IL Gular - orientering

Resultater nattcup 2009/2010

[Flaktveit] [Hjortland] [Kanadaskogen] [---] [Ytrebygda] [Fyllingsdalen] [Sammenlagt]
Klagemur Hvis noe ikke skulle stemme eller du ikke kom med på resultatlisten (p.g.a. feil brikkenr.) kan du send en beskjed til nc@gular.org. Husk å sende brikkenr. & klasse, eventuell tid eller bildet fra strekktidene.
Obs!

Mangler navn til disse brikkene:
Mangler tid til disse navnene:

Tekster & bilder
[Flaktveit] [Hjortland] [Kanadaskogen] [---] [Ytrebygda] [Fyllingsdalen] [Sammenlagt]
Flaktveit,
21.10.09

DA

1.Halland, Gunhild RogneIL Varegg80:04
2.Skarpeid, SiljeIL Varegg108:48
Forland, GunhildBSI orienteringDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

DB

1.Tokheim, SaraOdda O-lag90:01
2.Arntzen, MariellIL Gneist98:26
Berge, Jill IrenFana ILDSQ
Drange, Torill SjødinAskøy O-lagDSQ
Gjesdal, Linn KristineIL VareggDSQ
Grevskott, KirstenIL VareggDSQ
Iversen, RikkeIL HemingDSQ
Linga, Mai HelenIL GularDSQ
Lund-Johansen, HeleneIL VareggDSQ
Meyer, Liv SylviIL GneistDSQ
Soligard, NinaBergens TurnforeningDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

DC

1.Klanderud, LindaÅrstad IL39:47
2.Christensen, LiseT&IF Viking42:40
3.Kocbach, BjørgBergens Turnforening46:39
4.Oppedal Næsheim, IngjerdIL Gular50:10
5.Gjesdal, WencheIL Varegg51:09
6.Stoltz, MarieFrende Forsikring60:24
Fjeldstad, AnneÅrstad ILDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

HA

1.Schei, VidarT&IF Viking60:04
2.Eikanger, Tom EirikIL Gular61:37
3.Hølleland, BjørnFana IL63:16
4.Aadland, Per ArneSamnanger IL66:38
5.Vikse, Bjørn EgilFana IL67:19
6.Buanes, TrygveT&IF Viking67:21
7.Nese, Tore SveinAskøy O-lag72:35
8.Moster Knudsen, ErlendBSI orientering73:07
9.Nærheim, Sverre JohanIL Gular74:56
10.Bjarkø, ArildNord Østerdal75:03
11.Sørevik, TorT&IF Viking75:24
12.Hellen, Bjart AreT&IF Viking77:49
13.Daltveit, MemundFana IL78:49
14.Damm, MartinT&IF Viking78:53
15.Hellen, SondreT&IF Viking82:01
16.Haugland, HelgeIL Varegg82:25
17.Linga, SveinIL Gular82:51
18.Hansen, Jan PetterIL Gular83:01
19.Røen, OskarIL Varegg85:13
20.Rykkje, RonnyFana IL86:51
21.Hansen, VemundT&IF Viking87:19
22.Stemme, ØisteinViz BIL87:49
23.Woldsdal, JørnIL Gneist89:03
24.Jordbru, AsgeirAnkeret BIL89:24
25.Raa, TorjusBergens Turnforening91:44
26.Steineger, JanIL Gneist96:08
27.Larsen, Lars StulandIL Varegg97:18
28.Alvheim, AtleFana IL97:25
29.Westergård, VegardIL Varegg99:41
30.Damm, KjetilT&IF Viking103:51
Egeland, Øystein NipenIL GneistDSQ
Fjellanger, LarsFana ILDSQ
Knudsen, Magne LokøenIL GneistDSQ
Profors, NiklasIL VareggDSQ
Solheim, LasseIL VareggDSQ
Strand, TorgeirFana ILDSQ
Tangen, Per OlafFana ILDSQ
Westergård, OwenIL VareggDSQ
Knudsen, Arne WilhellmIL GneistDNF
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

