IL Gular - orientering

Resultater nattcup 2010/2011

[X1] [X2] [X3] [X4] [X5] [X6] [Sammenlagt]
Klagemur Hvis noe ikke skulle stemme eller du ikke kom med på resultatlisten (p.g.a. feil brikkenr.) kan du send en beskjed til nc@gular.org. Husk å sende brikkenr. & klasse, eventuell tid eller bildet fra strekktidene.
Obs!

Mangler navn til disse brikkene:
Mangler tid til disse navnene:

Tekster & bilder
[X1] [X2] [X3] [X4] [X5] [X6] [Sammenlagt]
X1,
20.10.10

DA

1.Halland, Gunhild RogneIL Varegg70:16
2.Trøsse, ChristianeIL Gular79:22
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget Splitsbrowser

DB

1.Drange, Siri SjødinAskøy O-lag41:19
2.Greve, SirenBergens Turnforening46:12
3.Fjeldstad, AnneÅrstad IL47:33
4.Soligard, NinaBergens Turnforening52:40
5.Klanderud, LindaÅrstad IL53:20
6.Christensen, LiseT&IF Viking59:20
Grasdalsmoen, Siv AstridStatoil BILOK
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget Splitsbrowser

DC

1.Kocbach, BjørgBergens Turnforening32:51
2.Rogne, MetteIL Varegg51:30
3.Dymbe, MarianneIL Gneist82:40
Helle, Siri ElisabetFana ILDSQ
Westergård, AnneIL VareggDSQ
Kvale, GerdIL GneistDNF
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget Splitsbrowser

HA

1.Knudsen, Magne LokøenIL Gneist49:41
2.Moster Knudsen, ErlendBSI orientering51:45
3.Eikanger, Tom EirikIL Gular56:12
4.Eikanger, BjarteT&IF Viking57:57
5.Røen, OskarIL Varegg59:44
6.Halland, Magnus RogneIL Varegg60:24
7.Vikse, Bjørn EgilFana IL60:33
8.Nysæter, HelgeIL Gular61:52
9.Deisz, Sindre ØstgulenIL Varegg67:25
10.Profors, NiklasIL Varegg68:27
11.Steineger, JanIL Gneist68:55
12.Haugland, HelgeIL Varegg70:26
13.Stemme, ØisteinViz BIL72:01
14.Sandven, HåkonFana IL72:41
15.Nærheim, Sverre JohanIL Gular74:31
16.Strand, TorgeirFana IL74:59
17.Nome, Morten AndreasBSI orientering75:56
18.Damm, KjetilT&IF Viking80:34
Westergård, HåkonIL VareggDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget Splitsbrowser

HB

1.Westergård, VegardIL Varegg33:21
2.Døskeland, TrondFana IL34:55
3.Damm, SondreT&IF Viking35:04
4.Mogstad, HåkonFana IL37:12
5.Valestrand, ØrjanFana IL38:18
6.Stemshaug, SturlaBergenslærerne38:57
7.Falch, Kristian Hj.IL Gular38:58
8.Woldsdal, JørnIL Varegg39:10
9.Alvsvåg, John OlavFana IL39:43
10.Westergård, OwenIL Varegg39:55
11.Johannessen, ErikHordaveg40:27
12.Askeland, Kjell ArneFana IL41:38
13.Haugland, JanÅrstad IL41:46
14.Laurantsen, RoaldIL Gneist42:06
15.Vikane, PerFana IL42:50
16.Sætre, SigmundFitjar IL43:06
17.Dyngeland, Stein OveStatoil BIL44:01
18.Rognø, EirikIL Gneist47:06
19.Skage, Bjørn-IngeIL Gneist48:30
20.Fjellanger, LarsFana IL48:39
21.Rognø, JarleIL Gneist48:51
22.Lofthus, OlavFana IL51:14
23.Røen, ArildSamnanger IL52:33
24.Sæthre, FrankFana IL54:15
25.Molvik, Knut AIL Gneist55:18
26.Hestenes, KnutFisken BIL74:59
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget Splitsbrowser

