IL Gular - orientering

Resultater nattcup 2004/2005

[Nonshøgda] [Nordås-Sørås] [Isdalen] [Ytrebygda] [Storetveit] [Garpetjern] [Sammenlagt]
Klagemur Hvis noe ikke skulle stemme eller du ikke kom med på resultatlisten (p.g.a. feil brikkenr.) kan du send en beskjed til nc@gular.org. Husk å sende brikkenr. & klasse, eventuell tid eller bildet fra strekktidene.
Obs!

Mangler navn til disse brikkene:
Mangler tid til disse navnene:

Tekster & bilder 1. løp og forhåndsomtale
2. løp og forhåndsomtale
3. løp og forhåndsomtale
4. løp og forhåndsomtale
5. løp og forhåndsomtale
6. løp og forhåndsomtale
[Nonshøgda] [Nordås-Sørås] [Isdalen] [Ytrebygda] [Storetveit] [Garpetjern] [Sammenlagt]
Nonshøgda,
13.10.04

DA

1.Madsen, Annemarie B.Fana IL48:02
2.Sognnæs, IngjerdBergens Turnforening49:28
3.Daltveit, DagrunFana IL51:17
4.Salomonsen, RandiBodø & Omegn51:24
5.Lysaker, KirstiFana IL51:28
6.Drange, Torill SjødinAskøy O-lag60:46
7.Tefre, VibekeFana IL63:35
8.Ormberg, LivFana IL63:37
9.Daltveit, Anne KjerstiFana IL64:18
10.Trøsse, ChristianeIL Gular67:41
Splittimes

DC

1.Meyer, Liv SylviIL Gneist23:14
2.Torbjørnsen, BirgitteIL Gular25:39
3.Lind, GreteHSI35:32
4.Følstad, RuthFana IL37:34
5.Presterud, IdaModum OL40:25
Splittimes

HA

1.Aadland, Per ArneSamnanger IL33:28
2.Tvedt, JonIL Gular35:51
3.Kocbach, JanFana IL36:30
4.Aarnes, ØivinIL Gular37:18
5.Schei, VidarT&IF Viking38:26
6.Eikanger, BjarteIL Varegg38:50
7.Buanes, TrygveT&IF Viking38:58
8.Fjærestad, JanAskøy O-lag40:17
9.Nysæter, HelgeIL Gular40:52
10.Bakkejord, Jan HaraldIL Gular41:02
11.Hølleland, BjørnAskøy O-lag41:15
12.Nese, Tore SveinAskøy O-lag41:56
13.Sørevik, TorT&IF Viking42:44
14.Westergård, MortenIL Varegg42:59
15.Døskeland, KetilFana IL43:22
16.Linga, SveinIL Gular43:50
17.Eikanger, Tom EirikIL Gular44:03
18.Rykkje, SveinungFana IL44:36
19.Døskeland, TrondFana IL44:55
20.Nærheim, Sverre JohanIL Gular44:57
21.Grevskott, SverreIL Varegg45:46
22.Johansen, Per Harald HavnenBergens Turnforening46:44
23.Hatling, John FredrikFana IL47:29
24.Torgersen, JørnT&IF Viking47:46
25.Daltveit, MemundFana IL49:19
26.Stemme, ØisteinUBIL51:42
27.Hansen, Jan PetterIL Gular51:50
28.Larsen, Lars StulandIL Gular52:16
29.Daltveit, AndersFana IL53:07
30.Tørnqvist, OleFana IL53:19
31.Solheim, LasseFana IL53:54
32.Solheim, StianFana IL54:02
33.Steineger, JanIL Gneist54:45
34.Skage, Bjørn-IngeIL Gneist55:45
35.Artz, TorstenIL Gular56:49
36.Gjestemoen, ErlendBergens Turnforening57:46
37.Drange, OveAskøy O-lag60:18
38.Nielsen, AndreasIL Varegg64:03
39.Paulsen, Paul ChristianFana IL64:48
40.Raadal, MagneFana IL69:50
41.Bjørkaas, AndersAskvoll & Holmedal70:37
42.Myhre, SteinStrand-Ulv71:05
43.Falch, Kristian Hj.IL Gular71:45
44.Vikane, PerFana IL74:17
45.Woldsdal, JørnIL Gneist78:42
46.Lønnebotn, TordVITAL85:13
47.Tveita, Lars OlavFana IL85:25
48.Hostad, IvarIL Varegg89:26
49.Fjellanger, LarsFana IL96:01
Støyva, ArvidIL GularDSQ
Splittimes

