IL Gular - orientering

Resultater nattcup 1998/99

[Fantoft] [Isdalen] [Stendskogen] [Knappenfjellet] [Kanadaskogen]
Fantoft
11.11.98

Herrer 4km

1. Roger R. Hansen 29069 Gular 32:20 2. Per Arne Aadland 22578 Gular 32:55 3. Thierry Matthey 22672 Gular 33:34 4. Jan Fjærestad 24611 Askøy 34:03 5. Jan H. Bakkejord 30443 Kristansand 34:05 6. Memund Daltveit 24738 Fana 34:18 7. Bjarte Eikanger 22587 Gular 36:06 8. Ivar Haugen 22588 Gular 39:42 9. Arne Johannesen 17206 Gular 40:55 10. Hans-Ole Løvland 22326 Sarpsborg 43:38 11. Trygve Buanes 22600 Viking 45:04 12. Arne Knudsen 30300 Gneist 45:20 13. Atle Alvheim 20137 Fana 47:11 14. Jarle Gjerde 34063 DnB 48:16 15. Stein Krogstad 17230 Freidig 49:21 16. Eirik Keilegavlen 38219 Fana 50:16 17. Mange Knudsen 32417 Gneist 51:39 18. Paul C. Paulsen 33916 Fana 52:03 19. Arvid Støyva 34099 Gular 54:32 20. Mange Raadal 24773 Fana 55:14 21. Kristinan Hj. Falch 30316 Gular 55:37 22. Per Vold 20030 Fana 55:46 23. Lars Ove Kvalbein 30675 Gular 60:45 24. Owen Westergård 34093 Varegg 61:07 Svein Sundby 25. Stein Myhre 22725 IL Strand-Ulv 62:22 26. Håkon Woldsdal 30291 Gneist 63:40 27. Sisvand T. M. 24724 Fana 70:34 28. Rolf Nord 24750 Fana 72:40 29. Jan-Petter Holst 37183 Varegg 74:09 Ivar Hostad 30. Matti Torgesen 37188 Hordane BIL 76:29 Dag Hovland ????? Gular post mangler Strekktider 1-10

Herrer 2km

1. Olve Øyehaug 34322 CMR 14:44 2. Tormod D.Opheim 33951 NOVITBIL 18:13 3. Carl E.M. Lund 36383 Varegg 18:51 Snorre Slettemarl 4. Andre Kalve Titland 36384 Varegg 20:14 Morten Westergård 5. C. Jostein Solhaug 17230 Nansesenteret 22:47 6. Dag S. Holsen 22511 HSI 24:27 7. Steinulv Aarebrot 17214 HSI 24:40 8. Kåre Karlsen 37212 Hordaueg 24:59 9. Ragnar Norno 36386 Varegg 49:33 Mathias Lillestøl Øyvind M. Lund 30676 Varegg post mangler Mathias M. Lund Eirik Holst

Damer 4km

1. Dagrun Daltveit 24737 Fana 46:15 2. Kirsti Lysaker 24759 Fana 47:30 3. Annemarie Madsen 24723 Fana 55:58 4. Bodil Kleim 17221 Farum 57:02 5. Hege Fjellbirkeland 17226 Gular 58:33 6. Dagny Lysaker 25530 Eiker 71:11 7. Kristin Høydalsvik 30293 Gneist 63:43

Damer 2km

1. Trude Skogstrand 24663 BT 13:11 2. Else Helen Nornes 34323 CMR 17:30 3. Kirsten Grevskott 33988 Varegg 17:32 4. Grete Lind 37204 HSI 18:04 5. Eva M.Lund 30679 Varegg 21:51 Sidsel Kalve 6. Torni Hauge Svendsen 34134 L&S BIL 34:00 7. Ingun Thornes 37195 HSI 48:00 Bjørg Kocbach 24701 BT poster mangler
[Fantoft] [Isdalen] [Stendskogen] [Knappenfjellet] [Kanadaskogen]
Isdalen
9.12.98

