IL Gular - orientering

Resultater nattcup 2008/2009

[Langeskogen] [Åsane] [Kanadaskogen] [Ulriken sør / Helgeseter] [Knappenfjellet] [Aboretet] [Sammenlagt]

Nattcup Xtra 25. mars. 07, Milde

Klagemur Hvis noe ikke skulle stemme eller du ikke kom med på resultatlisten (p.g.a. feil brikkenr.) kan du send en beskjed til nc@gular.org. Husk å sende brikkenr. & klasse, eventuell tid eller bildet fra strekktidene.
Obs!

Mangler navn til disse brikkene:
Mangler tid til disse navnene:

Tekster & bilder
[Langeskogen] [Åsane] [Kanadaskogen] [Ulriken sør / Helgeseter] [Knappenfjellet] [Aboretet] [Sammenlagt]
Langeskogen,
15.10.08

DA

1.Hole, RandiBergens Turnforening46:33
2.Bakkehaug, Marie TSandefjord OK59:10
3.Trøsse, ChristianeIL Gular63:22
4.Tonjer, Lea-RebekkaBSI orientering64:21
5.Nord, IngridFana IL65:12
6.Daltveit, DagrunFana IL71:30
7.Skarpeid, SiljeIL Varegg73:58
Splittimes Ranking

DB

1.Halland, Gunhild RogneIL Varegg41:21
2.Soligard, NinaBergens Turnforening46:06
3.Arntzen, MariellIL Gneist50:29
4.Drange, Torill SjødinAskøy O-lag50:56
5.Forland, GunhildBSI orientering52:30
6.Gjesdal, Linn KristineIL Varegg53:55
7.Meyer, Liv SylviIL Gneist56:43
8.Linga, Mai HelenIL Gular63:08
9.Danielsen Ekeberg, ElinBSI orientering63:14
10.Grasdalsmoen, Siv AstridStatoilHydro BIL63:22
11.Berge, Jill IrenFana IL69:57
12.Sandvoll, IngridIL Gneist73:29
13.Fjeldstad, AnneÅrstad IL78:57
Splittimes Ranking

DC

1.Knudsen, Nina LokøenIL Gneist23:11
2.Klanderud, LindaÅrstad IL23:51
3.Rogne, MetteIL Varegg24:04
4.Kocbach, BjørgBergens Turnforening24:29
5.Gjesdal, WencheIL Varegg25:22
6.Damm, May-LillT&IF Viking33:38
7.Hanson, StinaIL Gneist34:52
8.Blaasvær, MajaBergens Turnforening35:50
9.Blaasvær, MariBergens Turnforening51:52
Splittimes Ranking

HA

1.Aadland, Per ArneSamnanger IL38:11
2.Eikanger, Tom EirikIL Gular39:49
3.Schei, VidarT&IF Viking40:03
4.Kocbach, JanFana IL41:57
5.Matthey, ThierryIL Gular42:13
6.Rykkje, SveinungFana IL42:48
7.Nysæter, HelgeIL Gular44:10
8.Rykkje, RonnyFana IL45:05
9.Valen, KnutIL Varegg46:19
10.Halland, Magnus RogneIL Varegg46:29
11.Moster Knudsen, ErlendBSI orientering46:50
12.Westerheim, KennethStord IL47:24
13.Sørevik, TorT&IF Viking48:37
14.Nese, Tore SveinAskøy O-lag49:38
15.Knudsen, Arne WilhellmIL Gneist50:10
16.Solheim, StianFana IL50:32
17.Reikvam, HåkonIL Gular50:49
18.Johannesen, ArneIL Gular50:58
19.Westergård, OwenIL Varegg52:35
20.Vionnet, VincentBSI orientering52:38
21.Nymark, YngveAskøy O-lag54:26
22.Johannessen, TomIL Gneist54:28
23.Døskeland, TrondFana IL54:40
24.Natås, MagnusBergens Turnforening59:00
25.Sævareid, TommyFana IL59:17
26.Hellen, SondreT&IF Viking59:31
27.Larsen, Lars StulandIL Gular60:01
28.Strand, TorgeirFana IL62:45
29.Alvheim, AtleFana IL66:13
30.Valen, HaraldIL Varegg68:08
31.Stemme, ØisteinViz BIL71:00
32.Tangen, Per OlafFana IL74:03
33.Woldsdal, JørnIL Gneist78:55
34.Fjellanger, LarsFana IL79:49
35.Nord, RolfFana IL80:58
Haugland, HelgeIL VareggDSQ
Ingierd, Pål ChristianNydalen SKDSQ
Lillealtern, TrondIL VareggDSQ
Solheim, LasseFana ILDSQ
Steineger, JanIL GneistDSQ
Strømme, ØisteinIL GularDSQ
Splittimes Ranking