HC

1.Damm, KjetilBergenslærerne19:33
2.Hjellevik, Petter DahlT&IF Viking19:39
3.Olsen, Stein DagfinnRadøy27:42
4.Ødegård, BjarneICA28:26
5.Myhra, FrodeNordea30:05
6.Hestenes, KnutFisken BIL33:49
7.Sandal, Ulf MortenFisken BIL34:06
8.Fjellanger, HenrikFana IL35:06
9.Birkeland, AtleFisken BIL35:11
10.Storøy, SverreUBIL35:25
11.Willard, KnutCMR51:33
12.Bratteteig, AreCMR51:39
Egeland, Øystein NipenIL GneistDSQ
Splittimes
[Nonshøgda] [Nordås-Sørås] [Isdalen] [Ytrebygda] [Storetveit] [Garpetjern] [Sammenlagt]
Nordås-Sørås,
10.11.04

DA

1.Shandurkova, IlianaIL Gular42:40
2.Sognnæs, IngjerdBergens Turnforening44:37
3.Madsen, Annemarie B.Fana IL44:43
4.Martinsen, HelenIL Gular47:17
5.Daltveit, DagrunFana IL47:57
6.Vikingstad, Anne KariIL Gular48:23
7.Salomonsen, RandiBodø & Omegn48:42
8.Tefre, VibekeFana IL60:00
9.Ormberg, LivFana IL60:03
Drange, Torill SjødinAskøy O-lagDSQ
Trøsse, ChristianeIL GularDSQ
Splittimes

DC

1.Meyer, Liv SylviIL Gneist29:13
2.Torbjørnsen, BirgitteIL Gular34:32
3.Malde, Marian KjellevoldIL Gular34:37
4.Pettersen, Nora SeimeRådhuset IL35:03
5.Gjesdal, Linn KristineIL Varegg38:40
6.Gjesdal, WencheIL Varegg42:24
7.Lind, GreteHSI45:58
Splittimes