HC

1.Dymbe, ErikIL Gneist87:26
2.Sundberg, Björn KvaleIL Gneist87:27
Almeland, StyrkVaregg ILDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget Splitsbrowser

Generated by tTiMe 0.58

[X1] [X2] [X3] [X4] [X5] [X6] [Sammenlagt]
X2,
10.11.10

DA

1.Halland, Gunhild RogneIL Varegg50:56
2.Drange, Siri SjødinAskøy O-lag58:01
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget Splitsbrowser

DB

1.Gjesdal, Linn KristineIL Varegg42:15
2.Soligard, NinaBergens Turnforening46:55
3.Greve, SirenBergens Turnforening49:48
4.Linga, Mai HelenIL Gular53:05
5.Sandvoll, IngridIL Gneist54:14
6.Klanderud, LindaÅrstad IL62:40
7.Christensen, LiseT&IF Viking64:32
Helle, Siri ElisabetFana ILDSQ
Strømme, KarianneT&IF VikingDNC
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget Splitsbrowser

DC

1.Gjesdal, WencheIL Varegg26:54
2.Molvik, IngelinnIL Gneist28:03
3.Rakner, JohanneIL Varegg34:50
4.Rogne, MetteIL Varegg35:56
5.Tysvær, Gunhild S.IL Varegg39:51
6.Dymbe, MarianneIL Gneist46:25
Kvale, GerdIL Gneist46:25
8.Kocbach, BjørgBergens Turnforening48:00
9.Lid, Elisabeth JFrende Forsikring55:26
Askeland, StineFana ILDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget Splitsbrowser

HA

1.Westergård, HåkonIL Varegg33:41
2.Buanes, TrygveT&IF Viking34:35
3.Røen, OskarIL Varegg35:23
4.Matthey, ThierryIL Gular37:31
5.Knudsen, Magne LokøenIL Gneist38:19
6.Damm, MartinT&IF Viking39:41
7.Eikanger, Tom EirikIL Gular40:11
8.MAURIES, BenjaminVaregg IL40:15
9.Profors, NiklasIL Varegg42:55
10.Hølleland, BjørnFana IL43:16
11.Halland, Magnus RogneIL Varegg43:26
12.Løvås, KristianIL Varegg44:00
13.Juvik, ToreIL Gular44:46
14.Haugland, HelgeIL Varegg44:59
15.Steineger, JanIL Gneist46:26
16.Knudsen, Arne WilhellmIL Gneist47:06
17.Nese, Tore SveinAskøy O-lag47:07
18.Nysæter, HelgeIL Gular47:25
19.Røen, ArildSamnanger IL47:49
20.Westergård, OwenIL Varegg49:08
21.Døskeland, TrondFana IL49:09
22.Vikse, Bjørn EgilFana IL49:16
23.Nymark, YngveAskøy O-lag49:49
24.Strand, TorgeirFana IL51:20
25.Stemme, ØisteinViz BIL51:55
26.Deisz, Sindre ØstgulenIL Varegg59:40
27.Damm, KjetilT&IF Viking65:25
28.Fjellanger, LarsFana IL81:47
Døskeland, KetilFana ILDSQ
Raa, TorjusIL VareggDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget Splitsbrowser

HB

1.Westergård, VegardIL Varegg36:31
2.Skage, Bjørn-IngeIL Gneist37:49
3.Torgersen, JørnT&IF Viking39:48
4.Ottesen, SverreIL Varegg41:27
5.Stemshaug, SturlaBergenslærerne43:18
6.Askeland, Kjell ArneFana IL43:44
7.Haugland, JanÅrstad IL44:45
8.Woldsdal, JørnIL Varegg45:18
9.Rognø, EirikIL Gneist45:26
10.Damm, SondreT&IF Viking45:30
11.Mogstad, HåkonFana IL46:13
12.Laurantsen, RoaldIL Gneist47:05
13.Alvsvåg, John OlavFana IL47:47
14.Lofthus, OlavFana IL48:11
15.Molvik, Knut AIL Gneist49:33
16.Hansen, Jon-KåreT&IF Viking49:35
17.Basberg, Bjørn L.IL Varegg50:25
18.Lund-Johansen, MortenIL Varegg50:27
19.Myre, Kjell ErikHordaveg53:03
20.Dyngeland, Stein OveStatoil BIL53:22
21.Sletten, DagBergens Turnforening53:38
22.Raadal, MagneFana IL54:19
23.Falch, Kristian Hj.IL Gular54:49
24.Dyrstad, OveGneist57:51
25.Sandal, Ulf MortenFisken BIL61:29
26.Grahl-Nielsen, OttoBergens Turnforening70:10
27.Hestenes, KnutFisken BIL76:32
28.Raae, ArntUBIL84:25
Johannessen, ErikHordavegDSQ
Rognø, JarleIL GneistDSQ
Sæthre, FrankFana ILDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget Splitsbrowser

