IL Gular - orientering

Resultater nattcup 2012/2013

[Munkebotn] [Munkebotn] [X3] [Prestegardskogen] [Sandsli/Ytrebygda] [Båteviksvannet] [Sammenlagt]
Klagemur Hvis noe ikke skulle stemme eller du ikke kom med på resultatlisten (p.g.a. feil brikkenr.) kan du send en beskjed til nc@gular.org. Husk å sende brikkenr. & klasse, eventuell tid eller bildet fra strekktidene.
Obs!

Mangler navn til disse brikkene:
Mangler tid til disse navnene:

Tekster & bilder
[Munkebotn] [Munkebotn] [X3] [Prestegardskogen] [Sandsli/Ytrebygda] [Båteviksvannet] [Sammenlagt]
Munkebotn,
18.10.13

DA

1.Löfgren, KristinOK Kolmården56:29
2.Martinsen, HelenIL Gular63:41
3.Lysaker, KirstiFana IL68:20
Splittimes Course splittimes

DB

1.Greve, SirenBergens TF37:55
2.Sandvoll, IngridIL Gneist41:29
3.Nordstad, KårhildVaregg Fleridrett42:25
4.Arntzen, MariellIL Gneist43:16
5.Christensen, LiseTIF Viking45:06
6.Tysvær, Gunhild StulandVaregg Fleridrett45:38
7.Rakner, JohanneVaregg Fleridrett46:40
8.Rykkje, VibekeFana IL46:49
9.Klanderud, LindaÅrstad IL51:20
10.Fjellbirkeland, HegeIL Gular51:56
11.Molvik, IngelinnIL Gneist56:13
Fjeldstad, AnneÅrstad ILDSQ
Storvestre, ConstanceVaregg FleridrettDSQ
Splittimes Course splittimes

DC

1.Soligard, NinaBergens TF21:33
2.Molvik, KatrineIL Gneist25:54
3.Angelskår, Inger LiseTIF Viking33:53
4.Nordstad, Eirunn HusbyVaregg Fleridrett37:13
5.Lindvik-Sævareid, AnitaFana IL39:58
6.Damm, May-lillTIF Viking41:02
7.Helle, Siri ElisabetFana IL45:03
Linga, Mai HelenIL GularDSQ
Splittimes Course splittimes

HA

1.Johansen, Per Harald HavnenVaregg Fleridrett40:07
2.Nygaard, RuneIL Gular40:47
3.Deisz, Sindre ØstgulenVaregg Fleridrett45:04
4.Kocbach, JanFana IL45:54
5.Knudsen, MagneIL Gneist47:27
6.Haugen, IvarKristiansand OK48:05
7.Haugland, Helge TigerVaregg Fleridrett49:51
8.Røen, OskarVaregg Fleridrett50:22
9.Westergård, Vegard JarvisVaregg Fleridrett53:02
10.Reikvam, ToreFørde IL53:10
11.Aas, Ørjan SvalandVaregg Fleridrett53:42
12.Valen, HaraldVaregg Fleridrett54:48
13.Nese, Tore SveinAskøy OL55:24
14.Knudsen, Arne WilhelmIL Gneist55:53
15.Nordeide, SturleIL Gneist56:37
16.Damm, SondreTIF Viking56:57
17.Martin de los Rios, DanielVaregg Fleridrett57:04
18.Sørevik, TorTIF Viking57:56
19.Ottesen, Per OlaVaregg Fleridrett59:01
20.Ottesen, SverreVaregg Fleridrett59:31
21.Claussen, Mads BratlandFana IL60:00
22.Nymark, YngveAskøy OL60:10
23.Rykkje, RonnyFana IL60:19
24.Drange, OveAskøy OL60:23
25.Steineger, JanIL Gneist61:53
26.Sævareid, TommyFana IL65:58
27.Damm, KjetilTIF Viking68:03
28.Polden, Andreas G.Stord Orientering69:32
29.Strand, TorgeirFana IL70:23
30.Lillealtern, TrondFana IL70:56
31.Molvik, Knut AIL Gneist88:13
Linga, SveinIL GularDSQ
Nome, Morten AndreasBSI - OrienteringDSQ
Reikvam, HåkonIL GularDSQ
Westerheim, KennethStord OrienteringDSQ
Splittimes Course splittimes

