IL Gular - orientering

Resultater nattcup 2007/2008

[Eidsvåg] [Fløyen] [Fyllingsdalen] [Skeie] [Hjortland] [Krohnegården] [Sammenlagt]
Klagemur Hvis noe ikke skulle stemme eller du ikke kom med på resultatlisten (p.g.a. feil brikkenr.) kan du send en beskjed til nc@gular.org. Husk å sende brikkenr. & klasse, eventuell tid eller bildet fra strekktidene.
Obs!

Mangler navn til disse brikkene:
Mangler tid til disse navnene:

Tekster & bilder
[Eidsvåg] [Fløyen] [Fyllingsdalen] [Skeie] [Hjortland] [Krohnegården] [Sammenlagt]
Eidsvåg,
17.10.07

DA

1.Martinsen, HelenIL Gular50:45
2.Daltveit, DagrunFana IL51:51
3.Nummedal, AgneteFana IL63:09
4.Skarpeid, SiljeIL Varegg67:48
5.Hole, RandiBergens Turnforening69:02
6.Trøsse, ChristianeIL Gular70:30
7.van Langen, MaaikeBSI orientering85:39
Splittimes Ranking

DB

1.Ormberg, LivFana IL82:04
2.Rykkje, LindaFana IL82:28
3.Forland, GunhildBSI orientering85:55
4.Meyer, Liv SylviIL Gneist89:24
Splittimes Ranking

DC

1.Gjesdal, Linn KristineIL Varegg24:43
2.Gjesdal, WencheIL Varegg26:11
3.Soligard, NinaBergens Turnforening27:03
4.Torbjørnsen, BirgitteIL Gular27:43
5.Sandvoll, IngridIL Gneist28:07
6.Steen, Beate WollenFana IL29:16
7.Greve, SirenBergens Turnforening29:25
8.Klanderud, LindaDnB NOR30:48
9.Westergård, AnneIL Varegg35:36
10.Myrli, TorildT&IF Viking37:44
11.Hellen, JudithT&IF Viking37:46
Arntzen, MariellIL GneistDSQ
Damm, May-LillT&IF VikingDSQ
Splittimes Ranking

HA

1.Buanes, TrygveT&IF Viking45:41
2.Eikanger, Tom EirikIL Gular46:21
3.Knudsen, Arne WilhellmIL Gneist49:28
4.Eikner, SigurdFana IL50:40
5.Kocbach, JanFana IL51:19
6.Ottesen, SverreIL Varegg51:42
7.Westergård, HåkonIL Varegg51:59
8.Daltveit, AndersFana IL52:21
9.Sævareid, TommyFana IL52:22
10.Rognsvåg, EspenFana IL52:31
11.Stemme, ØisteinViz BIL53:01
12.Johannesen, ArneIL Gular54:12
13.Haugland, HelgeIL Varegg54:17
14.Hellen, Bjart AreT&IF Viking54:44
15.Lillealtern, TrondIL Varegg54:52
16.Nese, Tore SveinAskøy O-lag55:14
17.Reikvam, ToreBSI orientering55:32
18.Døskeland, TrondFana IL55:46
19.Moster Knudsen, ErlendBSI orientering56:12
20.Svendsbøe, Jon MagneIL Gular58:15
21.Valen, KnutIL Varegg58:33
22.Lund, Øyvind MacodyIL Varegg60:32
23.Matthey, ThierryIL Gular62:18
24.Nærheim, Sverre JohanIL Gular64:33
25.Halland, Magnus RogneIL Varegg64:41
26.Natås, MagnusBergens Turnforening65:04
27.Westergård, OwenIL Varegg65:38
28.Larsen, Lars StulandIL Gular67:56
29.Bøe, ØisteinFana IL69:19
30.Aksnes, DagIL Gular74:23
31.Tangen, Per OlafFana IL87:05
Døskeland, KetilFana ILDSQ
Hostad, IvarIL VareggDSQ
Steen, Vidar M.Fana ILDSQ
Westergård, MortenIL VareggDSQ
Splittimes Ranking