HB

1.Damm, MartinT&IF Viking38:17
2.Claussen, MadsFana IL42:24
3.Raa, TorjusBergens Turnforening42:31
4.Sandtorv, Leif GunnarOK Bømlo46:12
5.Stemshaug, SturlaBergenslærerne47:10
6.Skeide, Lars S.Fana IL49:05
7.Damm, KjetilT&IF Viking49:38
8.Dyngeland, Stein OveStatoilHydro BIL49:48
9.Drange, OveAskøy O-lag50:29
10.Vold, PerFana IL57:00
11.Nordeide, SturleIL Gneist57:18
12.Myhre, SteinIL Strand-Ulv59:36
13.Mikkelsen, MartinT&IF Viking60:18
14.Falch, Kristian Hj.IL Gular64:45
15.Vikane, PerFana IL68:07
16.Lunde, SnorreIL Gneist81:24
Bjørkaas, AndersAskvoll & HolmedalDSQ
Madsen, Sigvard TschudiFana ILDSQ
Oppedal, Jan ErikGass-Service BILDSQ
Splittimes Ranking

HC

1.Westergård, VegardIL Varegg18:09
2.Westli, Rolf RobinIL Gneist21:43
3.Damm, SondreT&IF Viking33:32
4.Gjesdal, JonasIL Varegg33:38
Splittimes Ranking

Generated by tTiMe 0.53

[Langeskogen] [Åsane] [Kanadaskogen] [Ulriken sør / Helgeseter] [Knappenfjellet] [Aboretet] [Sammenlagt]
Åsane,
12.11.08

DA

1.Skarpeid, SiljeIL Varegg66:54
2.Nummedal, AgneteFana IL68:46
3.Hole, RandiBergens Turnforening68:55
4.Bakkehaug, Marie TSandefjord OK70:02
5.Tonjer, Lea-RebekkaBSI orientering77:21
Splittimes Ranking

DB

1.Halland, Gunhild RogneIL Varegg41:29
2.Basberg, Mari HageIL Varegg47:11
3.Gjesdal, Linn KristineIL Varegg49:33
4.Soligard, NinaBergens Turnforening50:23
5.Arntzen, MariellIL Gneist50:57
6.Meyer, Liv SylviIL Gneist53:22
7.Danielsen Ekeberg, ElinBSI orientering54:10
8.Sandvoll, IngridIL Gneist62:40
9.Forland, GunhildBSI orientering66:37
10.Grasdalsmoen, Siv AstridStatoilHydro BIL67:40
11.Fjeldstad, AnneÅrstad IL79:22
Splittimes Ranking

DC

1.Rogne, MetteIL Varegg32:43
2.Linga, Mai HelenIL Gular38:05
3.Klanderud, LindaÅrstad IL39:32
4.Kocbach, BjørgBergens Turnforening50:18
5.Blaasvær, MariBergens Turnforening54:33
6.Veisdal, Margrethe FærevaagBergens Turnforening57:57
7.Færevaag, KariBergens Turnforening58:02
Splittimes Ranking