HA

1.Fjærestad, JanAskøy O-lag30:59
2.Nygaard, RuneIL Gular31:27
3.Aadland, Per ArneSamnanger IL31:40
4.Eikanger, BjarteIL Varegg32:15
5.Westergård, MortenIL Varegg32:25
6.Steen, Kristian WollenFana IL33:12
7.Kocbach, JanFana IL33:47
8.Buanes, TrygveT&IF Viking33:58
9.Schei, VidarT&IF Viking34:01
10.Steen, Vidar M.Fana IL34:05
11.Daltveit, MemundFana IL35:47
12.Eikner, AxelFana IL36:35
13.Hølleland, BjørnAskøy O-lag36:51
14.Daltveit, AndersFana IL37:03
15.Matthey, ThierryIL Gular37:29
16.Steineger, JanIL Gneist37:43
17.Rygh, Karl EvenHeming/Njård37:54
18.Aarnes, ØivinIL Gular37:57
19.Eikanger, Tom EirikIL Gular38:00
20.Johansen, Per Harald HavnenBergens Turnforening39:20
21.Eikner, SigurdFana IL39:23
22.Hatling, John FredrikFana IL39:42
23.Sævareid, TommyFana IL40:30
24.Lillealtern, TrondIL Varegg40:50
25.Linga, SveinIL Gular41:14
26.Torgersen, JørnT&IF Viking41:20
27.Nysæter, HelgeIL Gular41:51
28.Artz, TorstenIL Gular42:09
29.Kvalbein, Lars OveIL Gular42:43
30.Grevskott, SverreIL Varegg43:15
31.Hellen, Bjart AreT&IF Viking43:31
32.Vikane, EirikIL Gular43:43
33.Rognsvåg, EspenFana IL44:35
34.Nielsen, AndreasIL Varegg45:34
35.Larsen, Lars StulandIL Gular46:05
36.Skage, Bjørn-IngeIL Gneist46:18
37.Grammeltvedt, Jon ArneHydro46:24
38.Solheim, StianFana IL47:24
39.Døskeland, KetilFana IL49:19
40.Oppedal, Per OveGass Service49:36
41.Paulsen, Paul ChristianFana IL50:51
42.Stemme, ØisteinViz BIL51:32
43.Vikane, PerFana IL54:49
44.Vonen, BrynjulfIL Varegg55:56
45.Gjestemoen, ErlendBergens Turnforening58:03
46.Reigstad, Jan BirgerPowel Gemini60:15
47.Bjørkaas, AndersAskvoll & Holmedal62:04
48.Fjellanger, LarsFana IL64:10
49.Tveita, Lars OlavFana IL64:37
50.Falch, Kristian Hj.IL Gular67:08
51.Bjørgen, OlavKobbeltvedt BIL69:19
52.Tangen, Per OlafFana IL75:31
Drange, OveAskøy O-lagDSQ
Knudsen, ArneIL GneistDSQ
Vold, PerFana ILDSQ
Splittimes

HC

1.Haugland, HelgeT&IF Viking23:42
2.Olsen, Stein DagfinnRadøy IL27:54
3.Damm, KjetilBergenslærerne28:16
4.Dyngeland, Stein OveStatoil31:41
5.Ødegård, BjarneICA34:54
6.Hellen, SondreT&IF Viking34:57
7.Westergård, HåkonIL Varegg38:46
8.Sandal, Ulf MortenFisken BIL39:50
9.Hestenes, KnutFisken BIL42:11
10.Storøy, SverreUBIL45:59
Splittimes
[Nonshøgda] [Nordås-Sørås] [Isdalen] [Ytrebygda] [Storetveit] [Garpetjern] [Sammenlagt]
Isdalen,
8.12.04

DA

1.Martinsen, HelenIL Gular37:59
2.Madsen, Annemarie B.Fana IL42:07
3.Daltveit, DagrunFana IL43:57
4.Salomonsen, RandiBodø & Omegn44:08
5.Shandurkova, IlianaIL Gular45:04
6.Lysaker, KirstiFana IL47:12
7.Sognnæs, IngjerdBergens Turnforening54:51
8.Daltveit, Anne KjerstiFana IL63:02
Splittimes

DC

1.Meyer, Liv SylviIL Gneist24:11
2.Soligard, NinaBergens Turnforening26:13
3.Lind, GreteHSI26:47
4.Tefre, VibekeFana IL27:35
5.Ormberg, LivFana IL28:04
6.Gjesdal, Linn KristineIL Varegg35:17
7.Gjesdal, WencheIL Varegg35:39
Splittimes

