IL Gular - orientering

Resultater nattcup 2006/2007

[Åsane Vest] [Totland] [Askøy] [Storetveit] [Flyllingsdalen] [Åstveitskogen] [Sammenlagt]

Nattcup Xtra 31. jan. 07
Nattcup Xtra 28. mars 07

Klagemur Hvis noe ikke skulle stemme eller du ikke kom med på resultatlisten (p.g.a. feil brikkenr.) kan du send en beskjed til nc@gular.org. Husk å sende brikkenr. & klasse, eventuell tid eller bildet fra strekktidene.
Obs!

Mangler navn til disse brikkene:
Mangler tid til disse navnene:

Tekster & bilder
[Åsane Vest] [Totland] [Askøy] [Storetveit] [Flyllingsdalen] [Åstveitskogen] [Sammenlagt]
Åsane Vest,
18.10.06

DA

1.Daltveit, DagrunFana IL56:19
2.Martinsen, HelenIL Gular61:52
3.Vikingstad, Anne KariIL Gular67:34
4.Drange, Torill SjødinAskøy O-lag71:29
5.Dimitrova, ValentinaIL Varegg74:37
6.Ormberg, LivFana IL77:21
7.Nord, IngridFana IL92:36
8.Daltveit, Anne KjerstiFana IL100:38
9.van Langen, MaaikeBSI orientering101:03
Lysaker, KirstiFana ILDSQ
Splittimes

DC

1.Meyer, Liv SylviIL Gneist26:54
2.Soligard, NinaBergens Turnforening29:51
3.Gjesdal, WencheIL Varegg32:51
4.Lund-Johansen, RagnhildIL Varegg33:39
5.Vonen, Maria NjølstadIL Varegg33:43
6.Gjesdal, Linn KristineIL Varegg33:53
7.Bjørndal, HeidiIL Varegg35:22
8.Mogstad, MarianneFana IL36:41
9.Berge, Jill IrenFana IL36:43
10.Sandvoll, IngridIL Gneist36:49
11.Følstad, RuthFana IL38:10
12.Forland, GunhildBSI orientering44:20
13.Okkenhaug, LivTveitevannet Barnehage45:31
14.Grasdalsmoen, Siv AstridHydro45:32
15.Myrli, TorildT&IF Viking48:11
16.Greve, SirenBergens Turnforening59:55
17.Puaschitz, NathalieBSI orientering61:50
18.Simonsen, ÅseStatoil84:47
Aadland, IngeborgSamnanger ILDSQ
Nordvik, RenateSamnanger ILDSQ
Splittimes

HA

1.Nygaard, RuneIL Gular41:07
2.Knudsen, MagneIL Gneist44:06
3.Kocbach, JanFana IL47:59
4.Aadland, Per ArneSamnanger IL48:23
5.Schei, VidarT&IF Viking49:08
6.Matthey, ThierryIL Gular50:50
7.Knudsen, ArneIL Gneist53:07
8.Westergård, HåkonIL Varegg53:27
9.Nielsen, AndreasIL Varegg54:22
10.Gjestemoen, ErlendBergens Turnforening54:25
11.Buanes, TrygveT&IF Viking55:19
12.Bøe, ØisteinFana IL56:29
13.Westergård, OwenIL Varegg57:30
14.Nese, Tore SveinAskøy O-lag57:43
15.Reikvam, ToreBSI orientering58:05
16.Johannesen, ArneIL Gular59:07
17.Bø, AskildBSI orientering59:53
18.Døskeland, TrondFana IL59:54
19.Valen, HaraldIL Varegg59:56
20.Hansen, Jan PetterIL Gular61:12
21.Stemme, ØisteinViz BIL62:39
22.Hellen, Bjart AreT&IF Viking63:04
23.Tønnessen Rød, AndersFana IL64:31
24.Tuft, Rune FanastølenBergen kommune bedriftsidrettslag64:57
25.Larsen, Lars StulandIL Gular65:00
26.Almeland, Stian KrekenBSI orientering65:26
27.Artz, TorstenIL Gular65:33
28.Sandtorv, Leif GunnarOK Bømlo66:08
29.Strand, TorgeirFana IL66:43
30.Lillealtern, TrondIL Varegg67:19
31.Alvheim, AtleFana IL67:33
32.Engtrø, EinarBSI orientering69:04
33.Lein, Karl ArneBSI orientering69:40
34.Austrheim, Atlekvernbit71:05
35.Drange, OveAskøy O-lag71:37
36.Døskeland, KetilFana IL71:48
37.Vonen, BrynjulfIL Varegg78:46
38.Lund-Johansen, MortenIL Varegg78:49
39.Damm, KjetilBergenslærerne79:45
40.Basberg, Bjørn L.IL Varegg83:47
41.Falch, Kristian Hj.IL Gular84:56
42.Lohne, JanArkitektene BIL85:00
43.Raadal, MagneFana IL85:39
44.Brochmann, BertramT&IF Viking87:48
45.Nord, RolfFana IL91:05
46.Tangen, Per OlafFana IL92:18
47.Fjellanger, LarsFana IL95:17
Basberg, Bård L. HageIL VareggDSQ
Hatling, John FredrikFana ILDSQ
Lund, Øyvind MacodyIL VareggDSQ
Nyhammer, ArneIL VareggDSQ
Solheim, StianFana ILDSQ
Vikane, PerFana ILDSQ
Vold, PerFana ILDSQ
Splittimes