HA

1.Berge, Jarl MagnusTurun Metsänkävijät45:21
2.Buanes, TrygveT&IF Viking47:29
3.Aadland, Per ArneSamnanger IL48:09
4.Eikanger, Tom EirikIL Gular48:15
5.Nysæter, HelgeIL Gular48:16
6.Westergård, HåkonIL Varegg48:53
7.Valen, KnutIL Varegg50:07
8.Kocbach, JanFana IL50:28
9.Knudsen, Magne LokøenIL Gneist51:03
10.Halland, Magnus RogneIL Varegg51:50
11.Solheim, LasseFana IL52:02
12.Hatling, John FredrikFana IL52:49
13.Westerheim, KennethStord IL53:14
14.Reikvam, HåkonIL Gular54:08
15.Valen, HaraldIL Varegg54:14
16.Haugland, HelgeIL Varegg54:25
17.Matthey, ThierryIL Gular55:07
18.Helgemo, ErikBSI orientering56:14
19.Nese, Tore SveinAskøy O-lag57:11
20.Moster Knudsen, ErlendBSI orientering57:12
21.Steineger, JanIL Gneist58:48
22.Knudsen, Arne WilhellmIL Gneist59:02
23.Sørevik, TorT&IF Viking59:37
24.Vionnet, VincentBSI orientering60:47
25.Linga, SveinIL Gular61:23
26.Døskeland, KetilFana IL61:34
27.Døskeland, TrondFana IL62:56
28.Damm, MartinT&IF Viking63:56
29.Rykkje, SveinungFana IL63:58
30.Stemme, ØisteinViz BIL65:28
31.Ottesen, SverreIL Varegg65:29
32.Rykkje, RonnyFana IL67:03
33.Natås, MagnusBergens Turnforening68:51
34.Kvalbein, Lars OveIL Gular70:27
35.Westergård, OwenIL Varegg71:33
36.Austrheim, AtleKvernbit IL72:15
37.Woldsdal, JørnIL Gneist75:05
38.Nord, RolfFana IL95:39
39.Sletten, DagBergens Turnforening99:03
Daltveit, MemundFana ILDSQ
Splittimes Ranking

HB

1.Tuft, Rune FanastølenBergen kommune bedriftsidrettslag38:55
2.Raa, TorjusBergens Turnforening45:01
3.Claussen, Jan ErikFana IL46:16
4.Myhre, SteinIL Strand-Ulv46:32
5.Basberg, Bjørn L.IL Varegg46:35
6.Dyngeland, Stein OveStatoilHydro BIL47:56
7.Claussen, MadsFana IL49:38
8.Oppedal, Jan ErikGass-Service BIL50:19
9.Stemshaug, SturlaBergenslærerne50:54
10.Røen, OskarIL Varegg51:58
11.Norstrand, NjårdIL Varegg52:14
12.Damm, KjetilT&IF Viking52:21
13.Vikane, PerFana IL60:35
14.Falch, Kristian Hj.IL Gular75:38
15.Sandal, Ulf MortenFisken BIL76:03
16.Tveita, Lars OlavFana IL87:19
17.Rosen, Shale PettitBSI orientering99:56
Mogstad, HåkonFana ILDSQ
Nordeide, SturleIL GneistDSQ
Vold, PerFana ILDSQ
Splittimes Ranking

HC

1.Gjesdal, JonasIL Varegg22:49
2.Westergård, VegardIL Varegg28:58
3.Røen, HenrikSamnanger IL38:29
4.Vonen, RasmusIL Varegg54:24
Vonen, BrynulvIL VareggDSQ
Splittimes Ranking

Generated by tTiMe 0.53

[Langeskogen] [Åsane] [Kanadaskogen] [Ulriken sør / Helgeseter] [Knappenfjellet] [Aboretet] [Sammenlagt]
Kanadaskogen,
10.12.08

