IL Gular - orientering

Resultater nattcup 2005/2006

[Åstveitskogen] [Myrdalen] [Fyllingsdalen] [Milde] [Davanger] [Åsane] [Sammenlagt]
Klagemur Hvis noe ikke skulle stemme eller du ikke kom med på resultatlisten (p.g.a. feil brikkenr.) kan du send en beskjed til nc@gular.org. Husk å sende brikkenr. & klasse, eventuell tid eller bildet fra strekktidene.
Obs!

Mangler navn til disse brikkene:
Mangler tid til disse navnene:

Tekster & bilder 1. løp og forhåndsomtale
2. løp og forhåndsomtale
3. løp og forhåndsomtale
4. løp og forhåndsomtale
5. løp og forhåndsomtale
6. løp og forhåndsomtale
[Åstveitskogen] [Myrdalen] [Fyllingsdalen] [Milde] [Davanger] [Åsane] [Sammenlagt]
Åstveitskogen,
12.10.05

DA

1.Daltveit, DagrunFana IL50:29
2.Vikingstad, Anne KariIL Gular58:20
3.Sognnæs, IngjerdBergens Turnforening61:19
4.Trøsse, ChristianeIL Gular61:57
5.Rykke, LindaFana IL66:26
6.Drange, Torill SjødinAskøy O-lag82:44
7.Lund-Johansen, HeleneIL Varegg83:01
8.van Langen, MaaikeBSI orientering90:49
9.Grand, LenaIL Gneist91:35
Martinsen, HelenIL GularDSQ
Strømme, KarianneT&IF VikingDSQ
Daltveit, Anne KjerstiFana ILDNS
Splittimes

DC

1.Meyer, Liv SylviIL Gneist40:51
2.Soligard, NinaBergens Turnforening44:33
3.Gjesdal, Linn KristineIL Varegg45:20
4.Nummedal, MarianneFana IL45:31
5.Halland, Gunhild RogneIL Varegg46:29
6.Sælevik, AnitaSandnes IL54:08
7.Greve, SirenBergens Turnforening62:49
8.Almeland, Miriam SørheimBSI orientering71:48
9.Pettersen, Nora SeimeRådhuset IL78:14
10.Andersen, Marianne S.BSI orientering100:09
11.Heinz, SimoneUBIL108:14
12.Olsen, Anne-MetteUBIL108:17
Gjesdal, WencheIL VareggDSQ
Nummedal, AgneteFana ILDSQ
Simonsen, ÅseStatoilDSQ
Splittimes

HA

1.Kocbach, JanFana IL35:55
2.Westergård, MortenIL Varegg36:30
3.Eikanger, BjarteIL Varegg42:29
4.Eikanger, Tom EirikIL Gular42:38
5.Matthey, ThierryIL Gular43:06
6.Knudsen, MagneIL Gneist43:21
7.Grevskott, SverreIL Varegg45:39
8.Juvik, ToreIL Gular47:56
9.Westergård, OwenIL Varegg48:11
10.Westergård, HåkonIL Varegg48:19
11.Daltveit, AndersFana IL48:56
12.Linga, SveinIL Gular49:45
13.Døskeland, TrondFana IL49:59
14.Gjestemoen, ErlendBergens Turnforening50:32
15.Daltveit, MemundFana IL51:03
16.Knudsen, ArneIL Gneist51:41
17.Døskeland, KetilFana IL51:48
18.Sævareid, TommyFana IL52:28
19.Stemme, ØisteinViz BIL53:05
Nymark, YngveAskøy O-lag53:05
21.Hellen, Bjart AreT&IF Viking53:31
22.Bøe, ØisteinFana IL53:43
23.Bakkejord, Jan HaraldIL Gular55:10
Sørevik, TorT&IF Viking55:10
25.Corneliussen, TrulsKvernbit IL56:06
26.Ottesen, SverreIL Varegg57:15
27.Steineger, JanIL Gneist57:46
28.Nærheim, Sverre JohanIL Gular58:01
29.Skeide, Lars S.Fana IL58:53
30.Artz, TorstenIL Gular59:11
31.Hansen, Jan PetterIL Gular59:52
32.Damm, KjetilBergenslærerne65:57
33.Almeland, Stian KrekenBSI orientering67:25
34.Nummedal, ErlendFana IL72:13
35.Bergseth, AtleKvernbit IL72:37
36.Helle, AudunFørde IL73:05
37.Alvheim, AtleFana IL73:25
38.Woldsdal, JørnIL Gneist73:51
39.Vold, PerFana IL73:57
40.Austrheim, AtleEikanger IL74:17
41.Falch, Kristian Hj.IL Gular76:28
42.Strand, ErlingBergens Turnforening77:49
43.Raadal, MagneFana IL77:56
44.Bjørkaas, AndersAskvoll & Holmedal78:34
45.Fjellanger, LarsFana IL80:46
46.Vikane, PerFana IL80:57
47.Tveita, Lars OlavFana IL81:34
48.Drange, OveAskøy O-lag82:46
49.Tangen, Per OlafFana IL89:11
Eikner, AxelFana ILDSQ
Eikner, SigurdFana ILDSQ
Myhre, SteinIL Strand-UlvDSQ
Nord, RolfFana ILDSQ
Splittimes