HC

1.Haugland, JanÅrstad IL23:50
2.Haugland, HelgeIL Varegg24:54
3.Damm, MartinT&IF Viking26:14
Stemshaug, SturlaBergenslærerne26:14
5.Hellen, SondreT&IF Viking26:27
6.Hjellvik, Petter DahlT&IF Viking28:07
7.Valestrand, Kasper PrestmoFana IL30:14
8.Sandal, Ulf MortenFisken BIL30:22
9.Dyngeland, Stein OveStatoil32:29
10.Ødegård, BjarneICA33:32
11.Claussen, Jan ErikFana IL33:45
12.Claussen, MadsFana IL33:46
13.Bratteteig, AreCMR33:48
14.Skauge, ArneUBIL34:11
15.Lønnebotn, TordVITAL38:45
16.Corrià, RobinBSI orientering38:59
17.Valestrand, ØrjanFana IL39:13
18.Vikane, Olav BogFana IL39:32
19.Ferstad, Jan ErikIL Gneist43:57
20.Lillehaug, JohanUiB44:33
21.Willard, KnutCMR45:18
22.Myhra, FrodeNordea46:47
23.Norstrand, NjårdIL Varegg50:10
24.Waller, ØyvindIL Varegg50:16
25.Hestenes, KnutFisken BIL54:35
Splittimes

Generated by tTiMe 0.50

[Åsane Vest] [Totland] [Askøy] [Storetveit] [Flyllingsdalen] [Åstveitskogen] [Sammenlagt]
Totland,
15.11.06

DA

1.Grand, LenaIL Gneist54:44
2.Lysaker, KirstiFana IL62:19
3.Drange, Siri SjødinAskøy O-lag62:43
4.Nummedal, AgneteFana IL64:12
5.Daltveit, DagrunFana IL66:07
6.Madsen, Birgitte B.Fana IL79:04
7.Aubert, Anne KatrineFana IL79:20
8.van Langen, MaaikeBSI orientering81:38
9.Nord, IngridFana IL85:01
10.Ormberg, LivFana IL85:02
11.Daltveit, Anne KjerstiFana IL93:35
Drange, Torill SjødinAskøy O-lagDSQ
Martinsen, HelenIL GularDNF
Splittimes

DC

1.Soligard, NinaBergens Turnforening39:33
2.Meyer, Liv SylviIL Gneist39:41
3.Sandvoll, IngridIL Gneist43:18
4.Gjesdal, Linn KristineIL Varegg45:42
5.Berge, Jill IrenFana IL50:16
6.Forland, GunhildBSI orientering50:49
7.Puaschitz, NathalieBSI orientering51:46
8.Greve, SirenBergens Turnforening61:07
9.Watson, MayIL Varegg61:11
10.Husefest, Malin TveitIL Gneist63:31
11.Grasdalsmoen, Siv AstridNorsk Hydro69:07
12.Okkenhaug, LivTveitevannet Barnehage69:09
13.Heinz, SimoneBSI orientering70:48
14.Følstad, RuthFana IL73:00
Gjesdal, WencheIL VareggDSQ
Splittimes