HC

1.Dymbe, ErikIL Gneist34:11
2.Sundberg, Björn KvaleIL Gneist34:13
3.Kyrkjebø, KnutT&IF Viking45:07
4.Neergård Sletten, AudunBergens Turnforening53:47
Splittimes Course splittimes Ranking RouteGadget Splitsbrowser

Generated by tTiMe 0.58

[X1] [X2] [X3] [X4] [X5] [X6] [Sammenlagt]
X3,
8.12.10

DA

1.Halland, Gunhild RogneIL Varegg110:47
Splittimes Course splittimes Ranking Splitsbrowser

DB

1.Sandvoll, IngridIL Gneist46:32
2.Greve, SirenBergens Turnforening50:37
Soligard, NinaBergens Turnforening50:37
4.Christensen, LiseT&IF Viking50:46
Klanderud, LindaÅrstad ILDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking Splitsbrowser

DC

1.Kvale, GerdIL Gneist32:59
Helle, Siri ElisabetFana ILDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking Splitsbrowser

HA

1.Westerheim, BjartheStord IL69:04
2.Røen, OskarIL Varegg70:38
3.Damm, MartinT&IF Viking71:14
4.Deisz, Sindre ØstgulenIL Varegg71:31
5.Knudsen, Magne LokøenIL Gneist71:55
6.Matthey, ThierryIL Gular72:28
7.Profors, NiklasIL Varegg73:15
8.Vikse, Bjørn EgilFana IL73:39
9.Løvås, KristianIL Varegg73:44
10.Eikner, SigurdFana IL73:57
11.Moster Knudsen, ErlendBSI orientering85:26
12.Haugland, HelgeIL Varegg85:30
13.Westergård, OwenIL Varegg89:21
14.Stemme, ØisteinViz BIL90:25
15.Damm, KjetilT&IF Viking105:42
16.Nymark, YngveAskøy O-lag111:40
17.Strand, TorgeirFana IL114:16
Nese, Tore SveinAskøy O-lagDSQ
Rykkje, ØrjanFana ILDSQ
Røen, ArildSamnanger ILDSQ
Steineger, JanIL GneistDSQ
Westerheim, KennethStord ILDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking Splitsbrowser

HB

1.Damm, SondreT&IF Viking43:09
2.Westergård, VegardIL Varegg43:45
3.Valestrand, Kasper PrestmoIL Varegg46:03
4.Askeland, Kjell ArneFana IL46:07
5.Rognø, JarleIL Gneist46:10
6.Woldsdal, JørnIL Varegg46:18
7.Mogstad, HåkonFana IL46:23
8.Stemshaug, SturlaBergenslærerne46:30
9.Skage, Bjørn-IngeIL Gneist46:56
10.Lofthus, OlavFana IL46:57
11.Fjellanger, LarsFana IL47:07
12.Sætre, SigmundFitjar IL50:39
13.Vikane, PerFana IL50:41
14.Johannessen, ErikHordaveg51:05
15.Haugland, JanÅrstad IL52:05
16.Alvsvåg, John OlavFana IL52:24
17.Valestrand, ØrjanFana IL52:52
18.Sandal, Ulf MortenFisken BIL69:12
19.Hestenes, KnutFisken BIL69:30
20.Pedersen, Jan Harald H.T&IF Viking69:41
Rognø, EirikIL GneistDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking Splitsbrowser