DB

1.Soligard, NinaBergens Turnforening30:26
2.Gjesdal, Linn KristineIL Varegg31:18
3.Lysaker, KirstiFana IL33:30
4.Fjeldstad, AnneÅrstad IL38:42
5.Sandvoll, IngridIL Gneist39:13
6.Nummedal, AgneteFana IL41:52
7.Linga, Mai HelenIL Gular42:07
8.Danielsen Ekeberg, ElinBSI orientering47:14
9.Arntzen, MariellIL Gneist47:18
10.Greve, SirenBergens Turnforening71:52
Grasdalsmoen, Siv AstridStatoilHydro BILDSQ
Splittimes Ranking

DC

1.Gjesdal, WencheIL Varegg12:08
2.Klanderud, LindaÅrstad IL20:13
Splittimes Ranking

HA

1.Eikanger, Tom EirikIL Gular52:49
2.Aadland, Per ArneSamnanger IL53:24
3.Kocbach, JanFana IL54:25
4.Buanes, TrygveT&IF Viking54:37
5.Matthey, ThierryIL Gular55:19
6.Solheim, LasseIL Varegg56:22
7.Westergård, HåkonIL Varegg59:41
8.Valen, KnutIL Varegg63:02
9.Reikvam, ToreBSI orientering64:12
10.Johannesen, ArneIL Gular64:17
11.Haugland, HelgeIL Varegg65:36
12.Stemme, ØisteinViz BIL69:32
13.Døskeland, TrondFana IL70:42
14.Reikvam, HåkonIL Gular70:43
15.Nese, Tore SveinAskøy O-lag71:39
16.Nysæter, HelgeIL Gular72:28
17.Alvheim, AtleFana IL72:36
18.Damm, MartinT&IF Viking75:17
19.Hellen, Bjart AreT&IF Viking78:22
20.Hellen, SondreT&IF Viking81:01
21.Kvalbein, Lars OveIL Gular81:40
22.Sørevik, TorT&IF Viking83:06
23.Vikse, Bjørn EgilHaukeland85:37
24.Steineger, JanIL Gneist85:40
25.Nærheim, Sverre JohanIL Gular90:22
26.Fjellanger, LarsFana IL110:16
27.Nord, RolfFana IL113:09
28.Tangen, Per OlafFana IL137:24
Daltveit, MemundFana ILDSQ
Halland, Magnus RogneIL VareggDSQ
Vionnet, VincentBSI orienteringDSQ
Woldsdal, JørnIL GneistDSQ
Splittimes Ranking

HB

1.Drange, OveAskøy O-lag32:28
2.Ottesen, Per OlaIL Varegg32:40
3.Stemshaug, SturlaBergenslærerne34:17
4.Damm, KjetilT&IF Viking34:29
5.Dyngeland, Stein OveStatoilHydro BIL38:09
6.Haugland, JanÅrstad IL38:22
7.Oppedal, Jan ErikGass-Service BIL40:20
8.Basberg, Bjørn L.IL Varegg43:17
9.Myhre, SteinIL Strand-Ulv44:06
10.Vikane, PerFana IL45:09
11.Tveita, Lars OlavFana IL45:41
12.Rosen, Shale PettitBSI orientering54:14
13.Bjørkaas, AndersAskvoll & Holmedal56:00
14.Vold, PerFana IL57:08
15.Hestenes, KnutFisken BIL82:35
16.Falch, Kristian Hj.IL Gular85:04
Splittimes Ranking

HC

1.Østgulen Deisz, SindreIL Varegg9:09
2.Gjesdal, JonasIL Varegg11:25
3.Nordeide, SturleIL Gneist13:50
Splittimes Ranking

Generated by tTiMe 0.53

[Langeskogen] [Åsane] [Kanadaskogen] [Ulriken sør / Helgeseter] [Knappenfjellet] [Aboretet] [Sammenlagt]
Ulriken sør / Helgeseter,
14.01.09

DA

1.Hole, RandiBergens Turnforening63:25
Nummedal, AgneteFana ILDSQ
Splittimes Ranking