HB

1.Egeland, Øystein NipenIL Gneist49:58
2.Solli, ArveBSI orientering56:39
3.Hellen, SondreT&IF Viking63:25
4.Falch, Kristian Hj.IL Gular68:02
5.Dagestad, Knut-FrodeNansensenteret68:40
6.Sandal, Ulf MortenFisken BIL70:18
7.Sletten, DagBergens Turnforening70:30
8.Jacobsen, TorbjørnAskøy O-lag71:06
9.Myhre, SteinIL Strand-Ulv75:12
10.Norstrand, NjårdIL Varegg75:54
11.Skeide, Lars S.Fana IL76:48
12.Damm, KjetilT&IF Viking77:26
13.Kristiansen, Geir AtleIL Gneist89:57
14.Mikkelsen, GunnarT&IF Viking91:52
15.Raadal, MagneFana IL93:24
16.Lohne, JanArkitektene BIL97:16
17.Stemshaug, SturlaBergenslærerne104:01
18.Mogstad, HåkonFana IL104:03
19.Bjørkaas, AndersAskvoll & Holmedal104:18
20.Myhra, FrodeNordea114:47
Claussen, MartinFana ILDSQ
Damm, MartinT&IF VikingDSQ
Splittimes Ranking

HC

1.Dyngeland, Stein OveStatoil21:17
2.Haugland, Christian KjenesIL Varegg26:45
3.Claussen, Jan ErikFana IL27:06
4.Claussen, MadsFana IL27:09
5.Pedersen, TomT&IF Viking31:05
6.Skauge, ArneUBIL33:05
7.Hestenes, KnutFisken BIL34:05
Splittimes Ranking

Generated by tTiMe 0.52

[Eidsvåg] [Fløyen] [Fyllingsdalen] [Skeie] [Hjortland] [Krohnegården] [Sammenlagt]
Fløyen,
14.11.07

DA

1.Martinsen, HelenIL Gular47:02
2.Daltveit, DagrunFana IL47:36
3.Nummedal, AgneteFana IL48:24
4.Skarpeid, SiljeIL Varegg67:31
5.van Langen, MaaikeBSI orientering84:51
Splittimes Ranking

DB

1.Ormberg, LivFana IL67:01
2.Forland, GunhildBSI orientering67:33
3.Berge, Jill IrenFana IL72:37
Splittimes Ranking

DC

1.Gjesdal, Linn KristineIL Varegg26:33
2.Lund-Johansen, RagnhildIL Varegg26:36
3.Nummedal, MarianneFana IL28:18
4.Ragvin, AnjaIL Gular28:20
5.Soligard, NinaBergens Turnforening28:25
6.Sandvoll, IngridIL Gneist31:52
7.Gjesdal, WencheIL Varegg32:39
8.Grasdalsmoen, Siv AstridStatoilHydro34:39
9.Andersen, Marianne S.BSI orientering36:34
10.Klanderud, LindaDnB NOR36:45
11.Fjeldstad, AnneÅrstad IL36:46
12.Westergård, AnneIL Varegg37:24
13.Arntzen, MariellIL Gneist37:29
14.Nygaard Pedersen, Lærke LundBSI orientering38:43
15.Heinz, SimoneBSI orientering44:17
16.Daae, ChristineBSI orientering53:58
Greve, SirenBergens TurnforeningDSQ
Splittimes Ranking

HA

1.Westergård, MortenIL Varegg35:56
2.Nygaard, RuneIL Gular36:38
3.Buanes, TrygveT&IF Viking37:22
4.Knudsen, Arne WilhellmIL Gneist41:55
5.Rognsvåg, EspenFana IL42:02
6.Knudsen, Magne LokøenIL Gneist42:09
7.Moster Knudsen, ErlendBSI orientering44:01
8.Haugland, HelgeIL Varegg44:06
9.Westergård, HåkonIL Varegg44:09
10.Reikvam, ToreBSI orientering44:20
11.Valen, HaraldIL Varegg45:55
12.Johannesen, ArneIL Gular46:06
13.Sørevik, TorT&IF Viking46:30
14.Kocbach, JanFana IL46:36
15.Stemme, ØisteinViz BIL46:54
16.Døskeland, KetilFana IL46:58
17.Hellen, Bjart AreT&IF Viking47:12
18.Linga, SveinIL Gular47:28
19.Sævareid, TommyFana IL47:47
20.Nymark, YngveAskøy O-lag48:17
21.Ottesen, SverreIL Varegg48:42
22.Westergård, OwenIL Varegg48:45
23.Halland, Magnus RogneIL Varegg50:54
24.Valestrand, Kasper PrestmoIL Varegg53:14
25.Lillealtern, TrondIL Varegg53:18
26.Woldsdal, JørnIL Gneist53:26
27.Sandtorv, Leif GunnarOK Bømlo53:35
28.Nese, Tore SveinAskøy O-lag54:00
29.Hatling, John FredrikFana IL54:37
30.Larsen, Lars StulandIL Gular62:52
Viken, OddbjørnStatoilHydroOK
Hansen, Jan PetterIL GularDSQ
Juvik, ToreIL GularDSQ
Splittimes Ranking