HA

1.Nygaard, RuneIL Gular29:40
2.Kocbach, JanFana IL29:56
3.Eikanger, BjarteIL Varegg31:22
4.Buanes, TrygveT&IF Viking31:27
5.Fjærestad, JanAskøy O-lag33:01
6.Schei, VidarT&IF Viking33:08
7.Aadland, Per ArneSamnanger IL33:20
8.Hølleland, BjørnAskøy O-lag33:37
9.Westergård, MortenIL Varegg33:38
10.Eikner, SigurdFana IL34:08
11.Eikanger, Tom EirikIL Gular34:21
12.Knudsen, ArneIL Gneist34:48
13.Døskeland, TrondFana IL35:35
14.Steineger, JanIL Gneist35:57
15.Rygh, Karl EvenHeming/Njård36:11
16.Rykkje, SveinungFana IL36:49
17.Nese, Tore SveinAskøy O-lag36:56
18.Eikner, AxelFana IL37:21
19.Grevskott, SverreIL Varegg37:38
20.Daltveit, AndersFana IL38:47
21.Døskeland, KetilFana IL41:06
22.Rykkje, RonnyFana IL42:41
23.Oppedal, Per OveGass Service43:07
24.Kvalbein, Lars OveIL Gular43:29
25.Nielsen, AndreasIL Varegg43:49
26.Natås, MagnusBergens Turnforening44:22
27.Skage, Bjørn-IngeIL Gneist44:45
28.Falch, Kristian Hj.IL Gular45:06
29.Stemme, ØisteinViz BIL46:07
30.Aarnes, ØivinIL Gular47:27
31.Sørevik, TorT&IF Viking47:39
32.Alvheim, AtleFana IL47:55
33.Vonen, BrynjulfIL Varegg50:28
34.Hatling, John FredrikFana IL50:48
35.Johansen, Per Harald HavnenBergens Turnforening51:03
36.Torgersen, JørnT&IF Viking51:23
37.Artz, TorstenIL Gular51:56
38.Larsen, Lars StulandIL Gular53:46
39.Reigstad, Jan BirgerPowel Gemini55:33
40.Vold, PerFana IL56:10
41.Strand, TorgeirFana IL56:56
42.Bjørkaas, AndersAskvoll & Holmedal57:33
43.Fjellanger, LarsFana IL59:07
44.Hellen, Bjart AreT&IF Viking61:36
45.Tveita, Lars OlavFana IL63:11
46.Raadal, MagneFana IL65:53
47.Støyva, ArvidIL Gular68:41
48.Tangen, Per OlafFana IL74:21
Splittimes

HC

1.Ødegård, BjarneICA19:04
2.Haugland, HelgeT&IF Viking19:24
3.Damm, KjetilBergenslærerne19:53
4.Egeland, Øystein NipenIL Gneist23:03
5.Olsen, Stein DagfinnRadøy IL23:19
6.Haugland, JanÅrstad IL25:08
7.Dyngeland, Stein OveStatoil25:12
8.Hellen, SondreT&IF Viking25:34
9.Storøy, SverreUBIL26:51
10.Fjellanger, HenrikFana IL30:11
11.Brochmann, BertramT&IF Viking30:44
12.Westergård, HåkonIL Varegg35:14
13.Bergerud, AreIL Varegg35:17
14.Hestenes, KnutFisken BIL37:44
15.Mjøs, RobertRadøy IL46:56
Splittimes
[Nonshøgda] [Nordås-Sørås] [Isdalen] [Ytrebygda] [Storetveit] [Garpetjern] [Sammenlagt]
Ytrebygda,
12.01.05

DA

1.Martinsen, HelenIL Gular49:28
2.Shandurkova, IlianaIL Gular52:15
3.Madsen, Annemarie B.Fana IL54:18
4.Lysaker, KirstiFana IL57:18
5.Salomonsen, Randi57:52
6.Tefre, VibekeFana IL63:31
7.Trøsse, ChristianeIL Gular65:10
Daltveit, Anne KjerstiFana ILDNS
Daltveit, DagrunFana ILDNS
Nygaard, MarianneBergenslærerneDNS
Ormberg, LivFana ILDNS
Sognnæs, IngjerdBergens TurnforeningDNS
Splittimes