HB

1.Askeland, Kjell ArneFana IL39:51
2.Hjellvik, Petter DahlNOR40:19
3.Røen, ArildSamnanger IL40:46
4.Kjærner-Semb, MarkusVaregg Fleridrett40:52
5.Dyngeland, Stein OveStatoil BIL41:39
6.Myre, Kjell ErikHordaveg BIL42:25
7.Skeide, Lars S.Fana IL42:34
8.Woldsdal, Jørn OveVaregg Fleridrett43:18
9.Bøe, ØisteinFana IL43:41
10.Fjellanger, LarsFana IL44:15
11.Larsen, Lars StulandVaregg Fleridrett45:43
12.Skage, Bjørn-IngeIL Gneist46:09
13.Claussen, SanderFana IL47:47
14.Johannessen, ErikHordaveg BIL47:50
15.Rognø, JarleIL Gneist48:30
16.Claussen, Jan ErikFana IL49:28
17.Johansen, Alfon HaraldBergens TF49:44
18.Haugland, Kim-Andrè KjenesVaregg Fleridrett51:02
19.Sandal, Ulf MortenNOR55:58
20.Sletten, DagBergens TF57:00
21.Ronæss, EgilPorsgrunn OL58:52
22.Vikane, PerFana IL58:56
23.Tangen, Per OlafFana IL60:22
24.Hestenes, KnutNOR62:36
Valestrand, Ørjan EirikFana ILDSQ
Splittimes Course splittimes

HC

1.Orset, JonasIL Gular25:27
2.Kjærner-Semb, MathiasVaregg Fleridrett37:10
3.Dørmænen, AuneVaregg Fleridrett37:21
Joys, Haakon FredrikVaregg Fleridrett37:21
5.Kjærner-Semb, JanVaregg Fleridrett37:23
6.Wiseth, ChristianVaregg Fleridrett45:46
7.Thomassen, MartinVaregg Fleridrett45:52
8.Sivertsen, CorneliusVaregg Fleridrett46:53
Westergård, Owen JarvisVaregg FleridrettDSQ
Wiseth, MortenVaregg FleridrettDSQ
Splittimes Course splittimes

Generated by tTiMe 0.65

[Munkebotn] [Munkebotn] [X3] [Prestegardskogen] [Sandsli/Ytrebygda] [Båteviksvannet] [Sammenlagt]
Munkebotn,
14.11.13

DA

1.Löfgren, KristinOK Kolmården44:53
2.Martinsen, HelenIL Gular47:31
3.Rakner, JohanneVaregg Fleridrett52:47
4.Lysaker, KirstiFana IL61:28
Splittimes Course splittimes Ranking

DB

1.Christensen, LiseTIF Viking32:17
2.Laurantsen, LineIL Gneist34:14
Skage, VildeIL Gneist34:14
4.Søvik, SigridIL Gneist35:09
5.Sandvoll, Marte MjeldheimIL Gneist35:10
6.Sandvoll, IngridIL Gneist36:07
7.Knudsen, Nina LokøenIL Gneist37:49
8.Bendiksen, Ann-ElinFana IL38:05
9.Greve, SirenBergens TF39:02
10.Løvås, Ingrid VrålstadVaregg Fleridrett41:36
11.ottesen, martineVaregg Fleridrett41:37
12.Arntzen, MariellIL Gneist43:50
13.Dymbe, MarieIL Gneist44:24
14.Nordstad, KårhildVaregg Fleridrett44:57
15.Linga, Mai HelenIL Gular45:00
16.Jæger, KristinBSI - Orientering51:48
17.Leveraas, Katrine HaalandBSI - Orientering53:54
18.Hammerås, KristinIL Gular61:37
Storvestre, ConstanceVaregg FleridrettDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking

DC

1.Rognsvåg, IngunnFana IL26:06
2.Soligard, NinaBergens TF31:53
3.Rognsvåg, TuridFana IL35:21
4.Helle, Ylva SvanbergTIF Viking36:15
5.Klanderud, LindaÅrstad IL37:20
6.Molvik, KatrineIL Gneist43:07
7.Helle, Siri ElisabetFana IL57:09
8.Nordeide, BirteNOR62:14
Dymbe, MarianneIL GneistDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking

HA

1.Deisz, Sindre ØstgulenVaregg Fleridrett34:01
2.Nygaard, RuneIL Gular35:20
3.Røen, OskarVaregg Fleridrett36:17
4.Haugen, IvarKristiansand OK36:50
5.Eikanger, Tom EirikIL Gular38:16
6.Johansen, Per Harald HavnenVaregg Fleridrett38:46
7.Hølleland, BjørnFana IL39:13
8.Polden, Andreas G.Stord Orientering39:20
9.Damm, SondreTIF Viking43:06
10.Aas, Ørjan SvalandVaregg Fleridrett43:11
11.Rognsvåg, EspenFana IL43:41
12.Tønnessen Rød, AndersFana IL46:47
13.Sandven, HåkonFana IL48:18
14.Sørevik, TorTIF Viking48:19
15.Nese, Tore SveinAskøy OL48:49
16.Ottesen, SverreVaregg Fleridrett49:36
17.Brikke 200NOR50:03
18.Damm, KjetilTIF Viking50:11
19.Stemme, ØisteinHordaveg BIL50:21
20.Døskeland, TrondFana IL51:23
21.Knudsen, Arne WilhelmIL Gneist52:31
22.Nordeide, SturleIL Gneist54:25
23.Nymark, YngveAskøy OL54:57
24.Sævareid, TommyFana IL55:28
25.Drange, OveAskøy OL57:25
26.Hansen, Jan PetterIL Gular57:30
27.Strand, TorgeirFana IL59:04
28.Juvik, ToreIL Gular59:08
29.Linga, SveinIL Gular66:08
30.Molvik, Knut AIL Gneist67:37
31.Fjellanger, LarsFana IL77:39
32.Valen, HaraldVaregg Fleridrett82:06
Malde, KetilIL GularDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking

HB

1.Stemshaug, SturlaNOR27:06
2.Skeide, Lars S.Fana IL29:04
3.Haugland, JanÅrstad IL30:53
4.Woldsdal, Jørn OveVaregg Fleridrett32:12
5.Rognø, JarleIL Gneist32:36
6.Askeland, Kjell ArneFana IL32:55
7.Myre, Kjell ErikHordaveg BIL34:40
8.Heltne, Svein RobertNOR35:18
9.Valestrand, Ørjan EirikFana IL36:05
10.Tjelmeland, MagneIL Gular36:32
11.Hjellvik, Petter DahlNOR36:34
12.Dyngeland, Stein OveStatoil BIL39:25
13.Alvsvåg, John OlavFana IL39:51
14.Basberg, Bjørn L.Varegg Fleridrett40:48
15.Johannessen, ErikHordaveg BIL41:01
16.Claussen, Jan ErikFana IL42:49
17.Tjelmeland, BirkIL Gular43:39
18.Skage, Bjørn-IngeIL Gneist48:26
19.Alsaker, Gunnar J.Årstad IL51:32
20.Lund-Johansen, MortenVaregg Fleridrett52:46
21.Ronæss, EgilPorsgrunn OL53:52
22.Hestenes, KnutNOR54:28
23.Claussen, SanderFana IL54:35
24.Toresen, ReidarNOR59:11
25.Vikane, PerFana IL62:10
26.Sandal, Ulf MortenNOR66:13
Larsen, Lars StulandVaregg FleridrettDSQ
Westergård, Owen JarvisVaregg FleridrettDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking

HC

1.Rognsvåg, GeirFana IL34:03
2.Doppelhofer, GernotVaregg Fleridrett50:23
3.Doppelhofer Ervik, Jon ErikVaregg Fleridrett50:24
Frønsdal, PeterTIF VikingDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking

Generated by tTiMe 0.65

[Munkebotn] [Munkebotn] [X3] [Prestegardskogen] [Sandsli/Ytrebygda] [Båteviksvannet] [Sammenlagt]
Avlyst,
12.12.12
[an error occurred while processing this directive]
[Munkebotn] [Munkebotn] [X3] [Prestegardskogen] [Sandsli/Ytrebygda] [Båteviksvannet] [Sammenlagt]
Prestegardskogen,
16.01.13

DA

1.Löfgren, KristinOK Kolmården49:40
2.Trösse, ChristianeVaregg Fleridrett53:13
3.Lysaker, KirstiFana IL63:55
Splittimes Course splittimes Ranking

DB

1.Løvås, Ingrid VrålstadVaregg Fleridrett42:42
2.Sandvoll, IngridIL Gneist44:09
3.Nordstad, Kårhild HusbyVaregg Fleridrett46:26
4.Arntzen, MariellIL Gneist46:42
5.Christensen, LiseTIF Viking48:43
6.Klanderud, LindaÅrstad IL49:14
7.Greve, SirenBergens TF51:02
8.Skage, VildeIL Gneist51:08
9.Fjellbirkeland, HegeIL Gular57:00
10.Soligard, NinaBergens TF62:28
11.Hammerås, KristinIL Gular71:43
Splittimes Course splittimes Ranking

DC

1.Fjeldstad, AnneÅrstad IL35:27
2.Kayser, Karen ClementsenFana IL38:08
3.Helle, Siri ElisabetFana IL52:49
Linga, Mai HelenIL GularDSQ
Pontoppidan, MarieNORDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking

HA

1.Eikanger, Tom EirikIL Gular41:44
2.Nygaard, RuneIL Gular42:25
3.Westerheim, KennethStord Orientering42:50
4.Knudsen, MagneIL Gneist43:26
5.Kocbach, JanFana IL43:51
6.Erichsen, Petter MarkiVaregg Fleridrett46:15
7.Knudsen, Arne WilhelmIL Gneist51:53
8.Johannessen, ØyvindIL Gneist52:57
9.Sandven, HåkonFana IL54:25
10.Claussen, Mads BratlandFana IL56:02
11.Johannessen, TomIL Gneist56:25
12.Damm, KjetilTIF Viking59:55
13.Nome, Morten AndreasBSI - Orientering60:13
14.Stemme, ØisteinHordaveg BIL63:04
15.Døskeland, TrondFana IL65:21
16.Nese, Tore SveinAskøy OL66:23
17.Strand, TorgeirFana IL67:33
18.Nordeide, SturleIL Gneist69:57
Røen, OskarVaregg FleridrettMFS
Damm, SondreTIF VikingDSQ
Ekrheim, OlavFana ILDSQ
Fjellanger, LarsFana ILDSQ
Haugland, Helge TigerVaregg FleridrettDSQ
Polden, Andreas G.Stord OrienteringDSQ
Sørevik, TorTIF VikingDSQ
Westergård, Vegard JarvisVaregg FleridrettDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking

HB

1.Kjærner-Semb, JanVaregg Fleridrett43:45
2.Askeland, Kjell ArneFana IL44:42
3.Haugland, Kim-Andrè KjenesVaregg Fleridrett45:57
4.Røen, ArildSamnanger IL47:57
5.Kjærner-Semb, MarkusVaregg Fleridrett48:45
6.Dyngeland, Stein OveStatoil BIL49:04
7.Myre, Kjell ErikHordaveg BIL49:24
8.Johannessen, ErikHordaveg BIL50:10
9.Skage, Bjørn-IngeIL Gneist51:11
10.Sæthre, FrankFana IL52:00
11.Basberg, Bjørn L.Varegg Fleridrett52:21
12.Tjelmeland, MagneIL Gular54:43
13.Alvsvåg, John OlavFana IL58:23
14.Claussen, Jan ErikFana IL61:21
15.Tjelmeland, BirkIL Gular64:07
16.Doppelhofer, GernotVaregg Fleridrett80:17
17.Tangen, Per OlafFana IL91:24
Rognø, JarleIL GneistDSQ
Stemshaug, SturlaNORDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking

Generated by tTiMe 0.65

[Munkebotn] [Munkebotn] [X3] [Prestegardskogen] [Sandsli/Ytrebygda] [Båteviksvannet] [Sammenlagt]
Sandsli/Ytrebygda,
19.02.13

DA

1.Martinsen, HelenIL Gular39:01
Splittimes Course splittimes Ranking

DB

1.Løvås, Ingrid VrålstadVaregg Fleridrett25:52
2.Rognsvåg, IngunnFana IL27:16
3.Sandvoll, IngridIL Gneist27:47
4.Arntzen, MariellIL Gneist29:47
5.Rognsvåg, TuridFana IL29:59
6.Storvestre, ConstanceVaregg Fleridrett31:12
7.Tysvær, Gunhild StulandVaregg Fleridrett32:14
8.Rykkje, VibekeFana IL34:15
9.Klanderud, LindaÅrstad IL37:11
10.Jæger, KristinBSI - Orientering41:26
11.Helle, Ylva SvanbergTIF Viking50:22
Greve, SirenBergens TFDSQ
Sivertsen, Jorunn SudbøIL GneistDSQ
Soligard, NinaBergens TFDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking

DC

1.Skage, VildeIL Gneist20:32
2.Danielsen, ChristineBSI - Orientering22:15
3.Dymbe, MarieIL Gneist24:46
4.Kayser, Karen ClementsenFana IL27:05
5.Fjeldstad, AnneÅrstad IL27:58
6.Dymbe, MarianneIL Gneist29:50
7.Molvik, KatrineIL Gneist31:51
8.Pontoppidan, MarieFana IL33:38
9.Thowsen, SofieIL Gular51:34
10.Linga, Mai HelenIL Gular51:44
Nordeide, BirteNORDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking

HA

1.Knudsen, MagneIL Gneist25:28
2.Eikanger, Tom EirikIL Gular26:31
3.Polden, Andreas G.Stord Orientering26:34
4.Erichsen, Petter MarkiVaregg Fleridrett28:01
5.Haugen, IvarKristiansand OK28:11
6.Nygaard, RuneIL Gular28:19
7.Solheim, LasseVaregg Fleridrett29:20
8.Johannessen, ØyvindIL Gneist29:40
9.Ekrheim, OlavFana IL29:47
10.Aas, Ørjan SvalandVaregg Fleridrett30:03
11.Johannessen, TomIL Gneist30:13
12.Rykkje, RonnyFana IL30:54
13.Westergård, Vegard JarvisVaregg Fleridrett31:00
14.Knudsen, Arne WilhelmIL Gneist31:28
15.Damm, KjetilTIF Viking31:41
16.Sandven, HåkonFana IL33:12
17.Nordeide, SturleIL Gneist34:20
18.Steineger, JanIL Gneist35:30
19.Nome, Morten AndreasBSI - Orientering36:27
20.Løvås, KristianVaregg Fleridrett38:30
21.Haugland, Helge TigerVaregg Fleridrett39:24
22.Døskeland, TrondFana IL40:00
23.Dyrstad, AndréIL Gneist41:11
Stemme, ØisteinHordaveg BILMFS
Claussen, Mads BratlandFana ILDSQ
Rykkje, ØrjanVaregg FleridrettDSQ
Valen, HaraldVaregg FleridrettDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking

HB

1.Woldsdal, Jørn OveVaregg Fleridrett26:20
2.Skage, Bjørn-IngeIL Gneist26:27
3.Ottesen, SverreVaregg Fleridrett27:41
4.Dyngeland, Stein OveStatoil BIL28:16
5.Basberg, Bjørn L.Varegg Fleridrett28:52
6.Claussen, Jan ErikFana IL29:13
7.Johannessen, ErikHordaveg BIL29:35
8.Askeland, Kjell ArneFana IL29:37
9.Alvsvåg, John OlavFana IL29:46
10.Haugland, JanÅrstad IL29:55
11.Myre, Kjell ErikHordaveg BIL30:18
12.Dymbe, ErikIL Gneist35:21
13.Helle, Bjørnar SvanbergTIF Viking37:24
14.Fjellanger, LarsFana IL41:14
15.Vikane, PerFana IL50:36
16.Hestenes, KnutNOR52:50
17.Falch, Kristian Hj.IL Gular56:29
18.Tangen, Per OlafFana IL66:43
Claussen, SanderFana ILDSQ
Doppelhofer, GernotVaregg FleridrettDSQ
Stemshaug, SturlaNORDSQ
Splittimes Course splittimes Ranking