HB

1.Hellen, SondreT&IF Viking48:14
2.Skage, Bjørn-IngeIL Gneist53:45
3.Egeland, Øystein NipenIL Gneist54:35
4.Haugland, JanÅrstad IL56:54
5.Fjellanger, LarsFana IL56:57
6.Myhre, SteinIL Strand-Ulv59:14
7.Sletten, DagBergens Turnforening59:29
8.Mikkelsen, GunnarT&IF Viking71:20
9.Raadal, MagneFana IL78:22
10.Vikane, PerFana IL93:27
11.Falch, Kristian Hj.IL Gular101:41
Sandal, Ulf MortenFisken BILDSQ
Splittimes Ranking

HC

1.Dyngeland, Stein OveStatoil27:50
2.Claussen, MadsFana IL27:51
3.Claussen, Jan ErikFana IL27:59
4.Rosen, Shale PettitBSI orientering28:27
5.Haugland, Christian KjenesIL Varegg31:40
6.Skauge, ArneUBIL32:04
7.Jonassen, MariusBSI orientering38:46
Hestenes, KnutFisken BILDSQ
Splittimes Ranking

Generated by tTiMe 0.52

[Eidsvåg] [Fløyen] [Fyllingsdalen] [Skeie] [Hjortland] [Krohnegården] [Sammenlagt]
Fyllingsdalen,
12.12.07

DA

1.Vikingstad, Anne KariIL Gular44:33
2.Nummedal, AgneteFana IL47:13
3.Trøsse, ChristianeIL Gular50:58
4.Skarpeid, SiljeIL Varegg66:25
Splittimes Ranking RouteGadget Splitsbrowser

DB

1.Meyer, Liv SylviIL Gneist31:44
2.Rykkje, LindaFana IL32:29
3.Ormberg, LivFana IL32:45
4.Nummedal, MarianneFana IL33:09
5.Forland, GunhildBSI orientering34:53
6.Berge, Jill IrenFana IL35:04
7.Vonen, Maria NjølstadIL Varegg37:45
8.Grasdalsmoen, Siv AstridStatoilHydro BIL37:54
9.Fjellbirkeland, HegeIL Gular38:59
10.Soligard, NinaBergens Turnforening39:01
11.Rogne, MetteIL Varegg58:41
12.Halland, Gunhild RogneIL Varegg58:42
Splittimes Ranking RouteGadget Splitsbrowser

DC

1.Gjesdal, WencheIL Varegg12:54
2.Nygaard Pedersen, Lærke LundBSI orientering13:35
3.Fjeldstad, AnneÅrstad IL14:09
4.Arntzen, MariellIL Gneist14:48
5.Heinz, SimoneBSI orientering17:31
6.Haukaas, MariaIL Gneist18:28
7.Skage, Vilde HoplandIL Gneist18:32
8.Andersen, Marianne S.BSI orientering20:18
9.Greve, SirenBergens Turnforening23:23
Splittimes Ranking RouteGadget Splitsbrowser

HA

1.Knudsen, Magne LokøenIL Gneist31:54
2.Westergård, MortenIL Varegg32:46
3.Valen, KnutIL Varegg35:03
4.Westerheim, BjartheStord IL35:30
5.Rognsvåg, EspenFana IL35:39
6.Schei, VidarT&IF Viking35:45
7.Westerheim, KennethStord IL36:37
8.Buanes, TrygveT&IF Viking36:50
9.Kocbach, JanFana IL37:00
10.Eikanger, Tom EirikIL Gular37:36
Matthey, ThierryIL Gular37:36
12.Haugland, HelgeIL Varegg37:47
13.Solheim, LasseFana IL38:12
14.Solheim, StianFana IL39:14
15.Daltveit, AndersFana IL39:36
16.Knudsen, Arne WilhellmIL Gneist41:04
17.Valestrand, Kasper PrestmoIL Varegg41:41
18.Reikvam, ToreBSI orientering41:55
19.Valen, HaraldIL Varegg42:26
20.Rykkje, RonnyFana IL42:31
21.Stemme, ØisteinViz BIL44:00
22.Døskeland, TrondFana IL44:41
23.Hellen, Bjart AreT&IF Viking45:12
24.Woldsdal, JørnIL Gneist47:35
25.Steineger, JanIL Gneist48:35
26.Natås, MagnusBergens Turnforening48:43
27.Sævareid, TommyFana IL51:17
28.Johannessen, TomIL Gneist51:27
29.Eikner, SigurdFana IL51:36
30.Drange, OveAskøy O-lag58:02
31.Halland, Magnus RogneIL Varegg59:34
32.Nærheim, Sverre JohanIL Gular62:06
33.Tangen, Per OlafFana IL68:23
Splittimes Ranking RouteGadget Splitsbrowser