HA

1.Nygaard, RuneIL Gular38:17
2.Westergård, MortenIL Varegg42:30
3.Knudsen, MagneIL Gneist43:16
4.Kocbach, JanFana IL45:05
5.Hølleland, BjørnFana IL46:17
6.Valen, KnutIL Varegg47:17
7.Linga, SveinIL Gular47:50
8.Buanes, TrygveT&IF Viking48:28
9.Knudsen, ArneIL Gneist49:02
10.Huseby, SjurBSI orientering49:45
11.Eikanger, Tom EirikIL Gular50:57
12.Nysæter, HelgeIL Gular51:25
13.Matthey, ThierryIL Gular51:44
14.Sørevik, TorT&IF Viking52:22
15.Gjestemoen, ErlendBergens Turnforening52:35
16.Johannesen, ArneIL Gular53:00
17.Bakkejord, Jan HaraldIL Gular53:09
18.Hellen, Bjart AreT&IF Viking53:12
19.Ottesen, SverreIL Varegg53:15
20.Døskeland, TrondFana IL53:54
21.Johannessen, TomIL Gneist56:25
22.Leiren, StåleIL Gular57:10
23.Nese, Tore SveinAskøy O-lag58:17
24.Lillealtern, TrondIL Varegg58:32
25.Westergård, HåkonIL Varegg58:44
26.Bøe, ØisteinFana IL59:18
27.Daltveit, MemundFana IL59:19
28.Melheim, Jens AndreasCMR59:22
29.Damm, KjetilBergenslærerne59:43
30.Artz, TorstenIL Gular60:08
31.Nærheim, Sverre JohanIL Gular60:50
32.Rykkje, SveinungFana IL61:42
33.Woldsdal, JørnIL Gneist62:10
34.Bø, AskildBSI orientering64:54
35.Solheim, StianFana IL66:42
36.Valen, HaraldIL Varegg67:30
37.Brochmann, BertramT&IF Viking69:48
38.Stemme, ØisteinViz BIL74:11
39.Tønnessen Rød, AndersFana IL75:40
40.Basberg, Bjørn L.IL Varegg76:59
41.Madsen, Sigvard TschudiFana IL77:54
42.Sandtorv, Leif GunnarOK Bømlo78:43
43.Tuft, Rune FanastølenBergen kommune bedriftsidrettslag79:03
44.Basberg, Bård L. HageIL Varegg85:19
45.Vikane, PerFana IL86:56
46.Lohne, JanArkitektene BIL88:24
47.Raadal, MagneFana IL88:26
48.Hostad, IvarIL Varegg92:39
49.Falch, Kristian Hj.IL Gular97:26
50.Tveita, Lars OlavFana IL97:52
Drange, OveAskøy O-lagDSQ
Fjellanger, LarsFana ILDSQ
Johansen, Alfon HaraldBergens TurnforeningDSQ
Juvik, ToreIL GularDSQ
Larsen, Lars StulandIL GularDSQ
Nielsen, AndreasIL VareggDSQ
Nord, RolfFana ILDSQ
Splittimes

HC

1.Stemshaug, SturlaBergenslærerne34:53
2.Claussen, MartinFana IL37:32
3.Claussen, Jan ErikFana IL38:36
4.Hellen, SondreT&IF Viking39:19
5.Haugland, JanÅrstad IL39:44
6.Dyngeland, Stein OveStatoil43:13
7.Nyhammer, ArneIL Varegg45:11
8.Alvsvåg, John OlavFana IL47:32
9.Hestenes, KnutFisken BIL48:18
10.Sandal, Ulf MortenFisken BIL48:26
11.Skauge, ArneUBIL51:22
12.Kristiansen, Geir AtleIL Gneist55:39
13.Lønnebotn, TordVITAL59:03
14.Lien, Jan R.Bergens Turnforening59:17
15.Moe, Ole HenrikFana IL65:44
16.Moe, EivindFana IL66:31
17.Myhra, FrodeNordea72:20
18.Mørk, EinarArkitektene BIL87:20
19.Rognø, JarleIL Gneist92:14
Willard, KnutCMRDSQ
Splittimes

Generated by tTiMe 0.50

[Åsane Vest] [Totland] [Askøy] [Storetveit] [Flyllingsdalen] [Åstveitskogen] [Sammenlagt]
Askøy,
13.12.06

DA

1.Martinsen, HelenIL Gular42:15
2.Nummedal, AgneteFana IL44:36
3.Lysaker, KirstiFana IL46:41
4.Trøsse, ChristianeIL Gular48:40
5.van Langen, MaaikeBSI orientering77:54
Splittimes

DC

1.Soligard, NinaBergens Turnforening20:46
2.Gjesdal, WencheIL Varegg21:23
3.Meyer, Liv SylviIL Gneist22:49
4.Sandvoll, IngridIL Gneist24:23
5.Gjesdal, Linn KristineIL Varegg24:48
6.Forland, GunhildBSI orientering26:32
7.Greve, SirenBergens Turnforening31:50
8.Heinz, SimoneBSI orientering35:27
9.Grasdalsmoen, Siv AstridNorsk Hydro37:43
10.Puaschitz, NathalieBSI orientering54:24
Splittimes