HC

1.Dymbe, ErikIL Gneist32:49
Sundberg, Björn KvaleIL GneistDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking Splitsbrowser

Generated by tTiMe 0.58

[X1] [X2] [X3] [X4] [X5] [X6] [Sammenlagt]
X4,
19.01.11

DA

1.Halland, Gunhild RogneIL Varegg61:47
2.Trøsse, ChristianeVaregg IL75:06
Splittimes Course splittimes Ranking Splitsbrowser

DB

1.Nipen, MaritIL Gneist27:44
2.Gjesdal, Linn KristineIL Varegg31:41
3.Soligard, NinaBergens Turnforening35:24
4.Dimitrova, ValentinaIL Gneist36:32
5.Klanderud, LindaÅrstad IL43:24
6.Sandvoll, IngridIL Gneist43:40
7.Christensen, LiseT&IF Viking46:39
Fjeldstad, AnneÅrstad ILDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking Splitsbrowser

DC

1.Skage, Vilde HoplandIL Gneist19:04
2.Laurantzen, LineIL Gneist22:30
3.Molvik, IngelinnIL Gneist25:28
4.Nesbø, Inger KarinIL Gneist28:03
5.Molvik, KatrineIL Gneist28:30
6.Helle, Siri ElisabetFana IL29:47
7.Hopland, SirenIL Gneist30:18
Dymbe, MarianneIL GneistDNC
Kvale, GerdIL GneistDNC
Splittimes Course splittimes Ranking Splitsbrowser

HA

1.Westergård, HåkonIL Varegg44:55
2.Westerheim, BjartheStord IL45:12
3.Knudsen, Magne LokøenIL Gneist45:36
4.Eikanger, Tom EirikIL Gular45:47
5.Rognsvåg, EspenFana IL48:04
6.Steineger, JanIL Gneist53:12
7.Aadland, Per ArneSamnanger IL54:56
8.Raa, TorjusIL Varegg55:55
9.Westerheim, KennethStord IL56:09
10.Moster Knudsen, ErlendBSI orientering57:24
11.Juvik, ToreIL Gular59:12
12.Halland, Magnus RogneIL Varegg59:13
13.Løvås, KristianIL Varegg59:57
14.Profors, NiklasIL Varegg59:59
15.Stemme, ØisteinViz BIL61:37
16.Haugland, HelgeIL Varegg63:18
17.Sandven, HåkonFana IL64:45
18.Eikner, SigurdFana IL64:48
19.Deisz, Sindre ØstgulenIL Varegg67:58
20.Strand, TorgeirFana IL68:33
21.Matthey, ThierryIL Gular68:34
22.Nese, Tore SveinAskøy O-lag68:44
23.Ottesen, SverreIL Varegg69:55
24.Hansen, Jan PetterIL Gular76:28
25.Damm, MartinT&IF Viking78:06
26.Reikvam, HåkonIL Gular82:01
27.Damm, KjetilT&IF Viking87:42
Fjellanger, LarsFana ILDSQ
Valen, HaraldIL VareggDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking Splitsbrowser

HB

1.Woldsdal, JørnIL Varegg28:07
2.Haugland, JanÅrstad IL33:50
3.Askeland, Kjell ArneFana IL38:12
4.Damm, SondreT&IF Viking38:34
5.Basberg, Bjørn L.IL Varegg38:48
6.Alvsvåg, John OlavFana IL39:49
7.Sletten, DagBergens Turnforening39:58
8.Johannessen, ErikHordaveg40:15
9.Rognø, EirikIL Gneist40:23
10.Stemshaug, SturlaBergenslærerne41:27
11.Molvik, Knut AIL Gneist45:23
12.Sætre, SigmundFitjar IL49:46
13.Mikkelsen, GunnarT&IF Viking50:26
14.Rognø, JarleIL Gneist53:17
15.Dyngeland, Stein OveStatoil BIL53:40
16.Tangen, Per OlafFana IL56:12
17.Mogstad, HåkonFana IL56:22
18.Falch, Kristian Hj.IL Gular67:52
Sæthre, FrankFana ILDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking Splitsbrowser