DC

1.Meyer, Liv SylviIL Gneist25:28
2.Soligard, NinaBergens Turnforening27:57
3.Knoblauch, SonnhildIL Gular33:07
4.Ersland, Brit GunnFana IL33:11
5.Gjesdal, WencheIL Varegg33:14
6.Hegdal, BeritBergens Turnforening39:30
7.Tangvik, RandiHSI46:33
8.Gjesdal, Linn KristineIL Varegg48:57
Pettersen, Nora SeimeRådhuset ILDNS
Splittimes

HA

1.Nygaard, RuneIL Gular37:26
2.Aadland, Per ArneSamnanger IL39:20
3.Buanes, TrygveT&IF Viking39:38
4.Kocbach, JanFana IL40:14
5.Fjærestad, JanAskøy O-lag41:43
6.Eikanger, Tom EirikIL Gular42:04
7.Rygh, Karl EvenHeming/Njård43:45
8.Hatling, John FredrikFana IL44:15
9.Westergård, MortenIL Varegg44:55
10.Eikner, SigurdFana IL46:03
11.Schei, VidarT&IF Viking46:05
12.Hellen, Bjart AreT&IF Viking46:18
13.Vikane, EirikIL Gular47:02
14.Nese, Tore SveinAskøy O-lag47:11
15.Johannesen, ArneIL Gular48:07
16.Eikner, AxelFana IL49:10
17.Steen, Kristian WollenFana IL49:54
18.Fyhn, BårdIL Gular49:56
19.Nielsen, AndreasIL Varegg52:37
20.Døskeland, TrondFana IL52:51
21.Døskeland, KetilFana IL54:34
22.Eikanger, BjarteIL Varegg55:16
23.Stemme, ØisteinViz BIL55:37
24.Rykkje, SveinungFana IL56:01
25.Paulsen, Paul ChristianFana IL57:33
26.Nærheim, Sverre JohanIL Gular57:46
27.Daltveit, AndersFana IL58:38
28.Sørevik, TorT&IF Viking58:41
29.Lillealtern, TrondIL Varegg59:13
30.Kvalbein, Lars OveIL Gular59:21
31.Brochmann, BertramT&IF Viking59:57
32.Daltveit, MemundFana IL60:37
33.Linga, SveinIL Gular60:44
34.Strand, ErlingBergens Turnforening60:59
35.Oppedal, Per OveGass Service62:45
36.Sævareid, TommyFana IL64:58
37.Raadal, MagneFana IL66:28
38.Alvheim, AtleFana IL66:53
39.Artz, TorstenIL Gular69:31
40.Mikkelsen, GunnarT&IF Viking72:06
41.Fjellanger, LarsFana IL72:41
42.Bjørkaas, AndersAskvoll & Holmedal73:14
43.Vold, PerFana IL73:26
44.Sletten, DagBergens Turnforening79:52
45.Falch, Kristian Hj.IL Gular91:49
46.Tangen, Per OlafFana IL98:35
Egeland, Øystein NipenIL GneistDSQ
Rognsvåg, EspenFana ILDSQ
Solheim, StianFana ILDSQ
Gjestemoen, ErlendBergens TurnforeningDNS
Johansen, Per Harald HavnenBergens TurnforeningDNS
Larsen, Lars StulandIL GularDNS
Torgersen, JørnT&IF VikingDNS
Tveita, Lars OlavFana ILDNS
Splittimes

HC

1.Haugland, HelgeT&IF Viking20:12
2.Damm, KjetilBergenslærerne25:52
3.Kristiansen, Geir AtleIL Gneist26:02
4.Olsen, Stein DagfinnRadøy IL26:07
5.Malde, KetilIL Gular26:46
6.Ersland, OlavFana IL32:23
7.Fjellanger, HenrikFana IL34:27
8.Dyngeland, Stein OveStatoil37:19
9.Hestenes, KnutFisken BIL38:28
10.Bratteteig, AreCMR39:58
11.Schieldrup, John HenryT&IF Viking47:26
12.Bergerud, AreIL Varegg48:56
13.Westergård, HåkonIL Varegg48:58
Johannessen, TomIL GneistDSQ
Hellen, SondreT&IF VikingDNS
Storøy, SverreUBILDNS
Ødegård, BjarneICADNS
Splittimes
[Nonshøgda] [Nordås-Sørås] [Isdalen] [Ytrebygda] [Storetveit] [Garpetjern] [Sammenlagt]
Storetveit,
9.02.05