HB

1.Raa, TorjusBergens Turnforening27:57
2.Jacobsen, TorbjørnAskøy O-lag29:19
3.Alvheim, AtleFana IL30:04
4.Myhre, SteinIL Strand-Ulv30:28
5.Haugland, JanÅrstad IL30:56
6.Fjellanger, LarsFana IL32:39
7.Egeland, Øystein NipenIL Gneist33:20
8.Sandal, Ulf MortenFisken BIL33:42
9.Raadal, MagneFana IL35:05
10.Damm, MartinT&IF Viking36:16
11.Vold, PerFana IL36:26
12.Vikane, PerFana IL36:55
13.Falch, Kristian Hj.IL Gular37:06
14.Damm, KjetilT&IF Viking38:00
15.Alvsvåg, John OlavFana IL45:28
16.Bjørkaas, AndersAskvoll & Holmedal54:28
Hellen, SondreT&IF VikingDSQ
Norstrand, NjårdIL VareggDSQ
Splittimes Ranking RouteGadget Splitsbrowser

HC

1.Claussen, MadsFana IL10:25
2.Claussen, Jan ErikFana IL10:29
3.Ottesen, Per OlaIL Varegg11:01
4.Dyngeland, Stein OveStatoilHydro11:19
5.Gjesdal, JonasIL Varegg12:51
6.Melvold, Jon GjøsundIL Varegg12:57
7.Haugland, Christian KjenesIL Varegg13:23
8.Skauge, ArneUBIL13:29
9.Pedersen, TomT&IF Viking14:15
10.Hestenes, KnutFisken BIL15:06
11.Jonassen, MariusBSI orientering17:20
12.Brunborg, HermanIL Varegg18:15
Splittimes Ranking RouteGadget Splitsbrowser

Generated by tTiMe 0.52

[Eidsvåg] [Fløyen] [Fyllingsdalen] [Skeie] [Hjortland] [Krohnegården] [Sammenlagt]
Skeie,
16.01.08

DA

1.Martinsen, HelenIL Gular35:39
2.Trøsse, ChristianeIL Gular43:36
3.Nummedal, AgneteFana IL44:13
Grand, LenaIL GneistDSQ
Splittimes Ranking Splitsbrowser

DB

1.Drange, Torill SjødinAskøy O-lag27:40
2.Meyer, Liv SylviIL Gneist30:19
3.Nordhagen, RannveigFana IL31:36
4.Rykkje, LindaFana IL32:55
5.Fjellbirkeland, HegeIL Gular33:10
6.Ormberg, LivFana IL33:20
7.Vonen, Maria NjølstadIL Varegg33:48
8.Nummedal, MarianneFana IL34:57
9.Watson, MaiIL Varegg36:24
10.Soligard, NinaBergens Turnforening36:40
11.Greve, SirenBergens Turnforening40:48
12.Forland, GunhildBSI orientering41:57
13.Halland, Gunhild RogneIL Varegg60:25
Splittimes Ranking Splitsbrowser

DC

1.Gjesdal, Linn KristineIL Varegg14:41
2.Sandvoll, IngridIL Gneist16:42
3.Gjesdal, WencheIL Varegg17:20
4.Fjeldstad, AnneÅrstad IL17:26
5.Klanderud, LindaDnB NOR17:29
6.Arntzen, MariellIL Gneist18:14
7.Haukaas, MariaIL Gneist19:42
Skage, InaIL Gneist19:42
9.Nygaard Pedersen, Lærke LundBSI orientering24:53
10.Hanson, StinaGneist25:23
Splittimes Ranking Splitsbrowser