HC

1.Ødegård, BjarneICA32:15
2.Nielsen, AndreasIL Varegg33:40
3.Hellen, SondreT&IF Viking35:28
4.Valen, HaraldIL Varegg36:32
5.Haugland, HelgeT&IF Viking36:44
6.Sandal, Ulf MortenFisken BIL40:36
7.Dyngeland, Stein OveStatoil42:34
8.Claussen, MartinFana IL43:37
9.Eikner, Jan-NiklasFana IL43:39
10.Alvsvåg, Kenneth KiraFana IL45:47
11.Alvsvåg, John OlavFana IL46:05
12.Nese, Ole-KristianAskøy O-lag51:36
13.Nese, Tore SveinAskøy O-lag51:40
14.Hestenes, KnutFisken BIL51:52
15.Brochmann, SindreIL Varegg56:01
16.Fjellanger, HenrikFana IL56:09
17.Haugsvær, VidarRådhuset IL59:12
18.Storøy, SverreUBIL60:12
19.Bratteteig, AreCMR62:19
20.Tangen, TerjeBergens Turnforening74:47
Splittimes
[Åstveitskogen] [Myrdalen] [Fyllingsdalen] [Milde] [Davanger] [Åsane] [Sammenlagt]
Myrdalen,
9.11.05

DA

1.Vikingstad, Anne KariIL Gular44:38
2.Martinsen, HelenIL Gular50:19
3.Hole, RandiBergens Turnforening54:04
4.Trøsse, ChristianeIL Gular55:11
5.Daltveit, DagrunFana IL58:57
6.Tonjer, SelmaBSI orientering62:28
7.Rykke, LindaFana IL62:45
8.Tefre, VibekeFana IL64:29
9.Gulbrandsen, SiljeFana IL64:30
10.Grand, LenaIL Gneist67:26
11.Drange, Torill SjødinAskøy O-lag78:16
Lund-Johansen, HeleneIL Varegg78:16
13.Drange, Siri SjødinAskøy O-lag78:23
14.van Langen, MaaikeBSI orientering102:27
Splittimes

DC

1.Gjesdal, Linn KristineIL Varegg24:44
2.Bjørndal, HeidiIL Varegg24:53
3.Gjesdal, WencheIL Varegg25:11
4.Halland, Gunhild RogneIL Varegg25:29
5.Ormberg, LivFana IL30:18
6.Moe, GreteHaukeland32:17
7.Heinz, SimoneUBIL35:39
8.Andersen, Marianne S.BSI orientering41:11
Soligard, NinaBergens TurnforeningDSQ
Splittimes