DA

1.Madsen, Annemarie B.Fana IL49:42
2.Trøsse, ChristianeIL Gular52:09
3.Lysaker, KirstiFana IL56:29
4.Sognnæs, IngjerdBergens Turnforening64:42
Splittimes

DC

1.Soligard, NinaBergens Turnforening25:23
2.Meyer, Liv SylviIL Gneist32:40
3.Hegdal, BeritBergens Turnforening36:45
4.Halland, Gunhild RogneIL Varegg39:22
5.Nornes, Else HelenCMR39:51
Knoblauch, SonnhildIL GularDSQ
Tangvik, RandiHSIDSQ
Splittimes

HA

1.Kocbach, JanFana IL36:52
2.Aadland, Per ArneSamnanger IL38:11
3.Westergård, MortenIL Varegg39:42
4.Buanes, TrygveT&IF Viking39:44
5.Fjærestad, JanAskøy O-lag39:49
6.Hølleland, BjørnAskøy O-lag40:01
7.Juvik, ToreIL Gular41:01
8.Hatling, John FredrikFana IL42:56
9.Rygh, Karl EvenHeming/Njård43:00
10.Daltveit, MemundFana IL43:06
11.Døskeland, TrondFana IL44:13
12.Knudsen, ArneIL Gneist44:36
13.Torgersen, JørnT&IF Viking45:03
14.Hellen, Bjart AreT&IF Viking46:00
15.Rykkje, RonnyFana IL46:08
16.Sørevik, TorT&IF Viking48:32
17.Nærheim, Sverre JohanIL Gular48:54
18.Steineger, JanIL Gneist49:04
19.Gjestemoen, ErlendBergens Turnforening49:44
20.Johannesen, ArneIL Gular49:49
21.Alvheim, AtleFana IL53:42
22.Daltveit, AndersFana IL54:10
23.Stemme, ØisteinViz BIL55:00
24.Kvalbein, Lars OveIL Gular56:08
25.Nese, Tore SveinAskøy O-lag57:02
26.Døskeland, KetilFana IL58:01
27.Strand, TorgeirFana IL58:11
28.Johansen, Per Harald HavnenBergens Turnforening59:44
29.Solheim, StianFana IL62:02
30.Fjellanger, LarsFana IL66:50
31.Vonen, BrynjulfIL Varegg67:24
32.Lund-Johansen, MortenIL Varegg67:33
33.Raadal, MagneFana IL68:33
34.Tangen, Per OlafFana IL79:18
Eikanger, BjarteIL VareggDSQ
Falch, Kristian Hj.IL GularDSQ
Hansen, Jan PetterIL GularDSQ
Nielsen, AndreasIL VareggDSQ
Rognsvåg, EspenFana ILDSQ
Vikane, PerFana ILDSQ
Splittimes

HC

1.Damm, KjetilBergenslærerne19:49
2.Haugland, HelgeT&IF Viking21:17
3.Stemshaug, SturlaBergenslærerne21:19
4.Toresen, ReidarFisken BIL21:49
5.Ødegård, BjarneICA22:21
6.Andersen, NilsFana IL23:43
7.Malde, KetilIL Gular25:01
8.Olsen, Stein DagfinnRadøy IL25:15
9.Mogstad, HåkonFana IL25:23
10.Hellen, SondreT&IF Viking28:30
11.Myhra, FrodeNordea29:47
12.Hestenes, KnutFisken BIL32:09
13.Fjellanger, HenrikFana IL34:20
14.Bergerud, AreIL Varegg39:22
15.Westergård, HåkonIL Varegg39:29
16.Lunde, Per GunnarCMR39:51
17.Ormberg, Jan OlavFana IL43:29
18.Damm, MartinUlriken sp. gruppe55:08
19.Bratteteig, AreCMR65:47
Mathiassen, SjurUlriken sp. gruppeDSQ
Splittimes
[Nonshøgda] [Nordås-Sørås] [Isdalen] [Ytrebygda] [Storetveit] [Garpetjern] [Sammenlagt]
Garpetjern,
30.03.05