DB

1.Lysaker, KirstiFana IL38:03
2.Fjeldstad, AnneÅrstad IL42:15
3.Grasdalsmoen, Siv AstridStatoilHydro BIL45:38
4.Nummedal, MarianneFana IL46:32
5.Greve, SirenBergens Turnforening51:03
6.Arntzen, MariellIL Gneist51:25
7.Soligard, NinaBergens Turnforening51:41
8.Sandvoll, IngridIL Gneist52:08
Langberg, MartineBSI orienteringDSQ
Splittimes Ranking

DC

1.Klanderud, LindaÅrstad IL22:26
2.Gjesdal, WencheIL Varegg23:50
3.Linga, Mai HelenIL Gular25:00
4.Nygaard Pedersen, Lærke LundBSI orientering25:32
Splittimes Ranking

HA

1.Westerheim, BjartheStord IL41:15
2.Valen, HaraldIL Varegg48:53
3.Kocbach, JanFana IL49:41
4.Eikanger, Tom EirikIL Gular50:36
5.Valen, KnutIL Varegg52:14
6.Knudsen, Magne LokøenIL Gneist52:43
7.Westerheim, KennethStord IL55:02
8.Helgemo, ErikBSI orientering56:56
9.Aadland, Per ArneSamnanger IL56:57
10.Nymark, YngveAskøy O-lag57:19
11.Schei, VidarT&IF Viking58:26
12.Nese, Tore SveinAskøy O-lag59:22
13.Døskeland, KetilFana IL61:11
14.Nysæter, HelgeIL Gular61:36
15.Solheim, LasseIL Varegg62:59
16.Eikner, SigurdFana IL64:25
17.Stemme, ØisteinViz BIL64:39
18.Johannessen, TomIL Gneist65:03
19.Vionnet, VincentBSI orientering67:14
20.Døskeland, TrondFana IL67:17
21.Daltveit, MemundFana IL68:20
22.Alvheim, AtleFana IL69:51
23.Vikse, Bjørn EgilHaukeland71:25
24.Rykkje, SveinungFana IL73:05
25.Røen, ArildSamnanger IL73:51
26.Jørgensen, Gard E.Valkyrien74:01
27.Sletten, DagBergens Turnforening74:37
28.Røen, OskarIL Varegg75:57
29.Knudsen, Arne WilhellmIL Gneist76:10
30.Damm, MartinT&IF Viking76:12
31.Fjellanger, LarsFana IL90:10
32.Nord, RolfFana IL98:52
Haugland, HelgeIL VareggDSQ
Reikvam, HåkonIL GularDSQ
Steineger, JanIL GneistDSQ
Tangen, Per OlafFana ILDSQ
Valestrand, Kasper PrestmoIL VareggDSQ
Westergård, HåkonIL VareggDSQ
Woldsdal, JørnIL GneistDSQ
Splittimes Ranking

HB

1.Hansen, VemundT&IF Viking32:17
2.Damm, KjetilT&IF Viking34:53
3.Basberg, Bård L. HageIL Varegg35:59
4.Stemshaug, SturlaBergenslærerne36:03
5.Raa, TorjusBergens Turnforening36:58
6.Heltne, Svein RobertHaukeland38:10
7.Dyngeland, Stein OveStatoilHydro BIL43:35
8.Torgersen, JørnT&IF Viking44:06
9.Vold, PerFana IL45:14
10.Myhre, SteinIL Strand-Ulv45:28
11.Oppedal, Jan ErikGass-Service BIL49:15
12.Basberg, Bjørn L.IL Varegg49:41
13.Bjørkaas, AndersAskvoll & Holmedal55:55
Claussen, Jan ErikFana IL55:55
15.Hestenes, KnutFisken BIL64:36
Claussen, MadsFana ILDSQ
Splittimes Ranking

HC

1.Gjesdal, JonasIL Varegg22:10
2.Lunde, SnorreIL Gneist32:07
Nysæther, GunnarStord ILDSQ
Splittimes Ranking