HA

1.Westergård, MortenIL Varegg27:24
2.Berge, Jarl MagnusTurun Metsänkävijät29:49
3.Matthey, ThierryIL Gular30:16
4.Schei, VidarT&IF Viking30:19
5.Kocbach, JanFana IL30:45
6.Juvik, ToreIL Gular31:22
7.Eikanger, Tom EirikIL Gular31:25
8.Daltveit, AndersFana IL31:43
9.Buanes, TrygveT&IF Viking31:57
10.Westergård, HåkonIL Varegg32:28
11.Solheim, StianFana IL32:48
12.Knudsen, Arne WilhellmIL Gneist33:22
13.Rognsvåg, EspenFana IL34:11
14.Solheim, LasseFana IL34:37
15.Reikvam, HåkonFørde IL35:17
16.Døskeland, KetilFana IL35:41
17.Eikner, SigurdFana IL36:35
18.Rykkje, RonnyFana IL36:45
19.Hellen, Bjart AreT&IF Viking36:51
20.Woldsdal, JørnIL Gneist36:55
21.Reikvam, ToreBSI orientering37:16
Westergård, OwenIL Varegg37:16
23.Johannessen, TomIL Gneist39:15
24.Moster Knudsen, ErlendBSI orientering39:23
Sivertsen, BørgeMandag IK39:23
26.Hatling, John FredrikFana IL39:29
Steineger, JanIL Gneist39:29
28.Haugland, HelgeIL Varegg39:35
29.Vikane, EirikIL Gular39:40
30.Stemme, ØisteinViz BIL40:08
31.Ottesen, SverreIL Varegg40:42
32.Hansen, Jan PetterIL Gular41:47
33.Berg, HåvardBergens Turnforening41:48
34.Halland, Magnus RogneIL Varegg43:11
35.Linga, SveinIL Gular43:18
36.Sørevik, TorT&IF Viking43:54
37.Nielsen, AndreasIL Varegg44:10
38.Natås, MagnusBergens Turnforening44:56
39.Strand, TorgeirFana IL45:34
40.Nymark, YngveAskøy O-lag46:23
41.Sævareid, TommyFana IL51:16
42.Valestrand, Kasper PrestmoIL Varegg56:16
43.Tangen, Per OlafFana IL75:42
Valen, HaraldIL VareggDSQ
Valen, KnutIL VareggDSQ
Splittimes Ranking Splitsbrowser

HB

1.Tønnessen Rød, AndersFana IL21:01
2.Hellen, SondreT&IF Viking26:05
3.Skage, Bjørn-IngeIL Gneist28:19
4.Drange, OveAskøy O-lag28:38
5.Mogstad, HåkonFana IL32:13
6.Vold, PerFana IL32:32
7.Myhre, SteinIL Strand-Ulv35:05
8.Raadal, MagneFana IL36:32
9.Vikane, PerFana IL38:11
10.Damm, KjetilT&IF Viking38:23
11.Alvsvåg, John OlavFana IL39:32
12.Brochmann, BertramT&IF Viking40:25
13.Tonaas, RuneBergens Turnforening40:53
14.Lund-Johansen, MortenIL Varegg43:40
15.Bjørkaas, AndersAskvoll & Holmedal47:51
16.Rognø, JarleIL Gneist48:09
17.Rognø, EirikIL Gneist48:11
18.Lien, Jan R.Bergens Turnforening49:25
19.Falch, Kristian Hj.IL Gular56:08
Splittimes Ranking Splitsbrowser

HC

1.Claussen, MadsFana IL13:19
2.Claussen, Jan ErikFana IL13:25
3.Gjesdal, JonasIL Varegg16:25
4.Dyngeland, Stein OveStatoilHydro16:36
5.Dyrstad, OveIL Gneist16:37
6.Westergård, VegardIL Varegg19:50
7.Hestenes, KnutFisken BIL23:31
8.Ekrheim, OlavBergens Turnforening24:17
9.Rosen, Shale PettitBSI orientering24:26
10.Lunde, SnorreIL Gneist29:37
Splittimes Ranking Splitsbrowser

Generated by tTiMe 0.52

[Eidsvåg] [Fløyen] [Fyllingsdalen] [Skeie] [Hjortland] [Krohnegården] [Sammenlagt]
Hjortland,
13.02.08

DA

1.Daltveit, DagrunFana IL56:39
Splittimes Ranking RouteGadget Splitsbrowser

DB

1.Nummedal, MarianneFana IL32:16
2.Rykkje, LindaFana IL32:27
3.Meyer, Liv SylviIL Gneist36:53
4.Ormberg, LivFana IL38:31
5.Soligard, NinaBergens Turnforening38:58
6.Ragvin, AnjaIL Gular43:53
7.Heinz, SimoneIL Gular53:25
8.Langberg, MartineBSI orientering57:25
9.Watson, MaiIL Varegg77:53
Splittimes Ranking RouteGadget Splitsbrowser