HA

1.Nygaard, RuneIL Gular27:57
2.Westergård, MortenIL Varegg28:30
3.Eikanger, Tom EirikIL Gular32:11
4.Haugen, HelgeIL Gular32:51
5.Gjestemoen, ErlendBergens Turnforening33:02
6.Westergård, HåkonIL Varegg33:39
7.Sørevik, TorT&IF Viking34:48
8.Johannesen, ArneIL Gular35:02
9.Solli, ArveBSI orientering36:47
10.Leiren, StåleIL Gular37:16
11.Valen, KnutIL Varegg37:30
12.Eikner, SigurdFana IL37:41
13.Melheim, Jens AndreasCMR40:25
14.Stemme, ØisteinViz BIL40:55
15.Westergård, OwenIL Varegg41:01
16.Nærheim, Sverre JohanIL Gular41:47
17.Huseby, SjurBSI orientering42:41
18.Hansen, Jan PetterIL Gular43:22
19.Linga, SveinIL Gular43:23
20.Nymark, YngveAskøy O-lag43:57
21.Buanes, TrygveT&IF Viking44:20
22.Lohne, JanArkitektene BIL45:00
23.Brochmann, BertramT&IF Viking45:57
24.Strand, TorgeirFana IL46:48
25.Hellen, Bjart AreT&IF Viking47:31
26.Alvheim, AtleFana IL48:27
27.Larsen, Lars StulandIL Gular50:18
28.Sandtorv, Leif GunnarOK Bømlo52:54
29.Damm, KjetilBergenslærerne55:11
30.Nese, Tore SveinAskøy O-lag55:59
31.Vold, PerFana IL58:22
32.Fjellanger, LarsFana IL64:14
33.Falch, Kristian Hj.IL Gular69:13
34.Nyhammer, ArneIL Varegg70:11
35.Hostad, IvarIL Varegg73:28
36.Tangen, Per OlafFana IL77:31
37.Bjørkaas, AndersAskvoll & Holmedal79:56
38.Raadal, MagneFana IL84:03
Knudsen, MagneIL GneistDSQ
Splittimes

HC

1.Haugland, HelgeIL Varegg15:41
2.Valestrand, ØrjanFana IL18:22
3.Hellen, SondreT&IF Viking19:24
4.Dyngeland, Stein OveStatoil21:13
5.Alvsvåg, John OlavFana IL21:40
6.Haugland, JanÅrstad IL21:48
7.Damm, MartinT&IF Viking23:05
8.Lønnebotn, TordVITAL23:26
9.Basberg, Bjørn L.IL Varegg24:05
10.Ferstad, Jan ErikIL Gneist24:12
11.Sandal, Ulf MortenFisken BIL25:45
12.Karlsen, EgilAskøy O-lag27:01
13.Skauge, ArneUBIL28:05
14.Moe, Ole HenrikFana IL28:31
15.Moe, EivindFana IL28:40
16.Hestenes, KnutFisken BIL30:42
17.Mørk, EinarArkitektene BIL31:19
18.Lien, Jan R.Bergens Turnforening32:05
19.Norstrand, NjårdIL Varegg37:45
Waller, ØyvindIL Varegg37:45
21.Basberg, Bård L. HageIL Varegg39:54
22.Rognø, EirikIL Gneist54:06
23.Rognø, JarleIL Gneist54:07
Splittimes

Generated by tTiMe 0.50

[Åsane Vest] [Totland] [Askøy] [Storetveit] [Flyllingsdalen] [Åstveitskogen] [Sammenlagt]
Storetveit,
17.01.07

DA

1.Grand, LenaIL Gneist34:34
2.Daltveit, DagrunFana IL37:23
3.Tonjer, SelmaBSI orientering38:18
4.Martinsen, HelenIL Gular38:30
5.Aubert, Anne KatrineFana IL38:50
6.Madsen, Annemarie B.Ås-UMB39:30
7.Drange, Torill SjødinAskøy O-lag40:55
8.Ragvin, AnjaIL Gular42:29
9.Bakkehaug, Marie TSandefjord OK42:54
10.van Langen, MaaikeBSI orientering44:45
11.Rognsvåg, TuridFana IL49:12
12.Madsen, Birgitte B.Fana IL51:07
13.Berge, Jill IrenFana IL51:12
14.Nord, IngridFana IL51:51
15.Ormberg, LivFana IL52:11
16.Forland, GunhildBSI orientering54:51
Daltveit, Anne KjerstiFana ILDSQ
Nummedal, AgneteFana ILDSQ
Splittimes

DC

1.Soligard, NinaBergens Turnforening22:23
2.Sandvoll, IngridIL Gneist26:23
3.Meyer, Liv SylviIL Gneist28:04
4.Grasdalsmoen, Siv AstridNorsk Hydro28:15
5.Gjesdal, WencheIL Varegg29:00
6.Gjesdal, Linn KristineIL Varegg30:01
7.Fjellbirkeland, HegeIL Gular31:23
8.Vonen, Maria NjølstadIL Varegg32:07
9.Kocbach, BjørgBergens Turnforening33:48
10.Watson, MayIL Varegg38:37
11.Myrli, TorildT&IF Viking41:18
Beeder, MonicaCMRDSQ
Heinz, SimoneBSI orienteringDSQ
Puaschitz, NathalieBSI orienteringDSQ
Splittimes