HB

1.Stemshaug, SturlaBergenslærerne66:32
2.Skage, Bjørn-IngeIL Gneist69:52
3.Haugland, JanÅrstad IL80:54
4.Skar, HenrikIL Gneist90:04
5.Alvsvåg, John OlavFana IL90:47
6.Rognø, EirikIL Gneist90:56
7.Mogstad, HåkonFana IL91:05
8.Vold, PerFana IL95:36
9.Solbakken, Karl HartvikStatoilHydro BIL95:38
10.Oppedal, Jan ErikGass-Service BIL97:58
11.Røen, HenrikSamnanger IL98:06
12.Alsaker, GunnarÅrstad IL98:44
13.Dyngeland, Stein OveStatoilHydro BIL100:47
14.Tveita, Lars OlavFana IL103:29
Claussen, Jan ErikFana ILDSQ
Hestenes, KnutFisken BILDSQ
Kongsgård, SondreIL GneistDSQ
Lønnebotn, TordVITALDSQ
Nordeide, SturleIL GneistDSQ
Rognø, JarleIL GneistDSQ
Rykkje, ØrjanFana ILDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

HC

1.Kocbach, JanFana IL30:07
2.Damm, SondreT&IF Viking32:41
3.Solheim, Røy-MortenNorsk Scania BIL44:27
4.Monclair, EspenIL Gular50:01
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

Generated by tTiMe 0.57

[Flaktveit] [Hjortland] [Kanadaskogen] [---] [Ytrebygda] [Fyllingsdalen] [Sammenlagt]
Hjortland,
18.11.09

DA

1.Lysaker, KirstiFana IL77:23
2.Martinsen, HelenIL Gular86:24
3.Halland, Gunhild RogneIL Varegg92:18
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

DB

1.Soligard, NinaBergens Turnforening70:22
2.Greve, SirenBergens Turnforening70:23
3.Linga, Mai HelenIL Gular91:43
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

DC

1.Christensen, LiseT&IF Viking82:00
2.Klanderud, LindaÅrstad IL83:19
3.Fjeldstad, AnneÅrstad IL83:59
Damm, May-LillT&IF VikingDSQ
Rogne, MetteIL VareggDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

HA

1.Knudsen, Magne LokøenIL Gneist55:48
2.Aadland, Per ArneSamnanger IL56:34
3.Nygaard, RuneIL Gular59:40
4.Eikanger, Tom EirikIL Gular59:46
5.Schei, VidarT&IF Viking60:08
6.Matthey, ThierryIL Gular60:40
7.Vikse, Bjørn EgilFana IL68:49
8.Nese, Tore SveinAskøy O-lag69:01
9.Buanes, TrygveT&IF Viking71:17
10.Haugland, HelgeIL Varegg73:36
11.Knudsen, Arne WilhellmIL Gneist74:25
12.Hansen, Jan PetterIL Gular80:47
13.Nymark, YngveAskøy O-lag83:57
14.Valen, HaraldIL Varegg84:29
15.Stemme, ØisteinViz BIL90:48
16.Profors, NiklasIL Varegg92:07
17.Døskeland, TrondFana IL95:36
18.Raa, TorjusBergens Turnforening107:19
19.Daltveit, MemundFana IL107:20
20.Jordbru, AsgeirAnkeret BIL108:52
21.Woldsdal, JørnIL Gneist118:03
Damm, KjetilT&IF VikingDSQ
Kvalbein, Lars OveIL GularDSQ
Solheim, LasseIL VareggDSQ
Steineger, JanIL GneistDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