DA

1.Madsen, Annemarie B.Fana IL42:46
2.Martinsen, HelenIL Gular43:19
3.Sognnæs, IngjerdBergens Turnforening47:57
4.Salomonsen, RandiBergens Turnforening54:30
5.Lysaker, KirstiFana IL54:59
6.Shandurkova, IlianaIL Gular61:10
7.Trøsse, ChristianeIL Gular64:30
Knoblauch, SonnhildIL GularDSQ
Fladmark, Kari EspolinFana ILDNS
Splittimes

DC

1.Meyer, Liv SylviIL Gneist17:44
2.Soligard, NinaBergens Turnforening18:22
3.Hegdal, BeritBergens Turnforening23:59
Splittimes

HA

1.Buanes, TrygveT&IF Viking32:53
2.Eikanger, BjarteIL Varegg33:27
3.Westergård, MortenIL Varegg33:44
4.Nygaard, RuneIL Gular33:54
5.Kocbach, JanFana IL34:30
6.Aadland, Per ArneSamnanger IL36:20
7.Matthey, ThierryIL Gular36:55
8.Schei, VidarT&IF Viking37:44
9.Rygh, Karl EvenHeming/Njård39:24
10.Eikanger, Tom EirikIL Gular39:53
11.Rykkje, SveinungFana IL43:31
12.Torgersen, JørnT&IF Viking44:23
13.Døskeland, TrondFana IL45:23
14.Nærheim, Sverre JohanIL Gular45:28
15.Daltveit, MemundFana IL45:52
16.Nese, Tore SveinAskøy O-lag46:15
17.Sørevik, TorT&IF Viking48:13
18.Kvalbein, Lars OveIL Gular49:41
19.Lillealtern, TrondIL Varegg51:58
20.Johansen, Per Harald HavnenBergens Turnforening53:25
21.Nielsen, AndreasIL Varegg55:15
22.Alvheim, AtleFana IL56:50
23.Gjestemoen, ErlendBergens Turnforening60:19
24.Stemme, ØisteinViz BIL61:02
25.Daltveit, AndersFana IL62:13
26.Fjellanger, LarsFana IL65:56
27.Larsen, Lars StulandIL Gular69:17
28.Bøe, ØisteinFana IL72:41
29.Falch, Kristian Hj.IL Gular76:31
Aarnes, ØivinFana ILDSQ
Brochmann, BertramT&IF VikingDSQ
Hatling, John FredrikFana ILDSQ
Hellen, Bjart AreT&IF VikingDSQ
Knudsen, ArneIL GneistDSQ
Strand, TorgeirFana ILDSQ
Tangen, Per OlafFana ILDSQ
Splittimes

HC

1.Damm, KjetilBergenslærerne15:16
2.Toresen, ReidarFisken BIL17:30
3.Stemshaug, SturlaBergenslærerne17:44
4.Ødegård, BjarneICA19:00
5.Fjellanger, HenrikFana IL19:11
6.Dyngeland, Stein OveStatoil20:06
7.Hellen, SondreT&IF Viking20:48
8.Olsen, Stein DagfinnRadøy IL21:36
Splittimes
[Nonshøgda] [Nordås-Sørås] [Isdalen] [Ytrebygda] [Storetveit] [Garpetjern] [Sammenlagt]
Sammenlagt
etter
jaktstart