HC

1.Haugland, Kim-Andre` KjenesIL Varegg27:06
2.Hansen, SigurdIL Gneist29:42
3.Sundberg, Björn KvaleIL Gneist37:41
4.Dymbe, ErikIL Gneist38:46
Splittimes Course splittimes Ranking Splitsbrowser

Generated by tTiMe 0.58

[X1] [X2] [X3] [X4] [X5] [X6] [Sammenlagt]
X5,
16.02.11

DA

1.Halland, Gunhild RogneIL Varegg52:01
Splittimes Course splittimes Ranking Splitsbrowser

DB

1.Sandvoll, IngridIL Gneist40:54
2.Fjeldstad, AnneÅrstad IL42:45
3.Soligard, NinaBergens Turnforening42:50
4.Christensen, LiseT&IF Viking43:51
5.Gjesdal, Linn KristineIL Varegg44:33
6.Greve, SirenBergens Turnforening50:29
7.Klanderud, LindaÅrstad IL68:52
Splittimes Course splittimes Ranking Splitsbrowser

DC

1.Laurantsen, LineGneist18:03
2.Molvik, IngelinnIL Gneist20:45
3.Molvik, KatrineIL Gneist21:43
4.Nesbø, Inger KarinIL Gneist25:06
5.Helle, Siri ElisabetFana IL27:11
6.Kocbach, BjørgBergens Turnforening29:21
7.Dymbe, MarianneIL Gneist29:46
8.Hopland, SirenIL Gneist29:50
9.Johansen, BedaT&IF Viking36:32
Splittimes Course splittimes Ranking Splitsbrowser

HA

1.Røen, OskarIL Varegg41:52
2.Knudsen, Magne LokøenIL Gneist42:16
3.Deisz, Sindre ØstgulenIL Varegg44:03
4.Aadland, Per ArneSamnanger IL44:05
5.Raa, TorjusIL Varegg45:51
6.Westerheim, KennethStord IL46:43
7.Valen, HaraldIL Varegg46:44
8.Rognsvåg, EspenFana IL47:27
9.Valen, KnutIL Varegg49:15
10.Knudsen, Arne WilhellmIL Gneist49:37
11.Moster Knudsen, ErlendBSI orientering49:44
12.Vikse, Bjørn EgilFana IL49:46
13.Løvås, KristianIL Varegg51:09
14.Damm, KjetilT&IF Viking52:04
15.Haugland, HelgeIL Varegg54:10
16.Steineger, JanIL Gneist54:33
17.Halland, Magnus RogneIL Varegg56:44
18.Stemme, ØisteinViz BIL57:02
19.Nese, Tore SveinAskøy O-lag57:23
20.Røen, ArildSamnanger IL59:01
21.Westergård, OwenIL Varegg59:19
22.Sandven, HåkonFana IL59:28
Døskeland, TrondFana ILRUN
Damm, MartinT&IF VikingOK
Eikanger, Tom EirikIL GularDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking Splitsbrowser

HB

1.Askeland, Kjell ArneFana IL36:26
2.Ottesen, SverreIL Varegg37:17
3.Woldsdal, JørnIL Varegg37:51
4.Nordeide, SturleIL Gneist39:08
5.Laurantsen, RoaldIL Gneist39:38
6.Haugland, JanÅrstad IL41:16
7.Basberg, Bjørn L.IL Varegg43:22
8.Johannessen, ErikHordaveg43:27
9.Alvsvåg, John OlavFana IL43:52
10.Stemshaug, SturlaBergenslærerne46:40
11.Skage, Bjørn-IngeIL Gneist47:04
12.Sætre, SigmundFitjar IL47:49
13.Damm, SondreT&IF Viking48:51
14.Mogstad, HåkonFana IL49:23
15.Falch, Kristian Hj.IL Gular49:24
16.Dyngeland, Stein OveStatoil BIL52:03
17.Molvik, Knut AIL Gneist52:36
18.Vikane, PerFana IL54:54
19.Raadal, MagneFana IL55:32
20.Fjellanger, LarsFana IL61:43
Ottesen, Per OlaIL VareggDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking Splitsbrowser