HB

1.Basberg, Bjørn L.IL Varegg48:59
2.Sletten, DagBergens Turnforening52:26
3.Stemshaug, SturlaBergenslærerne53:16
4.Egeland, Øystein NipenIL Gneist56:32
5.Skage, Bjørn-IngeIL Gneist58:09
6.Sætre, SigmundFitjar IL59:14
7.Lofthus, OlavHordaveg63:45
8.Fjellanger, LarsFana IL64:30
9.Alvsvåg, John OlavFana IL65:41
10.Askeland, Kjell ArneFana IL75:45
11.Mogstad, HåkonFana IL77:43
12.Haugland, JanÅrstad IL77:50
13.Nordeide, SturleIL Gneist83:53
14.Alsaker, GunnarÅrstad IL84:25
15.Bratteteig, AreCMR85:13
16.Tveita, Lars OlavFana IL90:30
17.Hestenes, KnutFisken BIL95:07
Falch, Kristian Hj.IL GularDSQ
Skar, HenrikIL GneistDSQ
Valestrand, ØrjanFana ILDSQ
Vold, PerFana ILDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

HC

1.Sandven, HåkonFana IL34:05
2.Lien, Jan R.Bergens Turnforening64:24
Damm, SondreT&IF VikingDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget

Generated by tTiMe 0.57

[Flaktveit] [Hjortland] [Kanadaskogen] [---] [Ytrebygda] [Fyllingsdalen] [Sammenlagt]
Kanadaskogen,
16.12.09

DA

1.Lysaker, KirstiFana IL112:00
Halland, Gunhild RogneIL VareggDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking

DB

1.Schei, MariannT&IF Viking58:29
2.Fjeldstad, AnneÅrstad IL62:31
3.Soligard, NinaBergens Turnforening75:49
4.Rogne, MetteIL Varegg81:30
5.Arntzen, MariellIL Gneist86:06
6.Daltveit, Anne KjerstiFana IL88:01
7.Gjesdal, Linn KristineIL Varegg89:04
Sandvoll, IngridIL GneistDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking

DC

1.Klanderud, LindaÅrstad IL45:27
2.Kocbach, BjørgBergens Turnforening50:06
3.Greve, SirenBergens Turnforening51:33
4.Christensen, LiseT&IF Viking54:50
5.Gjesdal, WencheIL Varegg56:16
6.Linga, Mai HelenIL Gular57:20
7.Damm, May-LillT&IF Viking86:33
Splittimes Course splittimes Ranking

HA

1.Westergård, MortenHalden SK70:44
2.Westergård, HåkonIL Varegg71:33
3.Nygaard, RuneIL Gular74:07
4.Eikanger, Tom EirikIL Gular80:08
5.Knudsen, Magne LokøenIL Gneist83:51
6.Aadland, Per ArneSamnanger IL88:00
7.Eikanger, BjarteT&IF Viking88:37
8.Buanes, TrygveT&IF Viking97:02
9.Hølleland, BjørnFana IL97:25
10.Juvik, ToreIL Gular99:12
11.Nese, Tore SveinAskøy O-lag99:25
12.Westerheim, BjartheStord IL100:08
13.Daltveit, MemundFana IL100:42
14.Damm, MartinT&IF Viking105:15
15.Hellen, Bjart AreT&IF Viking105:27
16.Vikse, Bjørn EgilFana IL106:07
17.Egeland, Øystein NipenIL Gneist107:47
18.Eikner, SigurdFana IL107:53
19.Raa, TorjusBergens Turnforening108:27
20.Damm, KjetilT&IF Viking108:30
21.Knudsen, Arne WilhellmIL Gneist108:32
22.Røen, OskarIL Varegg115:00
23.Polden, AndreasStord IL115:44
24.Woldsdal, JørnIL Gneist117:38
25.Jordbru, AsgeirAnkeret BIL123:03
26.Røen, ArildSamnanger IL127:54
27.Schei, VidarT&IF Viking130:54
28.Nærheim, Sverre JohanIL Gular133:07
29.Stemme, ØisteinViz BIL133:53
30.Sørevik, TorT&IF Viking135:13
31.Sævareid, TommyFana IL153:49
32.Fjellanger, LarsFana IL182:36
Hellen, SondreT&IF VikingDSQ
Lillealtern, TrondIL VareggDSQ
Valen, HaraldIL VareggDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking

HB

1.Haugland, JanÅrstad IL58:12
2.Skage, Bjørn-IngeIL Gneist60:04
3.Døskeland, TrondFana IL61:01
4.Basberg, Bjørn L.IL Varegg64:21
5.Tonaas, RuneBergens Turnforening68:01
6.Nordeide, SturleIL Gneist72:04
7.Mikkelsen, GunnarT&IF Viking73:30
8.Stemshaug, SturlaBergenslærerne74:49
9.Lofthus, OlavHordaveg75:59
10.Sandven, HåkonFana IL76:27
11.Rognø, JarleIL Gneist77:33
12.Halland, Magnus RogneIL Varegg80:53
13.Tveita, Lars OlavFana IL85:28
14.Sætre, SigmundFitjar IL85:42
15.Vold, PerFana IL90:01
16.Gjesdal, JonasIL Varegg92:32
17.Vikane, PerFana IL98:17
18.Tangen, Per OlafFana IL98:49
Alvsvåg, John OlavFana ILDSQ
Dyngeland, Stein OveStatoilHydro BILDSQ
Falch, Kristian Hj.IL GularDSQ
Hestenes, KnutFisken BILDSQ
Mogstad, HåkonFana ILDSQ
Nyhammer, ArneNorwegian Hull ClubDSQ
Rognø, EirikIL GneistDSQ
Westergård, VegardIL VareggDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking

HC

1.Lien, Jan R.Bergens Turnforening41:02
2.Damm, SondreT&IF Viking86:21
Splittimes Course splittimes Ranking

Generated by tTiMe 0.57

[Flaktveit] [Hjortland] [Kanadaskogen] [---] [Ytrebygda] [Fyllingsdalen] [Sammenlagt]
---,
13.01.10
avlyst pga snø
[Flaktveit] [Hjortland] [Kanadaskogen] [---] [Ytrebygda] [Fyllingsdalen] [Sammenlagt]
Ytrebygda,
17.02.10

DA

1.Nipen, MaritIL Gneist25:09
2.Halland, Gunhild RogneIL Varegg25:17
3.Schei, MariannT&IF Viking28:38
Splittimes Course splittimes Ranking

DB

1.Arntzen, MariellIL Gneist23:13
2.Sandvoll, IngridIL Gneist23:15
3.Soligard, NinaBergens Turnforening23:55
4.Linga, Mai HelenIL Gular24:27
5.Fjeldstad, AnneÅrstad IL24:29
6.Greve, SirenBergens Turnforening24:59
7.Christensen, LiseT&IF Viking25:03
8.Knudsen, Nina LokøenIL Gneist40:19
Splittimes Course splittimes Ranking

DC

1.Skage, Vilde HoplandIL Gneist17:02
2.Laurantzen, LineIL Gneist17:07
3.Damm, May-LillT&IF Viking20:48
4.Søvik, SigridIL Gneist24:26
5.Søvik, Gro BirkelandIL Gneist24:44
Splittimes Course splittimes Ranking

HA

1.Westergård, HåkonIL Varegg20:00
2.Nygaard, RuneIL Gular20:11
3.Egeland, Øystein NipenIL Gneist20:52
4.Buanes, TrygveT&IF Viking20:53
5.Damm, MartinT&IF Viking20:54
6.Westerheim, KennethStord IL20:57
7.Eikanger, Tom EirikIL Gular21:01
8.Matthey, ThierryIL Gular21:10
9.Raa, TorjusBergens Turnforening21:31
10.Claussen, MadsFana IL22:23
11.Steineger, JanIL Gneist22:27
12.Woldsdal, JørnIL Gneist22:42
13.Sandven, HåkonFana IL22:49
14.Haugland, HelgeIL Varegg22:54
15.Valen, HaraldIL Varegg23:20
16.Nordeide, SturleIL Gneist23:53
17.Stemme, ØisteinViz BIL24:55
18.Hellen, SondreT&IF Viking25:02
19.Jørgensen, Gard E.IL Varegg26:02
20.Vikse, Bjørn EgilFana IL26:06
21.Jordbru, AsgeirAnkeret BIL26:51
22.Sørevik, TorT&IF Viking27:18
23.Døskeland, TrondFana IL27:57
24.Nærheim, Sverre JohanIL Gular28:17
25.Damm, KjetilT&IF Viking33:19
26.Claussen, Jan ErikFana IL34:00
27.Rognø, EirikIL Gneist37:00
28.Rognø, JarleIL Gneist37:36
29.Lunde, SnorreIL Gneist38:00
30.Sæthre, FrankFana IL54:21
Splittimes Course splittimes Ranking