Generated by tTiMe 0.54

[Langeskogen] [Åsane] [Kanadaskogen] [Ulriken sør / Helgeseter] [Knappenfjellet] [Aboretet] [Sammenlagt]
Knappenfjellet,
11.02.09

DA

1.Hole, RandiBergens Turnforening65:32
2.Skarpeid, SiljeIL Varegg78:25
3.Bakkehaug, Marie TSandefjord OK80:44
Splittimes Ranking

DB

1.Halland, Gunhild RogneIL Varegg43:58
2.Gjesdal, Linn KristineIL Varegg47:01
3.Fjeldstad, AnneÅrstad IL48:11
4.Greve, SirenBergens Turnforening53:10
5.Soligard, NinaBergens Turnforening54:00
6.Sandvoll, IngridIL Gneist63:51
7.Danielsen Ekeberg, ElinBSI orientering78:30
Stögerer, PatriziaBSI orienteringDSQ
Splittimes Ranking

DC

1.Gjesdal, WencheIL Varegg39:59
2.Wedøe, LiseIL Varegg41:04
3.Torbjørnsen, BirgitteIL Gular47:29
4.Klanderud, LindaÅrstad IL49:12
Nygaard Pedersen, Lærke LundBSI orienteringDSQ
Rogne, MetteIL VareggDSQ
Splittimes Ranking

HA

1.Solheim, LasseIL Varegg42:35
2.Westerheim, BjartheStord IL43:43
3.Nygaard, RuneIL Gular44:07
4.Knudsen, Magne LokøenIL Gneist45:27
5.Eikner, SigurdFana IL48:40
6.Vikse, Bjørn EgilFana IL49:32
7.Westerheim, KennethStord IL51:35
8.Buanes, TrygveT&IF Viking53:07
9.Døskeland, TrondFana IL55:25
10.Matthey, ThierryIL Gular56:38
11.Damm, MartinT&IF Viking57:25
12.Aadland, Per ArneSamnanger IL57:26
13.Daltveit, MemundFana IL58:44
14.Eikner, AxelFana IL58:53
15.Valestrand, Kasper PrestmoIL Varegg59:45
16.Stemme, ØisteinViz BIL60:15
17.Juvik, ToreIL Gular61:21
18.Nese, Tore SveinAskøy O-lag61:23
19.Halland, Magnus RogneIL Varegg61:51
20.Hellen, Bjart AreT&IF Viking62:04
21.Sørevik, TorT&IF Viking62:45
22.Steineger, JanIL Gneist63:04
23.Nysæter, HelgeIL Gular63:30
24.Hellen, SondreT&IF Viking68:15
25.Vionnet, VincentBSI orientering69:25
26.Larsen, Lars StulandIL Varegg69:51
27.Strand, TorgeirFana IL73:20
28.Fjellanger, LarsFana IL87:49
29.Tangen, Per OlafFana IL113:07
Eikanger, Tom EirikIL GularDSQ
Hansen, Jan PetterIL GularDSQ
Haugland, HelgeIL VareggDSQ
Johannessen, TomIL GneistDSQ
Reikvam, HåkonIL GularDSQ
Westergård, HåkonIL VareggDSQ
Splittimes Ranking

HB

1.Norstrand, NjårdIL Varegg46:11
2.Haugland, JanÅrstad IL47:26
3.Stemshaug, SturlaBergenslærerne48:52
4.Tønnessen Rød, AndersFana IL50:29
5.Damm, KjetilT&IF Viking50:43
6.Raa, TorjusBergens Turnforening52:47
7.Claussen, MadsFana IL56:00
8.Oppedal, Jan ErikGass-Service BIL59:11
9.Sandal, Ulf MortenFisken BIL63:03
10.Vikane, PerFana IL72:06
11.Hestenes, KnutFisken BIL80:24
12.Falch, Kristian Hj.IL Gular85:05
Torgersen, JørnT&IF VikingDSQ
Splittimes Ranking