DC

1.Klanderud, LindaFrende Forsikring27:19
2.Gjesdal, WencheIL Varegg29:14
3.Sandvoll, IngridIL Gneist32:28
4.Arntzen, MariellIL Gneist33:12
5.Vonen, Maria NjølstadIL Varegg36:41
6.Skage, Vilde HoplandIL Gneist37:35
7.Vikingsen, CamillaT&IF Viking37:36
Splittimes Ranking RouteGadget Splitsbrowser

HA

1.Knudsen, Magne LokøenIL Gneist40:01
2.Eikanger, Tom EirikIL Gular41:11
3.Schei, VidarT&IF Viking42:00
4.Kocbach, JanFana IL42:29
5.Westerheim, KennethStord IL44:16
6.Knudsen, Arne WilhellmIL Gneist45:06
7.Nygaard, RuneIL Gular45:17
8.Nymark, YngveAskøy O-lag46:35
9.Moster Knudsen, ErlendBSI orientering47:27
10.Buanes, TrygveT&IF Viking47:58
11.Berg, HåvardBergens Turnforening50:01
12.Corneliussen, TrulsKvernbit IL50:53
13.Haugland, HelgeIL Varegg52:27
14.Sivertsen, BørgeMandag IK53:16
15.Reikvam, ToreBSI orientering53:23
16.Johannessen, TomIL Gneist53:36
17.Nese, Tore SveinAskøy O-lag54:18
18.Sørevik, TorT&IF Viking54:34
19.Hellen, Bjart AreT&IF Viking54:38
20.Rykkje, RonnyFana IL54:52
21.Reikvam, HåkonFørde IL55:14
22.Stemme, ØisteinViz BIL55:34
23.Døskeland, KetilFana IL56:32
24.Matthey, ThierryIL Gular56:34
25.Døskeland, TrondFana IL56:36
26.Steineger, JanIL Gneist57:20
27.Nærheim, Sverre JohanIL Gular57:25
28.Westergård, OwenIL Varegg57:42
29.Woldsdal, JørnIL Gneist64:10
30.Sævareid, TommyFana IL66:37
31.Valestrand, Kasper PrestmoIL Varegg79:56
32.Tangen, Per OlafFana IL90:21
Valen, KnutIL VareggRUN
Daltveit, AndersFana ILDSQ
Halland, Magnus RogneIL VareggDSQ
Lillealtern, TrondIL VareggDSQ
Ottesen, SverreIL VareggDSQ
Rognsvåg, EspenFana ILDSQ
Westergård, HåkonIL VareggDSQ
Splittimes Ranking RouteGadget Splitsbrowser

HB

1.Damm, KjetilT&IF Viking30:10
2.Damm, MartinT&IF Viking30:27
3.Larsen, Lars StulandIL Gular31:14
4.Myhre, SteinIL Strand-Ulv32:23
5.Hellen, SondreT&IF Viking32:39
6.Egeland, Øystein NipenIL Gneist33:23
7.Kristiansen, Geir AtleIL Gneist36:38
8.Johansen, Alfon HaraldBergens Turnforening37:11
9.Norstrand, NjårdIL Varegg37:13
10.Haugland, JanÅrstad IL37:14
11.Raa, TorjusBergens Turnforening37:50
12.Raadal, MagneFana IL40:34
13.Vold, PerFana IL43:13
14.Sandal, Ulf MortenFisken BIL43:45
15.Lien, Jan R.Bergens Turnforening46:33
16.Brochmann, BertramT&IF Viking47:45
17.Rognø, JarleIL Gneist51:46
18.Rognø, EirikIL Gneist51:49
19.Dyrstad, OveIL Gneist72:37
Splittimes Ranking RouteGadget Splitsbrowser

HC

1.Haugland, Christian KjenesIL Varegg19:59
2.Ekrheim, OlavBergens Turnforening20:53
3.Gjesdal, JonasIL Varegg33:27
4.Hestenes, KnutFisken BIL37:44
5.Hellen, BrageT&IF Viking37:59
6.Lunde, SnorreIL Gneist45:10
Splittimes Ranking RouteGadget Splitsbrowser

Generated by tTiMe 0.52

[Eidsvåg] [Fløyen] [Fyllingsdalen] [Skeie] [Hjortland] [Krohnegården] [Sammenlagt]
Krohnegården,
12.03.08

DA

1.Nummedal, AgneteFana IL56:54
Splittimes Splitsbrowser

DB

1.Rykkje, LindaFana IL32:37
2.Watson, MaiIL Varegg34:11
3.Ormberg, LivFana IL35:12
4.Nummedal, MarianneFana IL35:28
5.Forland, GunhildBSI orientering37:03
6.Soligard, NinaBergens Turnforening37:32
7.Greve, SirenBergens Turnforening39:11
8.Meyer, Liv SylviIL Gneist41:56
9.Fjellbirkeland, HegeIL Gular48:30
Splittimes Splitsbrowser