HA

1.Westergård, MortenIL Varegg27:14
2.Nygaard, RuneIL Gular27:19
3.Knudsen, MagneIL Gneist28:05
4.Buanes, TrygveT&IF Viking29:10
5.Solheim, LasseFana IL29:19
6.Solheim, StianFana IL30:13
7.Aadland, Per ArneSamnanger IL30:39
8.Kocbach, JanFana IL30:48
9.Valen, KnutIL Varegg31:03
10.Matthey, ThierryIL Gular31:22
11.Huseby, SjurBSI orientering32:02
12.Knudsen, ArneIL Gneist32:16
13.Valestrand, Kasper PrestmoVaregg32:22
14.Westergård, HåkonIL Varegg32:34
15.Gjestemoen, ErlendBergens Turnforening32:37
16.Hellen, Bjart AreT&IF Viking32:39
17.Johansen, Per Harald HavnenBergens Turnforening33:04
18.Moster Knudsen, ErlendBSI orientering33:25
19.Linga, SveinIL Gular33:26
20.Nielsen, AndreasIL Varegg33:58
21.Johannessen, TomIL Gneist34:04
22.Hatling, John FredrikFana IL34:07
23.Daltveit, MemundFana IL34:32
24.Rykkje, SveinungFana IL34:40
25.Nese, Tore SveinAskøy O-lag34:53
26.Engtrø, EinarBSI orientering34:56
27.Claussen, MartinFana IL35:00
28.Melheim, Jens AndreasCMR35:23
29.Døskeland, KetilFana IL35:28
30.Steineger, JanIL Gneist36:06
31.Ingierd, Pål ChristianNydalen SK36:26
32.Tønnessen Rød, AndersFana IL37:00
33.Lund-Johansen, MortenIL Varegg37:07
34.Nærheim, Sverre JohanIL Gular37:08
35.Sandtorv, Leif GunnarOK Bømlo37:18
36.Døskeland, TrondFana IL37:38
37.Lein, Karl ArneBSI orientering37:39
38.Alvsvåg, Kenneth KiraFana IL37:44
39.Stemme, ØisteinViz BIL37:59
40.Woldsdal, JørnIL Gneist38:11
41.Ottesen, SverreIL Varegg38:13
42.Natås, MagnusBergens Turnforening38:26
43.Alvheim, AtleFana IL39:18
44.Nyhammer, ArneIL Varegg40:16
45.Drange, OveAskøy O-lag40:32
46.Hansen, Jan PetterIL Gular41:46
47.Basberg, Bjørn L.IL Varegg41:59
48.Basberg, Bård L. HageIL Varegg42:40
49.Hostad, IvarIL Varegg42:59
50.Austrheim, AtleKvernbit IL44:54
51.Fjellanger, LarsFana IL46:38
52.Mollestad, GunnarRådhuset IL47:15
53.Damm, KjetilBergenslærerne47:21
54.Vold, PerFana IL48:05
55.Sandal, Ulf MortenFisken BIL52:33
56.Tangen, Per OlafFana IL53:19
57.Nord, RolfFana IL54:04
58.Brochmann, SindreIL Varegg54:16
59.Brochmann, BertramT&IF Viking54:46
Eikanger, Tom EirikIL GularDSQ
Falch, Kristian Hj.IL GularDSQ
Grevskott Rasmussen, SverreIL VareggDSQ
Raadal, MagneFana ILDSQ
Valen, HaraldIL VareggDSQ
Splittimes

HC

1.Damm, MartinT&IF Viking21:18
2.Valestrand, ØrjanFana IL22:18
3.Stemshaug, SturlaBergenslærerne22:47
4.Haugland, HelgeIL Varegg23:21
5.Haugland, JanÅrstad IL23:41
6.Dyngeland, Stein OveStatoil25:47
7.Hellen, SondreT&IF Viking25:49
8.Natås, Ivar MagnusBergens Turnforening26:26
9.Moe, Ole HenrikFana IL26:48
10.Mogstad, HåkonFana IL27:17
11.Alvsvåg, John OlavFana IL28:04
12.Kristiansen, Geir AtleIL Gneist28:20
13.Raa, TorjusBergens Turnforening33:57
14.Skauge, ArneUBIL34:08
15.Hestenes, KnutFisken BIL34:10
16.Høgset, FrodeFana IL34:14
17.Lønnebotn, TordVITAL35:56
18.Bjørkaas, AndersAskvoll & Holmedal36:21
19.Rognø, EirikIL Gneist37:22
20.Rognø, JarleIL Gneist37:32
21.Norstrand, NjårdIL Varegg42:23
22.Vonen, BrynjulfIL Varegg44:46
Bratteteig, AreCMRDSQ
Claussen, Jan ErikFana ILDSQ
Splittimes

