, TorbjørnAskøy O-lag48:47
28.Alvheim, AtleFana IL49:01
29.Vikane, PerFana IL49:12
30.Mikkelsen, GunnarT&IF Viking49:22
31.Larsen, Lars StulandIL Gular49:58
32.Hostad, IvarIL Varegg50:13
33.Strand, TorgeirFana IL50:53
34.Drange, OveAskøy O-lag56:45
35.Bjørkaas, AndersAskvoll & Holmedal57:19
36.Raadal, MagneFana IL58:18
37.Falch, Kristian Hj.IL Gular63:45
38.Vold, PerFana IL64:02
39.Natås, MagnusBergens Turnforening64:31
40.Johansen, Alfon HavnenBergens Turnforening65:12
41.Sletten, DagBergens Turnforening66:45
42.Tangen, Per OlafBergenslærerne78:10
Bakkejord, Jan HaraldIL GularDSQ
Eikanger, Tom EirikIL GularDSQ
Nygaard, RuneIL GularDSQ
Strekktider

Klasse HB

1.Solheim, LasseFana IL20:30
2.Langvik, MagnusHjelmeland o-lag21:05
3.Berstad, KetilT&IF Viking21:22
4.Dagestad, Knut-FrodeUniversitetet BIL21:42
5.Solheim, StianFana IL24:02
6.Ødegård, BjarneSpis25:34
7.Dyngeland, Stein OveStatoil26:11
8.Støyva, ArvidIL Gular26:40
9.Olsen, Stein DagfinnRadøy26:51
10.Lønnebotn, Tord28:19
11.Lund, Øyvind MacodyIL Varegg34:41
12.Lien, Jan R.Bergens Turnforening34:50
13.Fjellanger, LarsSIMRAD40:57
Strekktider
[Riple] [Lone] [Isdalen] [Knappenfjellet] [Storetveit] [Arboretet] [Sammenlagt]
Sammenlagt
etter
jaktstart

Klasse DA

1.Martinsen, HelenIL Gular45:18(44:55)
2.Vikingstad, Anne KariIL Gular52:21(48:01)
3.Madsen, Annemarie B.Fana IL59:55(59:18)
4.Trøsse, ChristianeIL Gular63:41(50:24)
5.Drange, Line SjødinAskøy O-lag70:00(57:51)
6.Drange, Siri SjødinAskøy O-lag70:35(57:08)
7.Ellingsen, Guri71:21(57:22)
8.Drange, Torill SjødinAskøy O-lag71:32(56:45)
9.Dimitrova, ValentinaIL Gular73:21(55:21)
Strekktider

Klasse DB

1.Grevskott, KirstenIL Varegg31:04(31:04)
2.Hegdal, BeritBergens Turnforening31:22(28:56)
Linga, Mai HelenIL GularDNS(DNS)
Strekktider

Klasse HA

1.Kocbach, JanFana IL32:51(32:11)
2.Matthey, ThierryIL Gular33:00(31:59)
3.Hølleland, BjørnAskøy O-lag39:17(35:33)
4.Fjærestad, JanAskøy O-lag39:19(36:32)
5.Eikanger, BjarteIL Varegg41:15(40:31)
6.Aadland, Per ArneSamnanger IL41:18(40:26)
7.Aarnes, ØivinIL Gular42:45(40:21)
8.Westergård, MortenIL Varegg42:53(40:37)
9.Eikner, SigurdFana IL43:05(39:10)
10.Daltveit, MemundFana IL44:11(37:44)
11.Fyhn, BårdSørreisa O-Lag44:15(39:36)
12.Døskeland, TrondFana IL45:09(41:29)
13.Hermansen, TrygveIL Gular45:17(37:17)
14.Rognsvåg, EspenFana IL48:43(43:55)
15.Hatling, John FredrikFana IL49:26(43:22)
16.Skeide, Lars S.Fana IL49:30(43:16)
17.Johansen, Per Harald HavnenBergens Turnforening52:01(47:23)
18.Vikane, EirikIL Gular53:49(42:57)
19.Artz, TorstenIL Gular55:32(46:27)
20.Stemme, ØisteinVIZ55:36(48:10)
21.Grevskott, SverreIL Varegg55:46(41:31)
22.Bergsvåg, ArneStord T&IL55:48(46:33)
23.Døskeland, KetilFana IL55:41(47:34)
24.Mikkelsen, GunnarT&IF Viking55:57(49:22)
25.Nærheim, Sverre JohanIL Gular55:59(46:36)
26.Aksnes, DagIL Gular56:08(48:04)
27.Jacobsen, TorbjørnAskøy O-lag58:23(48:47)
28.Strand, TorgeirFana IL62:53(50:53)
29.Hostad, IvarIL Varegg64:20(50:13)
30.Larsen, Lars StulandIL Gular64:24(49:58)
31.Vikane, PerFana IL64:26(49:12)
32.Drange, OveAskøy O-lag70:36(56:45)
33.Bjørkaas, AndersAskvoll & Holmedal72:03(57:19)
34.Raadal, MagneFana IL73:18(58:18)
35.Natås, MagnusBergens Turnforening78:41(64:31)
36.Johansen, Alfon HavnenBergens Turnforening78:41(65:12)
37.Falch, Kristian Hj.IL Gular78:45(63:45)
38.Vold, PerFana IL79:02(64:02)
39.Sletten, DagBergens Turnforening82:30(66:45)
40.Tangen, Per OlafBergenslærerne93:10(78:10)
Bakkejord, Jan HaraldIL GularDSQ(DSQ)
Eikanger, Tom EirikIL GularDSQ(DSQ)
Nygaard, RuneIL GularDSQ(DSQ)
Strekktider

Klasse HB

1.Berstad, KetilT&IF Viking21:23(21:22)
2.Dagestad, Knut-FrodeUniversitetet BIL21:42(21:42)
3.Ødegård, BjarneSpis30:51(25:34)
4.Olsen, Stein DagfinnRadøy31:10(26:51)
5.Støyva, ArvidIL Gular31:28(26:40)
6.Solheim, StianFana IL33:13(24:02)
7.Dyngeland, Stein OveStatoil33:36(26:11)
8.Solheim, LasseFana IL33:30(20:30)
9.Langvik, MagnusHjelmeland o-lag33:51(21:05)
10.Lønnebotn, Tord36:49(28:19)
11.Lund, Øyvind MacodyIL Varegg41:52(34:41)
12.Lien, Jan R.Bergens Turnforening46:34(34:50)
13.Fjellanger, LarsSIMRAD51:43(40:57)
Strekktider
[Riple] [Lone] [Isdalen] [Knappenfjellet] [Storetveit] [Arboretet] [Sammenlagt]

IL Gular
webmaster

Last updated