DC

1.Gjesdal, Linn KristineIL Varegg17:26
2.Fjeldstad, AnneÅrstad IL19:27
3.Sandvoll, IngridIL Gneist19:40
4.Arntzen, MariellIL Gneist20:12
5.Klanderud, LindaFrende Forsikring20:23
6.Gjesdal, WencheIL Varegg21:17
Splittimes Splitsbrowser

HA

1.Kocbach, JanFana IL32:12
2.Buanes, TrygveT&IF Viking32:23
3.Knudsen, Magne LokøenIL Gneist32:27
4.Eikanger, Tom EirikIL Gular33:06
5.Moster Knudsen, ErlendBSI orientering33:11
6.Westergård, MortenIL Varegg33:16
7.Valen, KnutIL Varegg33:20
8.Westergård, HåkonIL Varegg34:07
9.Matthey, ThierryIL Gular35:28
10.Rykkje, RonnyFana IL36:28
11.Reikvam, ToreBSI orientering36:47
12.Steineger, JanIL Gneist36:57
13.Solheim, StianFana IL37:17
14.Daltveit, AndersFana IL38:27
15.Johannessen, TomIL Gneist38:50
16.Haugland, HelgeIL Varegg39:08
17.Woldsdal, JørnIL Gneist39:14
18.Nese, Tore SveinAskøy O-lag39:33
19.Westergård, OwenIL Varegg39:37
20.Eikner, SigurdFana IL39:41
21.Ottesen, SverreIL Varegg40:07
22.Valen, HaraldIL Varegg40:51
23.Døskeland, TrondFana IL40:56
24.Stemme, ØisteinViz BIL41:24
25.Nærheim, Sverre JohanIL Gular43:34
26.Aadland, Per ArneSamnanger IL44:22
27.Sørevik, TorT&IF Viking47:31
28.Larsen, Lars StulandIL Gular57:42
29.Tangen, Per OlafFana IL84:44
Hansen, Jan PetterIL GularDSQ
Huseby, SjurBSI orienteringDSQ
Juvik, ToreIL GularDSQ
Knudsen, Arne WilhellmIL GneistDSQ
Natås, Ivar MagnusBergens TurnforeningDSQ
Natås, MagnusBergens TurnforeningDSQ
Valestrand, Kasper PrestmoIL VareggDSQ
Splittimes Splitsbrowser

HB

1.Egeland, Øystein NipenIL Gneist24:36
2.Damm, MartinT&IF Viking30:01
3.Raa, TorjusBergens Turnforening30:35
4.Damm, KjetilT&IF Viking32:17
5.Tønnessen Rød, AndersFana IL32:49
6.Hellen, SondreT&IF Viking34:56
7.Myhre, SteinIL Strand-Ulv36:30
8.Falch, Kristian Hj.IL Gular37:41
9.Mikkelsen, GunnarT&IF Viking38:29
10.Sandal, Ulf MortenFisken BIL39:47
11.Vold, PerFana IL40:34
12.Alvsvåg, John OlavFana IL42:55
13.Vikane, PerFana IL43:36
14.Mogstad, HåkonFana IL43:37
15.Dyrstad, OveIL Gneist86:44
Splittimes Splitsbrowser

HC

1.Claussen, MadsFana IL15:04
2.Claussen, Jan ErikFana IL15:35
3.Westergård, VegardIL Varegg15:38
4.Gjesdal, JonasIL Varegg17:37
5.Hestenes, KnutFisken BIL25:46
Ekrheim, OlavBergens TurnforeningDSQ
Haugland, Christian KjenesIL VareggDSQ
Splittimes Splitsbrowser

Generated by tTiMe 0.53

[Eidsvåg] [Fløyen] [Fyllingsdalen] [Skeie] [Hjortland] [Krohnegården] [Sammenlagt]
Sammenlagt
etter
jaktstart

DA

1.Nummedal, AgneteFana IL59:25(56:54)
Splittimes

DB

1.Rykkje, LindaFana IL32:53(32:37)
2.Ormberg, LivFana IL35:24(35:12)
3.Nummedal, MarianneFana IL37:12(35:28)
4.Forland, GunhildBSI orientering38:33(37:03)
5.Soligard, NinaBergens Turnforening42:08(37:32)
6.Meyer, Liv SylviIL Gneist43:23(41:56)
7.Watson, MaiIL Varegg46:56(34:11)
8.Greve, SirenBergens Turnforening53:49(39:11)
9.Fjellbirkeland, HegeIL Gular57:03(48:30)
Splittimes