HC

1.Kayser, RagnarFana IL22:53
2.Wiseth, ChristianVaregg Fleridrett43:09
3.Wiseth, MortenVaregg Fleridrett43:12
Splittimes Course splittimes Ranking

Generated by tTiMe 0.66

[Munkebotn] [Munkebotn] [X3] [Prestegardskogen] [Sandsli/Ytrebygda] [Båteviksvannet] [Sammenlagt]
Båteviksvannet,
13.03.13

DB

1.Arntzen, MariellIL Gneist39:59
2.Christensen, LiseTIF Viking40:10
3.Sandvoll, IngridIL Gneist41:28
4.Soligard, NinaBergens TF45:56
5.Tysvær, Gunhild StulandVaregg Fleridrett48:48
6.Klanderud, LindaÅrstad IL55:36
7.Jæger, KristinBSI - Orientering63:17
8.Leveraas, Katrine HaalandBSI - Orientering65:58
9.Linga, Mai HelenIL Gular68:08
10.Helle, Ylva SvanbergTIF Viking69:58
Splittimes Course splittimes

DC

1.Molvik, KatrineIL Gneist31:24
2.Kayser, Karen ClementsenFana IL39:27
3.Fjeldstad, AnneÅrstad IL39:48
4.Helle, Siri ElisabetFana IL44:42
Nordeide, BirteNORDSQ
Splittimes Course splittimes

HA

1.Nygaard, RuneIL Gular37:16
2.Knudsen, MagneIL Gneist38:29
3.Røen, OskarVaregg Fleridrett39:28
4.Damm, KjetilTIF Viking40:00
5.Polden, Andreas G.Stord Orientering40:10
6.Westergård, Vegard JarvisVaregg Fleridrett40:34
7.Knudsen, Arne WilhelmIL Gneist45:05
8.Haugen, IvarKristiansand OK45:11
9.Aas, Ørjan SvalandVaregg Fleridrett45:38
10.Stemme, ØisteinHordaveg BIL47:44
11.Steineger, JanHordaland49:55
12.Damm, SondreTIF Viking51:05
13.Nese, Tore SveinAskøy OL53:37
14.Haugland, Helge TigerVaregg Fleridrett53:41
15.Johannessen, TomIL Gneist54:06
16.Nordeide, SturleIL Gneist54:42
17.Johannessen, ØyvindIL Gneist54:53
18.Westergård, Owen JarvisVaregg Fleridrett56:47
19.Molvik, Knut AIL Gneist61:06
20.Strand, TorgeirFana IL62:43
Splittimes Course splittimes

HB

1.Kjærner-Semb, MarkusVaregg Fleridrett35:19
2.Askeland, Kjell ArneFana IL38:10
3.Haugland, JanÅrstad IL40:00
4.Myre, Kjell ErikHordaveg BIL40:10
5.Johannessen, ErikHordaveg BIL41:09
6.Stemshaug, SturlaNOR42:12
7.Dyngeland, Stein OveStatoil BIL42:59
8.Larsen, Lars StulandVaregg Fleridrett43:37
9.Doppelhofer, GernotVaregg Fleridrett44:15
10.Haugland, Kim-Andrè KjenesVaregg Fleridrett45:32
11.Alvsvåg, John OlavFana IL48:17
12.Fjellanger, LarsFana IL58:47
13.Tangen, Per OlafFana IL69:25
14.Helle, Bjørnar SvanbergTIF Viking73:05
Forland, HaraldAskøy OLDSQ
Splittimes Course splittimes

HC

1.Kjærner-Semb, MathiasVaregg Fleridrett30:21
2.Kjærner-Semb, JanVaregg Fleridrett30:22
Splittimes Course splittimes