HC

1.Gjesdal, JonasIL Varegg29:12
Nordeide, SturleIL GneistDSQ
Splittimes Ranking

Generated by tTiMe 0.54

[Langeskogen] [Åsane] [Kanadaskogen] [Ulriken sør / Helgeseter] [Knappenfjellet] [Aboretet] [Sammenlagt]
Aboretet,
11.03.09

DB

1.Nipen, MaritIL Gneist34:25
2.Soligard, NinaBergens Turnforening42:48
3.Linga, Mai HelenIL Gular45:07
4.Halland, Gunhild RogneIL Varegg45:25
5.Greve, SirenBergens Turnforening46:57
6.Sandvoll, IngridIL Gneist47:31
7.Gjesdal, Linn KristineIL Varegg55:42
8.Danielsen Ekeberg, ElinBSI orientering75:51
9.Grasdalsmoen, Siv AstridStatoilHydro BIL85:17
Fjeldstad, AnneÅrstad ILDSQ
Splittimes

DC

Gjesdal, WencheIL VareggDSQ
Klanderud, LindaÅrstad ILDSQ
Rogne, MetteIL VareggDSQ
Wedøe, LiseIL VareggDSQ
Splittimes

HA

1.Buanes, TrygveT&IF Viking40:36
2.Nygaard, RuneIL Gular41:19
3.Kocbach, JanFana IL41:52
4.Aadland, Per ArneSamnanger IL42:11
5.Eikanger, Tom EirikIL Gular42:53
6.Nysæter, HelgeIL Gular48:50
7.Nese, Tore SveinAskøy O-lag49:26
8.Steineger, JanIL Gneist50:01
9.Damm, MartinT&IF Viking50:37
10.Stemme, ØisteinViz BIL51:16
11.Haugland, HelgeIL Varegg52:53
12.Johannesen, ArneIL Gular53:16
13.Valen, KnutIL Varegg53:47
14.Døskeland, TrondFana IL54:49
15.Sørevik, TorT&IF Viking55:49
16.Solheim, StianFana IL57:28
17.Woldsdal, JørnIL Gneist60:53
18.Vikse, Bjørn EgilFana IL70:25
19.Matthey, ThierryIL Gular70:58
20.Hellen, SondreT&IF Viking74:02
21.Alvheim, AtleFana IL76:34
22.Røen, OskarIL Varegg78:02
Daltveit, MemundFana ILRWC
Døskeland, KetilFana ILRUN
Tangen, Per OlafFana ILRUN
Hatling, John FredrikFana ILDSQ
Knudsen, Arne WilhellmIL GneistDSQ
Knudsen, Magne LokøenIL GneistDSQ
Solheim, LasseIL VareggDSQ
Splittimes

HB

1.Damm, KjetilT&IF Viking34:20
2.Claussen, MadsFana IL34:22
3.Stemshaug, SturlaBergenslærerne34:56
4.Myhre, SteinIL Strand-Ulv40:50
5.Haugland, JanÅrstad IL41:14
6.Alvsvåg, John OlavFana IL43:16
7.Raa, TorjusBergens Turnforening50:04
8.Oppedal, Jan ErikGass-Service BIL64:58
9.Sandal, Ulf MortenFisken BIL70:13
10.Hestenes, KnutFisken BIL72:39
11.Brochmann, BertramT&IF Viking85:14
12.Vikane, PerFana IL90:08
Haugsvær, VidarDSQ
Vold, PerFana ILDSQ
Splittimes

HC

1.Nordeide, SturleIL Gneist31:32
Sinsbeck, MichaelBSI orienteringDSQ
Splittimes

Generated by tTiMe 0.54

[Langeskogen] [Åsane] [Kanadaskogen] [Ulriken sør / Helgeseter] [Knappenfjellet] [Aboretet] [Sammenlagt]
Sammenlagt
etter
jaktstart