DC

1.Gjesdal, Linn KristineIL Varegg17:26(17:26)
2.Sandvoll, IngridIL Gneist21:47(19:40)
3.Gjesdal, WencheIL Varegg21:58(21:17)
4.Klanderud, LindaFrende Forsikring22:10(20:23)
5.Fjeldstad, AnneÅrstad IL22:18(19:27)
6.Arntzen, MariellIL Gneist22:28(20:12)
Splittimes

HA

1.Westergård, MortenIL Varegg33:26(33:16)
2.Buanes, TrygveT&IF Viking33:35(32:23)
3.Knudsen, Magne LokøenIL Gneist33:42(32:27)
4.Eikanger, Tom EirikIL Gular34:16(33:06)
5.Kocbach, JanFana IL34:23(32:12)
6.Westergård, HåkonIL Varegg38:02(34:07)
7.Moster Knudsen, ErlendBSI orientering38:23(33:11)
8.Matthey, ThierryIL Gular40:29(35:28)
9.Daltveit, AndersFana IL42:11(38:27)
10.Reikvam, ToreBSI orientering42:24(36:47)
11.Valen, KnutIL Varegg42:32(33:20)
12.Rykkje, RonnyFana IL43:26(36:28)
13.Haugland, HelgeIL Varegg43:40(39:08)
14.Solheim, StianFana IL45:50(37:17)
15.Steineger, JanIL Gneist46:10(36:57)
16.Eikner, SigurdFana IL46:27(39:41)
17.Ottesen, SverreIL Varegg46:32(40:07)
18.Stemme, ØisteinViz BIL47:29(41:24)
19.Westergård, OwenIL Varegg47:41(39:37)
20.Woldsdal, JørnIL Gneist47:46(39:14)
21.Johannessen, TomIL Gneist47:50(38:50)
22.Nese, Tore SveinAskøy O-lag47:56(39:33)
23.Døskeland, TrondFana IL48:49(40:56)
24.Valen, HaraldIL Varegg50:57(40:51)
25.Nærheim, Sverre JohanIL Gular55:49(43:34)
26.Sørevik, TorT&IF Viking55:50(47:31)
27.Larsen, Lars StulandIL Gular73:09(57:42)
28.Tangen, Per OlafFana IL99:44(84:44)
Hansen, Jan PetterIL GularDSQ(DSQ)
Juvik, ToreIL GularDSQ(DSQ)
Knudsen, Arne WilhellmIL GneistDSQ(DSQ)
Natås, MagnusBergens TurnforeningDSQ(DSQ)
Valestrand, Kasper PrestmoIL VareggDSQ(DSQ)
Splittimes

HB

1.Egeland, Øystein NipenIL Gneist26:19(24:36)
2.Hellen, SondreT&IF Viking36:27(34:56)
3.Damm, MartinT&IF Viking37:44(30:01)
4.Damm, KjetilT&IF Viking37:46(32:17)
5.Raa, TorjusBergens Turnforening38:07(30:35)
6.Myhre, SteinIL Strand-Ulv39:39(36:30)
7.Tønnessen Rød, AndersFana IL44:49(32:49)
8.Vold, PerFana IL47:11(40:34)
9.Sandal, Ulf MortenFisken BIL47:43(39:47)
10.Falch, Kristian Hj.IL Gular48:08(37:41)
11.Vikane, PerFana IL53:50(43:36)
12.Mikkelsen, GunnarT&IF Viking54:06(38:29)
13.Alvsvåg, John OlavFana IL56:07(42:55)
14.Mogstad, HåkonFana IL56:51(43:37)
15.Dyrstad, OveIL Gneist103:44(86:44)
Splittimes

HC

1.Claussen, MadsFana IL15:04(15:04)
2.Claussen, Jan ErikFana IL15:39(15:35)
3.Gjesdal, JonasIL Varegg21:25(17:37)
4.Westergård, VegardIL Varegg28:56(15:38)
5.Hestenes, KnutFisken BIL31:18(25:46)
Ekrheim, OlavBergens TurnforeningDSQ(DSQ)
Haugland, Christian KjenesIL VareggDSQ(DSQ)
Splittimes

Generated by tTiMe 0.53

[Eidsvåg] [Fløyen] [Fyllingsdalen] [Skeie] [Hjortland] [Krohnegården] [Sammenlagt]

IL Gular
webmaster

Last updated