HB

1.Westergård, VegardIL Varegg21:42
2.Mikkelsen, GunnarT&IF Viking23:09
3.Dyngeland, Stein OveStatoilHydro BIL23:40
4.Alvsvåg, John OlavFana IL23:46
5.Stemshaug, SturlaBergenslærerne23:50
6.Sletten, DagBergens Turnforening25:39
7.Haugland, JanÅrstad IL25:50
8.Tangen, Per OlafFana IL45:57
Splittimes Course splittimes Ranking

HC

1.Damm, SondreT&IF Viking19:33
2.Laurantzen, FelixIL Gneist21:23
Splittimes Course splittimes Ranking

Generated by tTiMe 0.57

[Flaktveit] [Hjortland] [Kanadaskogen] [---] [Ytrebygda] [Fyllingsdalen] [Sammenlagt]
Fyllingsdalen,
24.03.10

DA

1.Halland, Gunhild RogneIL Varegg35:03
2.Schei, MariannT&IF Viking41:07
3.Lysaker, KirstiFana IL42:06
4.Trøsse, ChristianeIL Gular46:18
Splittimes Course splittimes

DB

1.Soligard, NinaBergens Turnforening31:05
2.Arntzen, MariellIL Gneist31:29
3.Fjeldstad, AnneÅrstad IL42:41
4.Greve, SirenBergens Turnforening50:51
Splittimes Course splittimes

DC

1.Christensen, LiseT&IF Viking19:07
2.Klanderud, LindaÅrstad IL20:33
3.Askeland, AnneFana IL22:27
Splittimes Course splittimes

HA

1.Westergård, HåkonIL Varegg28:14
2.Knudsen, Arne WilhellmIL Gneist31:10
3.Eikanger, Tom EirikIL Gular31:39
4.Damm, MartinT&IF Viking32:18
5.Valen, HaraldIL Varegg32:36
6.Røen, OskarIL Varegg34:06
7.Steineger, JanIL Gneist34:16
8.Solheim, StianFana IL34:32
9.Egeland, Øystein NipenIL Gneist34:35
10.Claussen, MadsFana IL34:59
11.Knudsen, Magne LokøenIL Gneist35:33
12.Raa, TorjusBergens Turnforening36:17
13.Damm, KjetilT&IF Viking38:08
14.Døskeland, TrondFana IL38:13
15.Haugland, HelgeIL Varegg38:17
16.Sørevik, TorT&IF Viking38:57
17.Døskeland, KetilFana IL39:13
18.Moster Knudsen, ErlendBSI orientering39:21
19.Natås, MagnusBergens Turnforening39:43
20.Stemme, ØisteinViz BIL40:43
21.Strand, TorgeirFana IL44:13
22.Nærheim, Sverre JohanIL Gular48:39
23.Claussen, Jan ErikFana IL51:25
Splittimes Course splittimes