Generated by tTiMe 0.50

[Åsane Vest] [Totland] [Askøy] [Storetveit] [Flyllingsdalen] [Åstveitskogen] [Sammenlagt]
Flyllingsdalen,
14.02.07

DA

1.Grand, LenaIL Gneist45:27
2.Vikingstad, Anne KariIL Gular46:58
3.Drange, Torill SjødinAskøy O-lag48:46
4.Nummedal, AgneteFana IL50:35
5.Lysaker, KirstiFana IL53:42
6.Ragvin, AnjaIL Gular56:45
7.Daltveit, DagrunFana IL58:38
8.Madsen, Birgitte B.Fana IL61:23
9.Ormberg, LivFana IL63:53
10.van Langen, MaaikeBSI orientering64:57
11.Daltveit, Anne KjerstiFana IL75:16
Splittimes

DC

1.Rognsvåg, TuridFana IL20:08
2.Meyer, Liv SylviIL Gneist21:17
3.Gjesdal, Linn KristineIL Varegg23:24
4.Forland, GunhildBSI orientering23:41
5.Soligard, NinaBergens Turnforening23:58
6.Sandvoll, IngridIL Gneist24:50
7.Greve, SirenBergens Turnforening25:40
8.Puaschitz, NathalieBSI orientering28:21
9.Lund-Johansen, RagnhildIL Varegg32:33
10.Grasdalsmoen, Siv AstridNorsk Hydro35:28
11.Heinz, SimoneBSI orientering55:22
Splittimes

HA

1.Knudsen, MagneIL Gneist34:40
2.Buanes, TrygveT&IF Viking36:07
3.Knudsen, ArneIL Gneist37:41
4.Westergård, MortenIL Varegg38:04
5.Valen, KnutIL Varegg39:19
6.Eikanger, BjarteT&IF Viking39:24
7.Matthey, ThierryIL Gular39:51
8.Gjestemoen, ErlendBergens Turnforening40:03
9.Valen, HaraldIL Varegg40:55
10.Huseby, SjurBSI orientering41:16
11.Hølleland, BjørnFana IL41:50
12.Engtrø, EinarBSI orientering42:14
13.Hellen, Bjart AreT&IF Viking43:02
14.Ingierd, Pål ChristianNydalen SK43:55
15.Daltveit, MemundFana IL43:56
16.Tønnessen Rød, AndersFana IL43:57
17.Westergård, HåkonIL Varegg44:13
18.Linga, SveinIL Gular44:37
19.Døskeland, TrondFana IL45:06
20.Eikner, AxelFana IL45:09
21.Rognsvåg, EspenØstmarka OK45:17
22.Steineger, JanIL Gneist45:43
23.Nærheim, Sverre JohanIL Gular46:09
24.Hansen, Jan PetterIL Gular46:15
25.Sørevik, TorT&IF Viking47:35
26.Drange, OveAskøy O-lag48:23
27.Stemme, ØisteinViz BIL49:01
28.Melheim, Jens AndreasCMR49:08
29.Døskeland, KetilFana IL49:34
30.Sandtorv, Leif GunnarOK Bømlo49:42
31.Nese, Tore SveinAskøy O-lag49:49
32.Woldsdal, JørnIL Gneist49:54
33.Johannessen, TomIL Gneist50:02
34.Bø, AskildBSI orientering54:40
35.Damm, KjetilBergenslærerne55:38
36.Skage, Bjørn-IngeIL Gneist57:44
37.Larsen, Lars StulandIL Gular60:10
38.Fjellanger, LarsFana IL61:43
39.Natås, Ivar MagnusBergens Turnforening64:20
40.Hostad, IvarIL Varegg64:21
41.Vold, PerFana IL64:47
42.Basberg, Bjørn L.IL Varegg65:58
43.Raadal, MagneFana IL66:14
44.Vikane, PerFana IL76:37
45.Tangen, Per OlafFana IL79:32
46.Falch, Kristian Hj.IL Gular79:53
Austrheim, AtleKvernbit ILDSQ
Kocbach, JanFana ILDSQ
Lund-Johansen, MortenIL VareggDSQ
Madsen, Sigvard TschudiFana ILDSQ
Nyhammer, ArneIL VareggDSQ
Splittimes