Generated by tTiMe 0.66

[Munkebotn] [Munkebotn] [X3] [Prestegardskogen] [Sandsli/Ytrebygda] [Båteviksvannet] [Sammenlagt]
Sammenlagt
etter
jaktstart

DB

1.Arntzen, MariellIL Gneist42:38(39:59)
2.Christensen, LiseTIF Viking42:48(40:10)
3.Sandvoll, IngridIL Gneist42:51(41:28)
4.Tysvær, Gunhild StulandVaregg Fleridrett57:37(48:48)
5.Klanderud, LindaÅrstad IL61:51(55:36)
6.Soligard, NinaBergens TF61:53(45:56)
7.Jæger, KristinBSI - Orientering76:18(63:17)
8.Leveraas, Katrine HaalandBSI - Orientering82:17(65:58)
9.Linga, Mai HelenIL Gular82:41(68:08)
10.Helle, Ylva SvanbergTIF Viking86:52(69:58)
Splittimes

DC

1.Molvik, KatrineIL Gneist37:56(31:24)
2.Fjeldstad, AnneÅrstad IL47:17(39:48)
3.Kayser, Karen ClementsenFana IL47:18(39:27)
4.Helle, Siri ElisabetFana IL57:52(44:42)
Splittimes

HA

1.Nygaard, RuneIL Gular37:48(37:16)
2.Knudsen, MagneIL Gneist40:17(38:29)
3.Polden, Andreas G.Stord Orientering46:27(40:10)
4.Haugen, IvarKristiansand OK47:53(45:11)
5.Røen, OskarVaregg Fleridrett47:58(39:28)
6.Damm, KjetilTIF Viking48:07(40:00)
7.Westergård, Vegard JarvisVaregg Fleridrett50:15(40:34)
8.Aas, Ørjan SvalandVaregg Fleridrett51:06(45:38)
9.Knudsen, Arne WilhelmIL Gneist51:28(45:05)
10.Stemme, ØisteinHordaveg BIL61:16(47:44)
11.Damm, SondreTIF Viking62:16(51:05)
12.Steineger, JanHordaland62:17(49:55)
13.Nordeide, SturleIL Gneist63:51(54:42)
14.Johannessen, ØyvindIL Gneist63:58(54:53)
15.Johannessen, TomIL Gneist63:59(54:06)
16.Haugland, Helge TigerVaregg Fleridrett64:25(53:41)
17.Nese, Tore SveinAskøy OL64:34(53:37)
18.Westergård, Owen JarvisVaregg Fleridrett74:47(56:47)
19.Molvik, Knut AIL Gneist77:06(61:06)
20.Strand, TorgeirFana IL77:43(62:43)
Splittimes

HB

1.Askeland, Kjell ArneFana IL39:01(38:10)
2.Kjærner-Semb, MarkusVaregg Fleridrett42:31(35:19)
3.Myre, Kjell ErikHordaveg BIL42:36(40:10)
4.Johannessen, ErikHordaveg BIL44:41(41:09)
5.Dyngeland, Stein OveStatoil BIL44:48(42:59)
6.Haugland, JanÅrstad IL47:28(40:00)
7.Stemshaug, SturlaNOR54:12(42:12)
8.Haugland, Kim-Andrè KjenesVaregg Fleridrett54:13(45:32)
9.Alvsvåg, John OlavFana IL54:27(48:17)
10.Larsen, Lars StulandVaregg Fleridrett56:47(43:37)
11.Doppelhofer, GernotVaregg Fleridrett61:15(44:15)
12.Fjellanger, LarsFana IL68:39(58:47)
13.Tangen, Per OlafFana IL83:31(69:25)
14.Helle, Bjørnar SvanbergTIF Viking87:18(73:05)
Splittimes

HC

1.Kjærner-Semb, MathiasVaregg Fleridrett44:42(30:21)
2.Kjærner-Semb, JanVaregg Fleridrett44:45(30:22)
Splittimes

Generated by tTiMe 0.66

[Munkebotn] [Munkebotn] [X3] [Prestegardskogen] [Sandsli/Ytrebygda] [Båteviksvannet] [Sammenlagt]

IL Gular
webmaster

Last updated