HA

1.Westergård, MortenIL Varegg36:19
2.Eikanger, BjarteIL Varegg37:46
3.Eikanger, Tom EirikIL Gular41:25
4.Kocbach, JanFana IL42:42
5.Hølleland, BjørnAskøy O-lag43:23
6.Eikner, SigurdFana IL44:48
7.Daltveit, MemundFana IL45:22
8.Johansen, Per Harald HavnenBergens Turnforening46:25
9.Bakkejord, Jan HaraldIL Gular46:38
Hellen, Bjart AreT&IF Viking46:38
11.Johannesen, ArneIL Gular46:46
12.Aadland, Per ArneSamnanger IL47:53
13.Sævareid, TommyFana IL49:00
14.Leiren, StåleIL Gular49:03
15.Hansen, Jan PetterIL Gular49:14
16.Nærheim, Sverre JohanIL Gular49:23
17.Rognsvåg, EspenFana IL49:53
18.Gjestemoen, ErlendBergens Turnforening49:59
19.Hatling, John FredrikFana IL50:04
20.Westergård, HåkonIL Varegg50:06
21.Aksnes, DagIL Gular50:37
22.Buanes, TrygveT&IF Viking51:05
23.Johannessen, TomIL Gneist51:42
24.Westergård, OwenIL Varegg52:25
25.Døskeland, TrondFana IL54:26
26.Nese, Tore SveinAskøy O-lag54:38
27.Solheim, StianFana IL55:23
28.Solheim, LasseFana IL56:27
29.Drange, OveAskøy O-lag58:41
30.Eikner, AxelFana IL58:50
31.Corneliussen, TrulsKvernbit IL59:26
32.Nummedal, ErlendFana IL59:45
33.Damm, KjetilBergenslærerne59:46
34.Daltveit, AndersFana IL60:07
35.Larsen, Lars StulandIL Gular61:23
36.Stemme, ØisteinViz BIL62:18
37.Nymark, YngveAskøy O-lag63:36
38.Falch, Kristian Hj.IL Gular64:32
39.Sletten, DagBergens Turnforening67:26
40.Vold, PerFana IL68:34
41.Woldsdal, JørnIL Gneist70:38
42.Tveita, Lars OlavFana IL72:42
43.Myhre, SteinIL Strand-Ulv73:22
44.Fjellanger, LarsFana IL74:05
45.Tangen, Per OlafFana IL74:07
46.Støyva, ArvidIL Gular76:19
47.Vikane, PerFana IL89:33
48.Hostad, IvarIL Varegg90:21
Bjørkaas, AndersAskvoll & HolmedalDSQ
Haugen, HelgeIL GularDSQ
Tørnqvist, OleFana ILDSQ
Splittimes

HC

1.Valen, KnutIL Varegg18:24
2.Claussen, MartinFana IL18:37
3.Ødegård, BjarneICA20:52
4.Dyngeland, Stein OveStatoil21:50
5.Haugland, HelgeIL Varegg22:01
6.Austrheim, AtleEikanger IL22:05
7.Sandal, Ulf MortenFisken BIL22:31
8.Claussen, Jan ErikFana IL23:33
9.Stemshaug, SturlaBergenslærerne23:35
10.Bratteteig, AreCMR23:39
11.Moe, Ole HenrikFana IL24:16
12.Moe, EivindFana IL24:23
13.Eikner, SimonFana IL26:05
14.Hestenes, KnutFisken BIL26:53
15.Basberg, Bjørn L.IL Varegg27:08
16.Basberg, Bård L. HageIL Varegg27:17
17.Alvsvåg, Robert KiraFana IL27:37
18.Alvsvåg, John OlavFana IL27:41
19.Haugsvær, VidarRådhuset IL28:25
20.Nielsen, AndreasIL Varegg28:32
21.Hellen, SondreT&IF Viking29:15
22.Lien, Jan R.Bergens Turnforening29:24
23.Mogstad, HåkonFana IL30:34
24.Storøy, SverreUBIL32:20
Fjellanger, HenrikFana ILDSQ
Splittimes
[Åstveitskogen] [Myrdalen] [Fyllingsdalen] [Milde] [Davanger] [Åsane] [Sammenlagt]
Fyllingsdalen,
7.12.05

DA

1.Vikingstad, Anne KariIL Gular40:09
2.Hole, RandiBergens Turnforening41:04
3.Tonjer, SelmaBSI orientering43:31
4.Daltveit, DagrunFana IL43:42
5.Rykke, LindaFana IL47:26
6.Dimitrova, ValentinaIL Gular47:41
7.Lund-Johansen, HeleneIL Varegg48:39
8.Fjellbirkeland, HegeIL Gular59:17
9.Daltveit, Anne KjerstiFana IL59:50
10.van Langen, MaaikeBSI orientering70:03
Splittimes

DC

1.Soligard, NinaBergens Turnforening18:44
2.Bjørndal, HeidiIL Varegg19:00
3.Gjesdal, Linn KristineIL Varegg19:01
4.Halland, Gunhild RogneIL Varegg19:54
5.Gjesdal, WencheIL Varegg21:16
6.Grevskott, KirstenIL Varegg23:29
7.Ormberg, LivFana IL24:20
8.Lind, GreteHSI27:19
9.Meyer, Liv SylviIL Gneist27:42
10.Husefest, Malin T.IL Gneist31:41
11.Arntzen, MariellIL Gneist31:45
12.Heinz, SimoneUBIL42:51
Splittimes