HC

1.Haugland, Kim-Andre` KjenesIL Varegg21:40
2.Toresen, ReidarFisken BIL23:06
3.Dymbe, ErikIL Gneist23:07
4.Kristus, JesusGneist24:01
Splittimes Course splittimes Ranking Splitsbrowser

Generated by tTiMe 0.58

[X1] [X2] [X3] [X4] [X5] [X6] [Sammenlagt]
X6,
16.03.11

DA

1.Halland, Gunhild RogneIL Varegg78:55
Splittimes Course splittimes

DB

1.Klanderud, LindaÅrstad IL87:18
2.Fjeldstad, AnneÅrstad IL89:15
Gjesdal, Linn KristineIL VareggRUN
Sandvoll, IngridIL GneistRUN
Greve, SirenBergens TurnforeningDSQ
Soligard, NinaBergens TurnforeningDSQ
Splittimes Course splittimes

DC

1.Laurantsen, LineGneist42:11
2.Molvik, IngelinnIL Gneist44:12
3.Molvik, KatrineIL Gneist45:30
4.Helle, Siri ElisabetFana IL68:20
5.Hopland, SirenIL Gneist72:12
6.Nesbø, Inger KarinIL Gneist73:16
Splittimes Course splittimes

HA

1.Westerheim, BjartheStord IL49:32
2.Knudsen, Magne LokøenIL Gneist52:42
3.Matthey, ThierryIL Gular55:08
4.Eikanger, Tom EirikIL Gular59:01
5.Røen, OskarIL Varegg62:00
6.Aadland, Per ArneSamnanger IL64:15
7.Vikse, Bjørn EgilFana IL64:56
8.Stemme, ØisteinViz BIL69:02
9.Damm, MartinT&IF Viking70:30
10.Moster Knudsen, ErlendBSI orientering73:23
11.Johannesen, ArneIL Gular84:11
12.Damm, KjetilT&IF Viking87:02
13.Haugland, HelgeIL Varegg87:35
14.Knudsen, Arne WilhellmIL Gneist91:45
15.Steineger, JanIL Gneist97:16
Claussen, MadsFana ILDSQ
Sandven, HåkonFana ILDSQ
Sørevik, TorT&IF VikingDSQ
Splittimes Course splittimes

HB

1.Damm, SondreT&IF Viking29:45
2.Westergård, VegardIL Varegg31:46
3.Woldsdal, JørnIL Varegg36:23
4.Askeland, Kjell ArneFana IL38:45
5.Rognø, EirikIL Gneist44:26
6.Rognø, JarleIL Gneist45:23
7.Dyngeland, Stein OveStatoil BIL45:46
8.Lofthus, OlavFana IL47:44
9.Vikane, PerFana IL47:50
10.Sætre, SigmundFitjar IL48:35
11.Skage, Bjørn-IngeIL Gneist50:58
12.Stemshaug, SturlaBergenslærerne51:00
13.Johannessen, ErikHordaveg57:47
14.Alvsvåg, John OlavFana IL62:12
15.Fjellanger, LarsFana IL79:41
Sæthre, FrankFana ILRUN
Falch, Kristian Hj.IL GularDSQ
Haugland, JanÅrstad ILDSQ
Mogstad, HåkonFana ILDSQ
Molvik, Knut AIL GneistDSQ
Myre, Kjell ErikHordavegDSQ
Raadal, MagneFana ILDSQ
Sletten, DagBergens TurnforeningDSQ
Splittimes Course splittimes

HC

1.Toresen, ReidarFisken BIL50:54
2.Haugland, Kim-Andre` KjenesIL Varegg53:32
3.Kristus, JesusGneist59:26
4.Dymbe, ErikIL Gneist61:44
Sletten, Audun NeergårdBergens TurnforeningRUN
Splittimes Course splittimes