Herrer 4km

1. Roger R. Hansen 29069 Gular 33:27 2. Per Arne Aadland 22578 Gular 36:01 3. Jan H. Bakkejord 30443 Kristansand 36:28 4. Arne Johannesen 17206 Gular 38:49 5. Memund Daltveit 24738 Fana 39:03 6. Ivar Haugen 22588 Gular 39:37 7. Tom Eikanger 30318 Gular 40:06 8. Rune Nygaard 22672 Gular 41:37 9. Jan Seineger 24726 Fana 43:08 10. Håkon Reikvam 29047 Gular 43:27 11. Svein Linga 22574 Gular 46:02 12. Steinar Barmen 22586 Gular 46:14 13. Bjarte Eikanger 22587 Gular 47:09 14. Lars S. Skeide 17221 Fana 48:36 15. Lars Ove Kvalbein 30675 Gular 51:39 16. Paul C. Paulsen 33916 Fana 52:27 17. Bjørn Arild Kallmyr 34061 DnB 52:54 18. Mange Knudsen 32417 Gneist 54:58 19. Nicolai Kliem 17226 Farum 56:42 20. Håkon Woldsdal 30291 Gneist 61:39 21. Torgeir Strand 24559 Fana 63:39 22. Per Vold 20030 Fana 64:04 23. Tommy Sævareid 37187 Fana 66:50 24. Eirik Keilegavlen 38219 Fana 66:58 25. Mange Raadal 24773 Fana 70:23 26. Kristinan Hj. Falch 30316 Gular 73:06 27. Sisvand T. Madsen 24724 Fana 74:27 28. Arvid Støyva 34099 Gular 75:52 29. Jan-Petter Holst 37183 Varegg 98:33 Dag Hovland 17223 Gular ca. 1t Svein Sundby (?) 30294 Varegg brutt Ivar Hostad (?) 34073 Varegg brutt Arne Knudsen 30300 Gneist ? Jørn Woldsdal ? Gneist ? Strekktider 1-13

Herrer 2km

1. Jostein Solhaug 17230 Nansesenteret 26:16 2. Morten Westergård 36384 Varegg 27:07 Carl E.M. Lund Varegg 3. T.D. Opheim 33951 NOVIT 29:46 4. Olve øyehaug 34322 CMR 30:06 5. Ragnar Norno 36386 Varegg 33:03 Mathias M. Lund Varegg 6. Atle Andersson 17214 33:40 7. Øyvind M. Lund 30676 Varegg 38:03 Eirik Holst Varegg 8. Ole Lauvskar 34171 Vital BIL 38:31 9. Morten Pedersen 36392 Varegg 40:25 Mathias Lillestøl Varegg 10. Terje Aalen 34135 L&S BIL 48:17

Damer 4km

1. Kirsti Lysaker 24759 Fana 49:51 2. Bodil Kliem 17226 Farum 60:33 3. Kristin Høydalsvik 30293 Gneist 60:45 4. Bjørg Kocbach 24701 BT 63:06 5. Hege Fjellbirkeland 22582 Gular 63:37 6. Dagrun Daltveit 24737 Fana 64:19 7. Annemarie Madsen 24723 Fana 74:25

Damer 2km

1. Kirsten Grevskott 33988 Varegg 29:27 2. Grete Lind 37204 HSI 29:52 3. Else Helen Nornes 34323 CMR 34:44 4. Anne Westergård 34124 Varegg 42:14 5. Eva M.Lund 30679 Varegg 45:06 Sidsel Kalve Varegg 6. Torni Hauge Svendsen 34134 L&S BIL 48:26 7. Oddbjørg Stenstand 37196 HSI 71:55 8. Ingun Thornes 37195 HSI 72:03
[Fantoft] [Isdalen] [Stendskogen] [Knappenfjellet] [Kanadaskogen]
Stendskogen
20.1.99