HA

1.Westergård, MortenIL Varegg30:59
2.Aadland, Per ArneSamnanger IL31:26
3.Haugen, HelgeIL Gular31:56
4.Grevskott, SverreIL Varegg32:04
5.Bakkejord, Jan HaraldIL Gular32:15
6.Buanes, TrygveT&IF Viking32:25
7.Kocbach, JanFana IL32:56
8.Eikanger, Tom EirikIL Gular33:15
9.Johansen, Per Harald HavnenBergens Turnforening33:21
10.Eikanger, BjarteIL Varegg33:26
11.Matthey, ThierryIL Gular33:46
12.Leiren, StåleIL Gular33:54
13.Hølleland, BjørnAskøy O-lag34:14
14.Rognsvåg, EspenFana IL35:25
15.Sævareid, TommyFana IL35:58
16.Daltveit, AndersFana IL36:16
17.Gjestemoen, ErlendBergens Turnforening36:43
18.Westergård, OwenIL Varegg37:12
19.Corneliussen, TrulsKvernbit IL37:14
20.Døskeland, TrondFana IL37:30
21.Steineger, JanIL Gneist37:40
22.Egeland, Øystein NipenIL Gneist38:12
23.Nese, Tore SveinAskøy O-lag39:03
24.Døskeland, KetilFana IL39:13
25.Johannessen, TomIL Gneist39:22
26.Sørevik, TorT&IF Viking39:23
27.Solheim, StianFana IL39:24
28.Natås, MagnusBergens Turnforening40:26
29.Hansen, Jan PetterIL Gular40:52
30.Daltveit, MemundFana IL41:18
31.Hellen, Bjart AreT&IF Viking41:24
32.Damm, KjetilBergenslærerne42:09
33.Alvheim, AtleFana IL42:44
34.Ottesen, SverreIL Varegg43:40
35.Strand, TorgeirFana IL43:45
36.Nærheim, Sverre JohanIL Gular44:12
37.Woldsdal, JørnIL Gneist47:01
38.Stemme, ØisteinViz BIL47:10
39.Larsen, Lars StulandIL Gular48:01
40.Lund-Johansen, MortenIL Varegg48:46
41.Drange, OveAskøy O-lag49:24
42.Austrheim, AtleEikanger IL50:26
43.Støyva, ArvidIL Gular51:24
44.Raadal, MagneFana IL51:42
45.Vonen, BrynjulfIL Varegg53:56
46.Vikane, PerFana IL56:03
47.Fjellanger, LarsFana IL56:37
48.Falch, Kristian Hj.IL Gular58:38
49.Myhre, SteinIL Strand-Ulv58:49
50.Tangen, Per OlafFana IL64:24
51.Hostad, IvarIL Varegg80:12
Artz, TorstenIL GularDSQ
Linga, SveinIL GularDSQ
Splittimes

HC

1.Haugland, HelgeIL Varegg16:53
2.Hansen, VemundT&IF Viking17:03
3.Mogstad, HåkonFana IL18:06
4.Haugland, JanÅrstad IL18:57
5.Stemshaug, SturlaBergenslærerne20:04
6.Ødegård, BjarneICA20:07
7.Basberg, Bård L. HageIL Varegg20:08
8.Basberg, Bjørn L.IL Varegg21:28
9.Hellen, SondreT&IF Viking21:53
10.Dyngeland, Stein OveStatoil21:59
11.Alvsvåg, Robert KiraFana IL22:32
12.Fjellanger, HenrikFana IL23:31
13.Torgersen, JørnT&IF Viking24:33
14.Alvsvåg, John OlavFana IL25:14
15.Hestenes, KnutFisken BIL26:37
16.Storøy, SverreUBIL27:36
17.Ormberg, Jan OlavFana IL30:23
Claussen, MartinFana ILDSQ
Schieldrup, John HenryT&IF VikingDSQ
Splittimes
[Åstveitskogen] [Myrdalen] [Fyllingsdalen] [Milde] [Davanger] [Åsane] [Sammenlagt]
Milde,
11.01.06

DA

1.Hole, RandiBergens Turnforening39:11
2.Martinsen, HelenIL Gular39:17
Daltveit, DagrunFana IL39:17
4.Lysaker, KirstiFana IL43:43
5.Gulbrandsen, SiljeFana IL44:26
6.Rykke, LindaFana IL45:21
7.Tonjer, SelmaBSI orientering47:01
8.Trøsse, ChristianeIL Gular47:47
9.Drange, Siri SjødinAskøy O-lag50:28
10.Daltveit, Anne KjerstiFana IL59:58
11.Fjellbirkeland, HegeIL Gular61:36
12.van Langen, MaaikeBSI orientering62:49
Tefre, VibekeFana ILDSQ
Splittimes