DB

1.Halland, Gunhild RogneIL Varegg45:25(45:25)
2.Soligard, NinaBergens Turnforening45:32(42:48)
3.Sandvoll, IngridIL Gneist56:04(47:31)
4.Greve, SirenBergens Turnforening56:23(46:57)
5.Linga, Mai HelenIL Gular57:49(45:07)
6.Gjesdal, Linn KristineIL Varegg58:06(55:42)
7.Danielsen Ekeberg, ElinBSI orientering86:07(75:51)
8.Grasdalsmoen, Siv AstridStatoilHydro BIL96:12(85:17)
Fjeldstad, AnneÅrstad ILDSQ(DSQ)
Splittimes

DC

Gjesdal, WencheIL VareggDSQ(DSQ)
Klanderud, LindaÅrstad ILDSQ(DSQ)
Rogne, MetteIL VareggDSQ(DSQ)
Wedøe, LiseIL VareggDSQ(DSQ)
Splittimes

HA

1.Aadland, Per ArneSamnanger IL42:52(42:11)
2.Buanes, TrygveT&IF Viking43:30(40:36)
3.Eikanger, Tom EirikIL Gular43:47(42:53)
4.Kocbach, JanFana IL43:58(41:52)
5.Nygaard, RuneIL Gular53:37(41:19)
6.Nysæter, HelgeIL Gular54:33(48:50)
7.Nese, Tore SveinAskøy O-lag57:43(49:26)
8.Valen, KnutIL Varegg58:24(53:47)
9.Damm, MartinT&IF Viking61:48(50:37)
Steineger, JanIL Gneist61:48(50:01)
11.Stemme, ØisteinViz BIL62:10(51:16)
12.Haugland, HelgeIL Varegg63:15(52:53)
13.Johannesen, ArneIL Gular64:07(53:16)
14.Døskeland, TrondFana IL64:12(54:49)
15.Sørevik, TorT&IF Viking64:47(55:49)
16.Solheim, StianFana IL71:56(57:28)
17.Matthey, ThierryIL Gular74:14(70:58)
18.Woldsdal, JørnIL Gneist76:53(60:53)
19.Vikse, Bjørn EgilFana IL81:48(70:25)
20.Hellen, SondreT&IF Viking88:18(74:02)
21.Alvheim, AtleFana IL90:31(76:34)
22.Røen, OskarIL Varegg95:02(78:02)
Daltveit, MemundFana ILRWC(RWC)
Døskeland, KetilFana ILRUN(RUN)
Hatling, John FredrikFana ILDSQ(DSQ)
Knudsen, Arne WilhellmIL GneistDSQ(DSQ)
Knudsen, Magne LokøenIL GneistDSQ(DSQ)
Solheim, LasseIL VareggDSQ(DSQ)
Tangen, Per OlafFana ILRUN(RUN)
Splittimes

HB

1.Damm, KjetilT&IF Viking36:10(34:20)
2.Stemshaug, SturlaBergenslærerne36:35(34:56)
3.Claussen, MadsFana IL39:18(34:22)
4.Myhre, SteinIL Strand-Ulv47:19(40:50)
5.Haugland, JanÅrstad IL48:40(41:14)
6.Raa, TorjusBergens Turnforening53:04(50:04)
7.Oppedal, Jan ErikGass-Service BIL71:25(64:58)
8.Sandal, Ulf MortenFisken BIL84:35(70:13)
9.Hestenes, KnutFisken BIL87:39(72:39)
10.Vikane, PerFana IL102:00(90:08)
Vold, PerFana ILDSQ(DSQ)
Splittimes

HC

1.Nordeide, SturleIL Gneist44:28(31:32)
Splittimes

Generated by tTiMe 0.54

[Langeskogen] [Åsane] [Kanadaskogen] [Ulriken sør / Helgeseter] [Knappenfjellet] [Aboretet] [Sammenlagt]

IL Gular
webmaster

Last updated