DA

1.Madsen, Annemarie B.Fana IL43:11(42:46)
2.Martinsen, HelenIL Gular44:14(43:19)
3.Sognnæs, IngjerdBergens Turnforening51:38(47:57)
4.Salomonsen, RandiBergens Turnforening57:37(54:30)
5.Lysaker, KirstiFana IL58:36(54:59)
6.Shandurkova, IlianaIL Gular63:08(61:10)
7.Trøsse, ChristianeIL Gular72:04(64:30)
Fladmark, Kari EspolinFana ILDNS(DNS)
Splittimes

DC

1.Meyer, Liv SylviIL Gneist17:44(17:44)
2.Soligard, NinaBergens Turnforening19:16(18:22)
3.Hegdal, BeritBergens Turnforening35:04(23:59)
Splittimes

HA

1.Nygaard, RuneIL Gular34:00(33:54)
2.Buanes, TrygveT&IF Viking34:15(32:53)
3.Kocbach, JanFana IL35:06(34:30)
4.Eikanger, BjarteIL Varegg35:07(33:27)
5.Westergård, MortenIL Varegg35:23(33:44)
6.Aadland, Per ArneSamnanger IL36:44(36:20)
7.Schei, VidarT&IF Viking40:02(37:44)
8.Eikanger, Tom EirikIL Gular43:09(39:53)
9.Rygh, Karl EvenHeming/Njård43:12(39:24)
10.Matthey, ThierryIL Gular50:13(36:55)
11.Døskeland, TrondFana IL50:20(45:23)
12.Rykkje, SveinungFana IL50:53(43:31)
13.Torgersen, JørnT&IF Viking50:57(44:23)
14.Daltveit, MemundFana IL51:15(45:52)
15.Nese, Tore SveinAskøy O-lag51:21(46:15)
16.Nærheim, Sverre JohanIL Gular54:14(45:28)
17.Sørevik, TorT&IF Viking56:00(48:13)
18.Kvalbein, Lars OveIL Gular58:39(49:41)
19.Johansen, Per Harald HavnenBergens Turnforening62:01(53:25)
20.Nielsen, AndreasIL Varegg64:02(55:15)
21.Lillealtern, TrondIL Varegg64:18(51:58)
22.Daltveit, AndersFana IL68:43(62:13)
23.Alvheim, AtleFana IL68:51(56:50)
24.Stemme, ØisteinViz BIL71:35(61:02)
25.Gjestemoen, ErlendBergens Turnforening72:45(60:19)
26.Larsen, Lars StulandIL Gular80:53(69:17)
27.Fjellanger, LarsFana IL80:56(65:56)
28.Falch, Kristian Hj.IL Gular89:36(76:31)
29.Bøe, ØisteinFana IL89:41(72:41)
Aarnes, ØivinFana ILDSQ(DSQ)
Brochmann, BertramT&IF VikingDSQ(DSQ)
Hatling, John FredrikFana ILDSQ(DSQ)
Hellen, Bjart AreT&IF VikingDSQ(DSQ)
Knudsen, ArneIL GneistDSQ(DSQ)
Strand, TorgeirFana ILDSQ(DSQ)
Tangen, Per OlafFana ILDSQ(DSQ)
Splittimes

HC

1.Damm, KjetilBergenslærerne15:26(15:16)
2.Ødegård, BjarneICA21:17(19:00)
3.Olsen, Stein DagfinnRadøy IL24:23(21:36)
4.Hellen, SondreT&IF Viking26:05(20:48)
5.Dyngeland, Stein OveStatoil26:21(20:06)
6.Fjellanger, HenrikFana IL27:10(19:11)
7.Toresen, ReidarFisken BIL29:54(17:30)
8.Stemshaug, SturlaBergenslærerne30:02(17:44)
Splittimes
[Nonshøgda] [Nordås-Sørås] [Isdalen] [Ytrebygda] [Storetveit] [Garpetjern] [Sammenlagt]

IL Gular
webmaster

Last updated