DC

1.Nummedal, AgneteFana IL16:36
2.Halland, Gunhild RogneIL Varegg17:44
3.Soligard, NinaBergens Turnforening19:06
4.Bjørndal, HeidiIL Varegg19:19
5.Meyer, Liv SylviIL Gneist19:27
6.Gjesdal, Linn KristineIL Varegg19:43
7.Gjesdal, WencheIL Varegg22:39
8.Ormberg, LivFana IL25:54
9.Vonen, Maria NjølstadIL Varegg29:46
10.Heinz, SimoneUiB31:56
11.Hopland, SirenIL Gneist33:25
Husefest, Malin TveitIL GneistDSQ
Splittimes

HA

1.Nygaard, RuneIL Gular28:56
2.Eikanger, BjarteIL Varegg29:46
3.Bakkejord, Jan HaraldIL Gular29:53
4.Matthey, ThierryIL Gular30:32
5.Kocbach, JanFana IL31:04
6.Grevskott, SverreIL Varegg31:49
7.Torgersen, RuneFana IL33:32
8.Rognsvåg, EspenFana IL33:37
9.Hølleland, BjørnAskøy O-lag33:48
10.Eikanger, Tom EirikIL Gular33:53
11.Solheim, StianFana IL33:56
12.Daltveit, AndersFana IL34:01
13.Buanes, TrygveT&IF Viking34:12
14.Nysæter, HelgeIL Gular34:56
15.Knudsen, ArneIL Gneist35:17
16.Hatling, John FredrikFana IL35:36
17.Valen, KnutIL Varegg35:39
18.Aadland, Per ArneSamnanger IL36:26
19.Gjestemoen, ErlendBergens Turnforening36:53
20.Døskeland, TrondFana IL37:09
Johansen, Per Harald HavnenBergens Turnforening37:09
22.Valen, HaraldIL Varegg37:49
23.Ottesen, SverreIL Varegg38:22
24.Sørevik, TorT&IF Viking38:39
25.Daltveit, MemundFana IL39:23
26.Døskeland, KetilFana IL39:27
27.Westergård, OwenIL Varegg39:40
28.Hansen, VemundT&IF Viking39:50
29.Johannessen, TomIL Gneist40:02
30.Woldsdal, JørnIL Gneist40:36
31.Natås, MagnusBergens Turnforening40:55
32.Damm, KjetilBergenslærerne42:33
33.Nese, Tore SveinAskøy O-lag42:44
34.Hellen, Bjart AreT&IF Viking43:11
35.Stemme, ØisteinViz BIL43:45
36.Kvalbein, Lars OveIL Gular44:39
37.Strand, TorgeirFana IL45:01
38.Linga, SveinIL Gular45:33
39.Bøe, ØisteinFana IL45:59
40.Engtrø, EinarBSI orientering48:17
41.Austrheim, AtleEikanger IL48:49
42.Drange, OveAskøy O-lag50:35
43.Tangen, Per OlafFana IL52:04
44.Nummedal, ErlendFana IL54:32
45.Raadal, MagneFana IL55:04
46.Fjellanger, LarsFana IL56:33
47.Johansen, Alfon HaraldBergens Turnforening57:35
48.Vold, PerFana IL59:21
49.Brochmann, BertramT&IF Viking61:06
50.Sletten, DagBergens Turnforening63:28
51.Falch, Kristian Hj.IL Gular66:45
52.Myhre, SteinIL Strand-Ulv67:50
Almeland, Stian KrekenBSI orienteringDSQ
Alvheim, AtleFana ILDSQ
Westergård, HåkonIL VareggDSQ
Splittimes