HB

1.Sandven, HåkonFana IL21:09
2.Nordeide, SturleIL Gneist22:49
3.Valestrand, ØrjanFana IL24:58
4.Askeland, Kjell ArneFana IL25:41
5.Fjellanger, LarsFana IL26:44
6.Deisz, Sindre ØstgulenIL Varegg27:08
7.Stemshaug, SturlaBergenslærerne28:37
8.Dyngeland, Stein OveStatoilHydro BIL29:53
9.Skage, Bjørn-IngeIL Gneist30:50
10.Sætre, SigmundFitjar IL31:08
11.Alvsvåg, John OlavFana IL31:11
12.Sletten, DagBergens Turnforening32:36
13.Basberg, Bjørn L.IL Varegg32:55
14.Lofthus, OlavHordaveg33:31
15.Woldsdal, JørnIL Gneist35:40
Splittimes Course splittimes

HC

1.Raadal, MagneFana IL15:50
Splittimes Course splittimes

Generated by tTiMe 0.57

[Flaktveit] [Hjortland] [Kanadaskogen] [---] [Ytrebygda] [Fyllingsdalen] [Sammenlagt]
Sammenlagt
etter
jaktstart

DA

1.Halland, Gunhild RogneIL Varegg38:04(35:03)
2.Lysaker, KirstiFana IL48:06(42:06)
3.Schei, MariannT&IF Viking53:49(41:07)
Splittimes

DB

1.Soligard, NinaBergens Turnforening34:41(31:05)
2.Arntzen, MariellIL Gneist38:10(31:29)
3.Fjeldstad, AnneÅrstad IL49:45(42:41)
4.Greve, SirenBergens Turnforening57:12(50:51)
Splittimes

DC

1.Klanderud, LindaÅrstad IL20:49(20:33)
2.Christensen, LiseT&IF Viking21:34(19:07)
Splittimes

HA

1.Eikanger, Tom EirikIL Gular32:57(31:39)
2.Westergård, HåkonIL Varegg34:24(28:14)
3.Damm, MartinT&IF Viking41:15(32:18)
4.Knudsen, Magne LokøenIL Gneist44:10(35:33)
5.Valen, HaraldIL Varegg44:16(32:36)
6.Steineger, JanIL Gneist45:45(34:16)
7.Egeland, Øystein NipenIL Gneist45:45(34:35)
8.Knudsen, Arne WilhellmIL Gneist45:53(31:10)
9.Raa, TorjusBergens Turnforening46:35(36:17)
10.Haugland, HelgeIL Varegg46:54(38:17)
11.Claussen, MadsFana IL47:28(34:59)
12.Sørevik, TorT&IF Viking48:29(38:57)
13.Røen, OskarIL Varegg50:06(34:06)
14.Damm, KjetilT&IF Viking50:48(38:08)
15.Døskeland, TrondFana IL50:48(38:13)
16.Stemme, ØisteinViz BIL51:42(40:43)
17.Moster Knudsen, ErlendBSI orientering53:58(39:21)
18.Nærheim, Sverre JohanIL Gular58:17(48:39)
19.Strand, TorgeirFana IL62:13(44:13)
20.Claussen, Jan ErikFana IL66:13(51:25)
Splittimes

HB

1.Stemshaug, SturlaBergenslærerne29:54(28:37)
2.Skage, Bjørn-IngeIL Gneist33:42(30:50)
3.Nordeide, SturleIL Gneist36:35(22:49)
4.Sandven, HåkonFana IL36:48(21:09)
5.Alvsvåg, John OlavFana IL39:47(31:11)
6.Sletten, DagBergens Turnforening40:05(32:36)
7.Basberg, Bjørn L.IL Varegg40:09(32:55)
8.Dyngeland, Stein OveStatoilHydro BIL41:17(29:53)
9.Fjellanger, LarsFana IL41:50(26:44)
10.Askeland, Kjell ArneFana IL42:41(25:41)
11.Valestrand, ØrjanFana IL42:58(24:58)
12.Sætre, SigmundFitjar IL44:11(31:08)
13.Lofthus, OlavHordaveg46:02(33:31)
Splittimes

Generated by tTiMe 0.57

[Flaktveit] [Hjortland] [Kanadaskogen] [---] [Ytrebygda] [Fyllingsdalen] [Sammenlagt]

IL Gular
webmaster

Last updated