Herrer 4km

Sluttid 1.p 2.p 3.p 4.p 5.p 6.p 7.p 8.p 9.p 10.p 11.p 12.post 1. Roger R Hansen 29069 Gular 42:46 1:59 3:32 1:54 3:54 4:06 5:55 5:40 5:54 4:21 1:05 2:32 1:54 2. Bjørn Hølleland 24621 Askøy 43:33 2:29 3:17 2:19 2:59 4:35 4:12 3:29 7:04 6:34 1:21 2:44 2:30 3. Per Arne Aadland 22578 Gular 44:33 2:06 4:57 2:20 3:07 4:57 5:13 5:57 5:56 3:45 1:15 2:37 2:23 4. Bjarte Eikanger 22587 Gular 44:56 3:18 3:56 1:59 4:19 4:05 5:55 5:40 5:53 4:21 1:06 2:32 1:52 5. Thierry Matthey 30673 Gular 47:19 2:13 3:34 4:13 3:33 4:54 3:33 5:45 6:51 4:49 2:53 2:52 2:09 6. Ivar Haugen 22588 Gular 49:06 3:00 5:16 1:56 3:14 6:02 4:08 3:55 7:46 4:21 4:58 2:35 1:55 7. Trygve Buanes 22600 Viking 50:53 2:45 9:00 2:24 2:43 5:54 4:06 3:13 7:53 5:26 1:46 3:24 2:19 8. Sigurd Eikner 24727 Fana 55:09 3:39 4:38 2:47 3:47 8:39 4:51 4:27 7:19 7:32 1:28 3:02 3:10 9. Arne Johannesen 17206 Gular 56:36 3:11 3:31 2:43 2:44 5:43 4:34 7:37 7:01 11:45 1:19 3:33 2:55 10. Eirik Keilegavlen38219 Fana 59:07 3:13 6:37 2:32 5:37 6:32 4:07 3:07 12:02 4:57 4:47 3:16 2:20 11. Arne Knudsen 30299 Gneist 59:36 3:06 4:21 2:20 3:06 5:54 4:44 11:15 7:27 8:11 2:00 4:38 2:34 12. Eirik Vikane 30302 Gular 62:51 2:26 3:47 2:24 3:45 12:00 4:16 7:29 11:55 5:26 3:54 2:50 2:39 13. Paul Chr.Paulsen 33916 Fana 63:49 3:41 8:42 3:30 5:31 5:43 6:23 3:08 12:05 5:06 3:39 4:00 2:21 14. Lars Ove Kvalbein30675 Gular 65:14 5:59 5:57 2:53 5:44 6:46 5:42 5:43 8:48 9:57 1:35 3:50 2:20 15. Torgeir Strand 24559 Fana 94:45 3:25 5:43 2:54 7:02 10:32 13:40 7:32 16:31 13:25 2:01 7:40 4:20 16. Anders Bjørkås 22609 Askøy 95:33 3:29 9:54 3:22 4:32 8:52 9:36 17:38 9:14 15:46 3:26 6:27 3:17 17. Rolf Nord 24750 Fana 101:56 5:57 6:17 3:03 8:32 9:16 25:36 10:49 11:42 8:19 3:24 5:31 3:30 18. Einar Grieg 10306 110:10 4:54 5:43 3:22 3:56 7:40 5:16 12:02 11:19 15:53 30:59 5:54 3:12 Jørgen Frøyd 11398 Død brikke Hjelvik 33947 48:03 3:54 11:27 3:09 3:29 26:04 Tom Eikanger 30318 Gular 54:27 2:36 6:28 3:02 5:00 5:51 3:49 7:02 4:39 10:25 3:16 2:19 Per Vold 20030 Fana 72:51 3:33 9:41 3:17 10:37 11:19 5:21 4:53 8:07 16:03 Kristian Falch 30316 Gular 80:16 9:17 14:26 18:40 16:36 13:10 8:07 Opheim 33951 89:53 4:16 8:44 4:49 11:47 19:24 15:09 25:44 Grete Lind 37204 89:53 4:19 8:42 4:39 12:05 19:16 15:06 25:46

Herrer 2km

Sluttid 1.p 2.p 3.p 4.p 5.p 6.p 7.post 1. Kristian Pedersen22616 Viking 42:06 4:35 8:11 5:00 14:14 4:07 3:13 2:46 2. Carl E Macody Lun36383 Varegg 58:14 5:07 8:33 7:46 18:38 7:19 7:42 3:09 Morten Westergård Varegg 58:14 May Linga 22575 Gular 22:02 4:24 7:53 9:45 Morten Pedersen 36389 Varegg 35:01 18:59 11:45 5:17 Øyvind Reigstad Varegg 35:01 18:59 11:45 5:17 Mathias Lillestøl Varegg 35:01 18:59 11:45 5:17 Trond Madsen 34133 80:06 21:28 9:03 21:57 12:53 14:45 Torni Hauge Svend34134 80:06 11:24 7:47 33:19 13:02 14:34 Sverre Grevskott 36958 Rasmussen Varegg Martin Stigen Varegg Petter Stigen Varegg

Damer 4km

Sluttid 1.p 2.p 3.p 4.p 5.p 6.p 7.p 8.p 9.p 10.p 11.p 12.post 1. Kirsti Lysaker 24759 Fana 56:08 3:06 4:21 2:32 5:51 8:57 4:31 3:43 8:08 6:13 1:35 4:06 3:05 2. Annemarie B Madse24723 Fana 90:32 6:42 7:18 3:51 3:59 8:06 7:09 8:48 12:32 21:08 2:45 4:46 3:28 3. Hege Fjellbirkela22582 Gular 91:35 4:03 8:45 4:47 6:55 11:35 7:24 8:27 9:49 15:49 3:00 7:13 3:48 4. Anne Fjellbirkela22584 Gular 91:39 4:08 8:45 4:47 6:55 11:43 7:11 8:31 9:52 15:47 3:01 7:12 3:47 5. Dagrunn Daltveit 24738 Fana 114:48 3:40 15:54 4:22 6:17 11:21 10:39 16:06 24:37 9:36 2:31 5:59 3:46 6. Ingrid Nord 24749 Fana 114:58 3:43 15:47 4:36 6:21 11:13 10:47 15:57 24:41 9:45 2:12 6:17 3:49