HC

1.Halland, Magnus RogneIL Varegg16:59
2.Haugland, HelgeIL Varegg17:18
3.Ødegård, BjarneICA17:41
4.Schieldrup, John HenryT&IF Viking18:38
5.Mogstad, HåkonFana IL18:41
6.Dagestad, Knut-FrodeNansensenteret19:10
7.Stemshaug, SturlaBergenslærerne20:31
8.Claussen, Jan ErikFana IL20:54
9.Fjellanger, HenrikFana IL21:35
10.Lien, Jan R.Bergens Turnforening26:35
11.Ormberg, Jan OlavFana IL26:44
12.Hestenes, KnutFisken BIL27:14
13.Vonen, BrynjulfIL Varegg29:51
14.Myhra, FrodeNordea31:38
Basberg, Bjørn L.IL VareggDSQ
[Åstveitskogen] [Myrdalen] [Fyllingsdalen] [Milde] [Davanger] [Åsane] [Sammenlagt]
Davanger,
8.02.05

DA

1.Hole, RandiBergens Turnforening52:40
2.Drange, Siri SjødinAskøy O-lag55:34
3.Martinsen, HelenIL Gular55:42
4.Trøsse, ChristianeIL Gular55:56
5.Tonjer, SelmaBSI orientering57:59
6.Lysaker, KirstiFana IL65:23
7.Fjellbirkeland, HegeIL Gular69:56
8.Lund-Johansen, HeleneIL Varegg70:39
Drange, Torill SjødinAskøy O-lag70:39
van Langen, MaaikeBSI orienteringDSQ
Splittimes

DC

1.Grand, LenaIL Gneist29:04
2.Gjesdal, Linn KristineIL Varegg35:23
3.Soligard, NinaBergens Turnforening35:43
4.Meyer, Liv SylviIL Gneist36:50
5.Gjesdal, WencheIL Varegg37:04
6.Halland, Gunhild RogneIL Varegg49:36
7.Bjørndal, HeidiIL Varegg51:15
8.Heinz, SimoneUiB82:05
Splittimes

HA

1.Nygaard, RuneIL Gular33:50
2.Westergård, MortenIL Varegg36:40
3.Eikanger, BjarteIL Varegg36:43
4.Juvik, ToreIL Gular39:54
5.Kocbach, JanFana IL41:12
6.Johansen, Per Harald HavnenBergens Turnforening43:29
7.Rognsvåg, EspenFana IL43:30
8.Aadland, Per ArneSamnanger IL44:09
9.Knudsen, ArneIL Gneist44:22
10.Grevskott, SverreIL Varegg44:23
11.Egeland, Øystein NipenIL Gneist46:07
12.Steineger, JanIL Gneist46:32
13.Gjestemoen, ErlendBergens Turnforening47:44
14.Døskeland, TrondFana IL49:14
15.Westergård, OwenIL Varegg49:44
16.Nese, Tore SveinAskøy O-lag50:41
17.Kvalbein, Lars OveIL Gular51:21
18.Hansen, Jan PetterIL Gular51:56
19.Døskeland, KetilFana IL52:43
20.Solheim, StianFana IL53:59
21.Natås, MagnusBergens Turnforening54:53
22.Alvheim, AtleFana IL56:53
23.Nærheim, Sverre JohanIL Gular57:30
24.Vonen, BrynjulfIL Varegg57:40
25.Larsen, Lars StulandIL Gular58:58
26.Damm, KjetilBergenslærerne59:12
27.Westergård, HåkonIL Varegg60:09
28.Hellen, Bjart AreT&IF Viking60:22
29.Aksnes, DagIL Gular61:41
30.Fjellanger, LarsFana IL68:03
31.Falch, Kristian Hj.IL Gular70:44
Raadal, MagneFana IL70:44
33.Tveita, Lars OlavFana IL80:19
34.Tangen, Per OlafFana IL109:53
Leiren, StåleIL GularDSQ
Nummedal, ErlendFana ILDSQ
Vold, PerFana ILDSQ
Splittimes

HC

1.Haugland, HelgeIL Varegg27:14
2.Claussen, Jan ErikFana IL29:33
3.Haugland, JanÅrstad IL34:21
4.Stemshaug, SturlaBergenslærerne36:06
5.Sandal, Ulf MortenFisken BIL43:00
6.Mogstad, HåkonFana IL46:08
7.Fjellanger, HenrikFana IL49:06
8.Dyngeland, Stein OveStatoil52:47
9.Ormberg, Jan OlavFana IL53:01
10.Damm, MartinUlriken sp. gruppe57:05
11.Myhra, FrodeNordea59:37
12.Hestenes, KnutFisken BIL63:15
13.Ødegård, BjarneICA75:32
Hellen, SondreT&IF VikingDSQ
Mathiassen, SjurUiBDSQ
Splittimes
[Åstveitskogen] [Myrdalen] [Fyllingsdalen] [Milde] [Davanger] [Åsane] [Sammenlagt]
Åsane,
8.03.05