Generated by tTiMe 0.59

[X1] [X2] [X3] [X4] [X5] [X6] [Sammenlagt]
Sammenlagt
etter
jaktstart

DA

1.Halland, Gunhild RogneIL Varegg78:55(78:55)
Splittimes

DB

1.Klanderud, LindaÅrstad IL96:55(87:18)
2.Fjeldstad, AnneÅrstad IL96:52(89:15)
Gjesdal, Linn KristineIL VareggRUN(RUN)
Greve, SirenBergens TurnforeningDSQ(DSQ)
Sandvoll, IngridIL GneistRUN(RUN)
Soligard, NinaBergens TurnforeningDSQ(DSQ)
Splittimes

DC

1.Molvik, IngelinnIL Gneist46:15(44:12)
2.Molvik, KatrineIL Gneist54:07(45:30)
3.Laurantsen, LineGneist54:11(42:11)
4.Nesbø, Inger KarinIL Gneist82:28(73:16)
5.Helle, Siri ElisabetFana IL82:29(68:20)
6.Hopland, SirenIL Gneist82:48(72:12)
Splittimes

HA

1.Knudsen, Magne LokøenIL Gneist53:24(52:42)
2.Westerheim, BjartheStord IL55:35(49:32)
3.Matthey, ThierryIL Gular61:19(55:08)
4.Eikanger, Tom EirikIL Gular61:48(59:01)
5.Røen, OskarIL Varegg62:39(62:00)
6.Vikse, Bjørn EgilFana IL69:36(64:56)
7.Aadland, Per ArneSamnanger IL72:42(64:15)
8.Damm, MartinT&IF Viking77:08(70:30)
9.Moster Knudsen, ErlendBSI orientering77:52(73:23)
10.Stemme, ØisteinViz BIL80:17(69:02)
11.Haugland, HelgeIL Varegg96:48(87:35)
12.Knudsen, Arne WilhellmIL Gneist101:59(91:45)
13.Damm, KjetilT&IF Viking102:02(87:02)
14.Steineger, JanIL Gneist105:19(97:16)
Claussen, MadsFana ILDSQ(DSQ)
Sandven, HåkonFana ILDSQ(DSQ)
Splittimes

HB

1.Damm, SondreT&IF Viking31:53(29:45)
2.Westergård, VegardIL Varegg31:53(31:46)
3.Woldsdal, JørnIL Varegg38:11(36:23)
4.Askeland, Kjell ArneFana IL42:27(38:45)
5.Rognø, EirikIL Gneist51:25(44:26)
6.Rognø, JarleIL Gneist54:05(45:23)
7.Skage, Bjørn-IngeIL Gneist54:07(50:58)
8.Stemshaug, SturlaBergenslærerne54:09(51:00)
9.Dyngeland, Stein OveStatoil BIL54:24(45:46)
10.Sætre, SigmundFitjar IL54:19(48:35)
11.Lofthus, OlavFana IL54:24(47:44)
12.Vikane, PerFana IL54:56(47:50)
13.Johannessen, ErikHordaveg63:13(57:47)
14.Alvsvåg, John OlavFana IL67:35(62:12)
15.Fjellanger, LarsFana IL89:32(79:41)
Falch, Kristian Hj.IL GularDSQ(DSQ)
Haugland, JanÅrstad ILDSQ(DSQ)
Mogstad, HåkonFana ILDSQ(DSQ)
Molvik, Knut AIL GneistDSQ(DSQ)
Myre, Kjell ErikHordavegDSQ(DSQ)
Raadal, MagneFana ILDSQ(DSQ)
Sletten, DagBergens TurnforeningDSQ(DSQ)
Sæthre, FrankFana ILRUN(RUN)
Splittimes

HC

1.Haugland, Kim-Andre` KjenesIL Varegg59:32(53:32)
2.Kristus, JesusGneist71:54(59:26)
3.Dymbe, ErikIL Gneist61:44(61:44)
4.Toresen, ReidarFisken BIL63:11(50:54)
Sletten, Audun NeergårdBergens TurnforeningRUN(RUN)
Splittimes

Generated by tTiMe 0.59

[X1] [X2] [X3] [X4] [X5] [X6] [Sammenlagt]

IL Gular
webmaster

Last updated