HC

1.Damm, MartinT&IF Viking16:46
2.Haugland, JanÅrstad IL17:47
3.Valestrand, ØrjanFana IL19:33
4.Dyngeland, Stein OveStatoil20:18
5.Norstrand, NjårdIL Varegg20:36
6.Mogstad, HåkonFana IL22:42
7.Stemshaug, SturlaBergenslærerne24:25
8.Kristiansen, Geir AtleIL Gneist28:01
9.Rognø, EirikIL Gneist30:45
10.Rognø, JarleIL Gneist30:46
11.Ormberg, Jan OlavFana IL38:23
12.Hestenes, KnutFisken BIL40:37
Hellen, SondreT&IF VikingDSQ
Skauge, ArneUBILDSQ
Splittimes

Generated by tTiMe 0.50

[Åsane Vest] [Totland] [Askøy] [Storetveit] [Flyllingsdalen] [Åstveitskogen] [Sammenlagt]
Åstveitskogen,
14.03.07

DA

1.Nummedal, AgneteFana IL57:54
2.Grand, LenaIL Gneist62:19
3.van Langen, MaaikeBSI orientering113:29
Daltveit, DagrunFana ILDSQ
Dimitrova, ValentinaIL VareggDSQ
Splittimes

DC

1.Gjesdal, Linn KristineIL Varegg32:46
2.Sandvoll, IngridIL Gneist39:45
3.Meyer, Liv SylviIL Gneist42:34
4.Berge, Jill IrenFana IL44:14
5.Forland, GunhildBSI orientering45:16
6.Gjesdal, WencheIL Varegg47:01
Grasdalsmoen, Siv AstridNorsk HydroDSQ
Greve, SirenBergens TurnforeningDSQ
Heinz, SimoneBSI orienteringDSQ
Soligard, NinaBergens TurnforeningDSQ
Splittimes

HA

1.Westergård, MortenIL Varegg40:36
2.Nygaard, RuneIL Gular41:28
3.Knudsen, MagneIL Gneist42:10
4.Valen, KnutIL Varegg45:33
5.Matthey, ThierryIL Gular45:39
6.Kocbach, JanFana IL45:44
7.Knudsen, ArneIL Gneist46:47
8.Daltveit, MemundFana IL50:35
9.Svendsbøe, Jon MagneIL Gular50:51
10.Stemme, ØisteinViz BIL51:14
11.Juvik, ToreIL Gular51:42
12.Moster Knudsen, ErlendBSI orientering52:07
13.Johansen, Per Harald HavnenØstmarka OK52:09
14.Hellen, Bjart AreT&IF Viking52:14
15.Huseby, SjurBSI orientering52:24
16.Aadland, Per ArneSamnanger IL52:34
17.Døskeland, KetilFana IL52:53
18.Valen, HaraldIL Varegg52:58
19.Buanes, TrygveT&IF Viking53:06
20.Eikanger, Tom EirikIL Gular53:16
21.Johannessen, TomIL Gneist56:23
22.Nese, Tore SveinAskøy O-lag56:34
23.Døskeland, TrondFana IL57:54
24.Nærheim, Sverre JohanIL Gular58:35
25.Sørevik, TorT&IF Viking59:33
26.Hansen, Jan PetterIL Gular61:49
27.Basberg, Bård L. HageIL Varegg72:42
28.Damm, KjetilBergenslærerne74:11
29.Larsen, Lars StulandIL Gular75:20
30.Natås, MagnusBergens Turnforening75:29
31.Fjellanger, LarsFana IL90:20
32.Johansen, Alfon HaraldBergens Turnforening91:21
33.Strand, ErlingBergens Turnforening91:40
34.Nyhammer, ArneIL Varegg92:01
35.Sandtorv, Leif GunnarOK Bømlo92:24
36.Vold, PerFana IL95:16
37.Raadal, MagneFana IL109:23
Alvsvåg, Kenneth KiraFana ILDSQ
Basberg, Bjørn L.IL VareggDSQ
Engtrø, EinarBSI orienteringDSQ
Nielsen, AndreasIL VareggDSQ
Tønnessen Rød, AndersFana ILDSQ
Westergård, HåkonIL VareggDSQ
Woldsdal, JørnIL GneistDSQ
Splittimes

HC

1.Haugland, JanÅrstad IL24:34
2.Hellen, SondreT&IF Viking32:58
3.Valestrand, ØrjanFana IL46:07
4.Sandal, Ulf MortenFisken BIL47:10
5.Dyngeland, Stein OveStatoil55:00
6.Vikane, PerFana IL63:07
7.Alvsvåg, John OlavFana IL69:32
8.Hestenes, KnutFisken BIL70:53
9.Corrià, RobinBSI orientering75:22
Damm, MartinT&IF VikingDSQ
Splittimes

Generated by tTiMe 0.50

[Åsane Vest] [Totland] [Askøy] [Storetveit] [Flyllingsdalen] [Åstveitskogen] [Sammenlagt]
Sammenlagt
etter
jaktstart