DA

1.Vikingstad, Anne KariIL Gular47:37
2.Martinsen, HelenIL Gular51:30
3.Tonjer, SelmaBSI orientering52:46
4.Daltveit, DagrunFana IL54:53
5.Trøsse, ChristianeIL Gular57:05
6.Drange, Siri SjødinAskøy O-lag59:06
7.Drange, Torill SjødinAskøy O-lag64:55
8.Lysaker, KirstiFana IL65:38
9.van Langen, MaaikeBSI orientering89:37
Lund-Johansen, HeleneIL VareggDSQ
Splittimes

DC

1.Halland, Gunhild RogneIL Varegg21:36
2.Soligard, NinaBergens Turnforening24:29
3.Gjesdal, Linn KristineIL Varegg24:44
4.Meyer, Liv SylviIL Gneist26:25
5.Bjørndal, HeidiIL Varegg27:50
6.Gjesdal, WencheIL Varegg37:55
7.Lind, GreteHSI39:42
Splittimes

HA

1.Nygaard, RuneIL Gular33:51
2.Westergård, MortenIL Varegg34:09
3.Johansen, Per Harald HavnenBergens Turnforening35:51
4.Eikanger, BjarteIL Varegg38:51
5.Aadland, Per ArneSamnanger IL38:59
6.Rognsvåg, EspenFana IL39:32
7.Hølleland, BjørnAskøy O-lag39:45
8.Grevskott, SverreIL Varegg39:57
9.Eikanger, Tom EirikIL Gular40:31
10.Døskeland, TrondFana IL43:49
11.Daltveit, AndersFana IL44:22
12.Nese, Tore SveinAskøy O-lag45:36
13.Kocbach, JanFana IL46:00
14.Hellen, Bjart AreT&IF Viking46:13
15.Johannessen, TomIL Gneist46:27
16.Stemme, ØisteinViz BIL48:08
17.Valen, KnutIL Varegg49:19
18.Valen, HaraldIL Varegg49:37
19.Steineger, JanIL Gneist50:15
20.Leiren, StåleIL Gular51:17
21.Hatling, John FredrikFana IL52:42
22.Egeland, Øystein NipenIL Gneist53:18
23.Damm, KjetilBergenslærerne53:19
24.Døskeland, KetilFana IL55:58
25.Knudsen, ArneIL Gneist56:24
26.Larsen, Lars StulandIL Gular57:27
27.Austrheim, AtleEikanger IL58:03
28.Almeland, Stian KrekenBSI orientering58:08
29.Natås, MagnusBergens Turnforening63:49
30.Drange, OveAskøy O-lag66:10
31.Johansen, Alfon HaraldBergens Turnforening66:18
32.Fjellanger, LarsFana IL68:11
33.Blaser, RolandUBOL69:06
34.Nærheim, Sverre JohanIL Gular71:32
35.Vikane, PerFana IL88:59
36.Tangen, Per OlafFana IL111:17
Daltveit, MemundFana ILDSQ
Falch, Kristian Hj.IL GularDSQ
Matthey, ThierryIL GularDSQ
Splittimes

HC

1.Haugland, HelgeIL Varegg19:01
2.Stemshaug, SturlaBergenslærerne23:09
3.Ødegård, BjarneICA24:44
4.Hellen, SondreT&IF Viking26:02
5.Claussen, MartinFana IL26:29
6.Fjellanger, HenrikFana IL28:14
7.Claussen, Jan ErikFana IL28:36
8.Dyngeland, Stein OveStatoil30:26
9.Basberg, Bjørn L.IL Varegg30:49
10.Sandal, Ulf MortenFisken BIL31:11
11.Basberg, Bård L. HageIL Varegg31:40
12.Hestenes, KnutFisken BIL37:27
13.Myhra, FrodeNordea55:57
Splittimes
[Åstveitskogen] [Myrdalen] [Fyllingsdalen] [Milde] [Davanger] [Åsane] [Sammenlagt]
Sammenlagt
etter
jaktstart

DA

1.Vikingstad, Anne KariIL Gular49:11(47:37)
2.Martinsen, HelenIL Gular53:16(51:30)
3.Daltveit, DagrunFana IL55:37(54:53)
4.Tonjer, SelmaBSI orientering56:04(52:46)
5.Trøsse, ChristianeIL Gular61:34(57:05)
6.Drange, Siri SjødinAskøy O-lag66:56(59:06)
7.Lysaker, KirstiFana IL75:05(65:38)
8.Drange, Torill SjødinAskøy O-lag78:31(64:55)
9.van Langen, MaaikeBSI orientering104:21(89:37)
Lund-Johansen, HeleneIL VareggDSQ(DSQ)
Splittimes