DA

1.Nummedal, AgneteFana IL61:17(57:54)
2.Grand, LenaIL Gneist62:19(62:19)
3.van Langen, MaaikeBSI orientering124:25(113:29)
Daltveit, DagrunFana ILDSQ(DSQ)
Dimitrova, ValentinaIL VareggDSQ(DSQ)
Splittimes

DC

1.Gjesdal, Linn KristineIL Varegg35:27(32:46)
2.Sandvoll, IngridIL Gneist42:01(39:45)
3.Meyer, Liv SylviIL Gneist42:49(42:34)
4.Forland, GunhildBSI orientering49:23(45:16)
5.Gjesdal, WencheIL Varegg49:39(47:01)
6.Berge, Jill IrenFana IL54:20(44:14)
Grasdalsmoen, Siv AstridNorsk HydroDSQ(DSQ)
Greve, SirenBergens TurnforeningDSQ(DSQ)
Heinz, SimoneBSI orienteringDSQ(DSQ)
Soligard, NinaBergens TurnforeningDSQ(DSQ)
Splittimes

HA

1.Westergård, MortenIL Varegg41:23(40:36)
2.Nygaard, RuneIL Gular41:28(41:28)
3.Knudsen, MagneIL Gneist42:56(42:10)
4.Valen, KnutIL Varegg49:03(45:33)
5.Kocbach, JanFana IL49:11(45:44)
6.Matthey, ThierryIL Gular49:27(45:39)
7.Knudsen, ArneIL Gneist50:33(46:47)
8.Buanes, TrygveT&IF Viking55:49(53:06)
9.Huseby, SjurBSI orientering56:58(52:24)
10.Hellen, Bjart AreT&IF Viking57:58(52:14)
11.Daltveit, MemundFana IL58:06(50:35)
12.Stemme, ØisteinViz BIL58:51(51:14)
13.Aadland, Per ArneSamnanger IL60:42(52:34)
14.Døskeland, KetilFana IL62:31(52:53)
15.Eikanger, Tom EirikIL Gular62:39(53:16)
16.Valen, HaraldIL Varegg62:59(52:58)
17.Johannessen, TomIL Gneist64:27(56:23)
18.Nese, Tore SveinAskøy O-lag64:27(56:34)
19.Døskeland, TrondFana IL65:11(57:54)
20.Johansen, Per Harald HavnenØstmarka OK65:19(52:09)
21.Moster Knudsen, ErlendBSI orientering65:21(52:07)
22.Nærheim, Sverre JohanIL Gular65:38(58:35)
23.Sørevik, TorT&IF Viking66:19(59:33)
24.Juvik, ToreIL Gular69:42(51:42)
25.Hansen, Jan PetterIL Gular70:07(61:49)
26.Damm, KjetilBergenslærerne86:41(74:11)
27.Basberg, Bård L. HageIL Varegg86:47(72:42)
28.Larsen, Lars StulandIL Gular89:35(75:20)
29.Natås, MagnusBergens Turnforening89:43(75:29)
30.Sandtorv, Leif GunnarOK Bømlo102:25(92:24)
31.Fjellanger, LarsFana IL104:13(90:20)
32.Nyhammer, ArneIL Varegg105:37(92:01)
33.Johansen, Alfon HaraldBergens Turnforening109:21(91:21)
34.Vold, PerFana IL109:26(95:16)
35.Raadal, MagneFana IL124:23(109:23)
Alvsvåg, Kenneth KiraFana ILDSQ(DSQ)
Basberg, Bjørn L.IL VareggDSQ(DSQ)
Engtrø, EinarBSI orienteringDSQ(DSQ)
Nielsen, AndreasIL VareggDSQ(DSQ)
Tønnessen Rød, AndersFana ILDSQ(DSQ)
Westergård, HåkonIL VareggDSQ(DSQ)
Woldsdal, JørnIL GneistDSQ(DSQ)
Splittimes

HC

1.Haugland, JanÅrstad IL25:15(24:34)
2.Hellen, SondreT&IF Viking35:07(32:58)
3.Valestrand, ØrjanFana IL47:25(46:07)
4.Sandal, Ulf MortenFisken BIL53:12(47:10)
5.Dyngeland, Stein OveStatoil57:43(55:00)
6.Alvsvåg, John OlavFana IL74:37(69:32)
7.Hestenes, KnutFisken BIL79:09(70:53)
8.Vikane, PerFana IL81:07(63:07)
9.Corrià, RobinBSI orientering90:24(75:22)
Damm, MartinT&IF VikingDSQ(DSQ)
Splittimes

Generated by tTiMe 0.50

[Åsane Vest] [Totland] [Askøy] [Storetveit] [Flyllingsdalen] [Åstveitskogen] [Sammenlagt]

IL Gular
webmaster

Last updated