DC

1.Halland, Gunhild RogneIL Varegg22:13(21:36)
2.Gjesdal, Linn KristineIL Varegg25:25(24:44)
3.Soligard, NinaBergens Turnforening25:43(24:29)
4.Bjørndal, HeidiIL Varegg28:28(27:50)
5.Meyer, Liv SylviIL Gneist28:32(26:25)
6.Gjesdal, WencheIL Varegg39:43(37:55)
7.Lind, GreteHSI53:25(39:42)
Splittimes

HA

1.Westergård, MortenIL Varegg34:16(34:09)
2.Eikanger, BjarteIL Varegg39:48(38:51)
3.Nygaard, RuneIL Gular39:51(33:51)
4.Johansen, Per Harald HavnenBergens Turnforening39:54(35:51)
5.Aadland, Per ArneSamnanger IL42:38(38:59)
6.Grevskott, SverreIL Varegg42:41(39:57)
7.Hølleland, BjørnAskøy O-lag42:47(39:45)
8.Eikanger, Tom EirikIL Gular42:59(40:31)
9.Rognsvåg, EspenFana IL43:17(39:32)
10.Kocbach, JanFana IL46:49(46:00)
11.Daltveit, AndersFana IL49:03(44:22)
12.Døskeland, TrondFana IL49:35(43:49)
13.Hellen, Bjart AreT&IF Viking53:13(46:13)
14.Nese, Tore SveinAskøy O-lag53:21(45:36)
15.Johannessen, TomIL Gneist53:25(46:27)
16.Stemme, ØisteinViz BIL57:46(48:08)
17.Steineger, JanIL Gneist58:30(50:15)
18.Leiren, StåleIL Gular60:25(51:17)
19.Valen, KnutIL Varegg62:40(49:19)
20.Hatling, John FredrikFana IL62:47(52:42)
21.Døskeland, KetilFana IL62:54(55:58)
22.Knudsen, ArneIL Gneist62:56(56:24)
23.Damm, KjetilBergenslærerne62:58(53:19)
24.Egeland, Øystein NipenIL Gneist63:12(53:18)
25.Valen, HaraldIL Varegg63:24(49:37)
26.Larsen, Lars StulandIL Gular70:51(57:27)
27.Austrheim, AtleEikanger IL70:55(58:03)
28.Natås, MagnusBergens Turnforening72:19(63:49)
29.Almeland, Stian KrekenBSI orientering75:08(58:08)
30.Drange, OveAskøy O-lag78:39(66:10)
31.Nærheim, Sverre JohanIL Gular81:13(71:32)
32.Fjellanger, LarsFana IL83:11(68:11)
33.Johansen, Alfon HaraldBergens Turnforening83:18(66:18)
34.Vikane, PerFana IL103:59(88:59)
35.Tangen, Per OlafFana IL125:55(111:17)
Daltveit, MemundFana ILDSQ(DSQ)
Falch, Kristian Hj.IL GularDSQ(DSQ)
Matthey, ThierryIL GularDSQ(DSQ)
Splittimes

HC

1.Haugland, HelgeIL Varegg19:05(19:01)
2.Ødegård, BjarneICA25:22(24:44)
3.Stemshaug, SturlaBergenslærerne25:32(23:09)
4.Hellen, SondreT&IF Viking29:51(26:02)
5.Claussen, Jan ErikFana IL30:53(28:36)
6.Dyngeland, Stein OveStatoil34:12(30:26)
7.Claussen, MartinFana IL34:48(26:29)
8.Fjellanger, HenrikFana IL34:51(28:14)
9.Sandal, Ulf MortenFisken BIL36:50(31:11)
10.Basberg, Bjørn L.IL Varegg39:29(30:49)
11.Basberg, Bård L. HageIL Varegg40:06(31:40)
12.Hestenes, KnutFisken BIL43:09(37:27)
13.Myhra, FrodeNordea69:53(55:57)
Splittimes
[Åstveitskogen] [Myrdalen] [Fyllingsdalen] [Milde] [Davanger] [Åsane] [Sammenlagt]

IL Gular
webmaster

Last updated