Damer 2km

Sluttid 1.p 2.p 3.p 4.p 5.p 6.p 7.post 1. Tonje Holm 20931 Fana 36:28 3:54 6:47 4:35 8:46 5:24 3:17 3:45 2. ??? 33948 42:20 4:45 8:30 4:40 14:18 4:01 3:14 2:52 3. Anne Kath.Aubert 24756 Fana 48:09 14:02 7:30 7:40 7:50 3:47 4:16 3:04 Kirsten Grevskott33988 Varegg
[Fantoft] [Isdalen] [Stendskogen] [Knappenfjellet] [Kanadaskogen]
Knappenfjellet
20.1.99

Herrer 4km

1. Ivar Haugen Gular 22588 36.37 0.00 2. Bjørn Hølleland Askøy 24621 41.00 4.23 3. Eirik Vikane Gular 30302 42.25 5.48 4. Arne Johannesen Gular 17206 42.30 5.53 5. Memund Daltveit Fana 24738 44.21 7.44 6. Magne Knudsen Gneist 32417 45.52 9.15 7. Arne Knudsen Gneist 30294 47.14 10.37 8. Lars Ove Kvalbein Gular 30675 49.17 12.40 9. Svein Linga Gular 22574 52.52 16.15 10. Sigvard Madsen Fana 24724 61.32 24.55 11. Per Vold Fana 20030 70.14 33.37 12. Eirik Keilegavlen Fana 38219 71.25 34.48 13. Torgeir Strand Fana 24559 74.27 37.50 14. Christian B. Madsen Fana 24721 86.48 40.11 15. Stian Valestrand BT 24680 86.50 40.13 Thierry Matthey Gular 30673 Brutt Jan Steineger Fana 24726 Disk Strekktider

Damerer 4km

1. Anne Marie B. Madsen Fana 24723 58.36 0.00 2. Kristin Høydalsvik Gneist 30293 70.49 12.13 3. Hege Fjellbirkeland Gular 22582 71.43 13.07 Strekktider

Damer 2km

1. Birgitte Torbjørnsen Gular 22581 27.40 0.00
[Fantoft] [Isdalen] [Stendskogen] [Knappenfjellet] [Kanadaskogen]
Kanadaskogen
20.1.99

Resultater natt-cup sammenlagt, jaktstart

Tekst og bilder

Herrer 4km

1. Ivar Haugen Gular 00:42:26 2. Per Arne Aadland Gular 00:42:33 3. Roger R. Hansen Gular 00:42:44 4. Memund Daltveit Fana 00:49:00 5. Thierry Matthey Gular 00:51:06 6. Tom Eikanger Gular 00:53:25 7. Eirik Vikane Gular 00:53:27 8. Trygve Buanes Viking 00:54:24 9. Lars Ove Kvalbein Gular 00:54:25 10. Jan Steineger Fana 00:55:46 11. Svein Linga Gular 00:56:10 12. Morten Fismen Nydalen 01:00:37 13. Martin Alvheim Fana 01:00:47 14. Magne Knudsen Gneist 01:01:08 15. Jan Petter Hansen Gular 01:10:10 16. Torsten Artz Gular 01:12:40 17. Eirik Keilegavlen Fana 01:13:03 18. Christian B. Madsen Fana 01:32:29 19. Sigvard Tschudi-Madse Fana 01:32:37 20. Torgeir Strand Fana 01:42:00 21. Atle Alvheim Fana 01:46:13 22. Jan-Petter Holst Varegg 01:59:32 Ivar Hostad Varegg 01:59:32 Bjørn Hølleland Askøy BRUTT Per Vold Fana DISK/01:32:31 Bjarte Eikanger Gular MANGLER SISTE POST/00:49:11

Damerer 4km

1. Kirsti Lysaker Fana 00:54:48 2. Annemarie Madsen Fana 00:58:50 3. Dagrun Daltveit Fana 00:59:08 4. Liv Ormberg Fana 01:24:21 5. Kristin Høydalsvik Gneist 01:24:22 Tonje Holm Fana BRUTT

Enkelt-resultater

Herrer 4km

1. Ivar Haugen Gular 0:39:56 01.51 04.49 02.54 03.53 01.44 03.53 05.20 02.17 05.47 02.32 02.12 01.24 00.47 00.33 2. Per Arne Aadland Gular 0:41:34 02.07 04.50 03.01 04.32 02.06 02.36 06.45 02.18 05.42 02.43 01.59 01.34 00.46 00.35 3. Tom Eikanger Gular 0:42:06 01.57 05.07 03.11 04.54 02.16 03.10 03.54 02.20 06.21 03.07 02.21 01.57 00.58 00.33 4. Roger R. Hansen Gular 0:42:41 01.43 05.39 03.27 04.42 01.59 03.58 05.24 02.25 05.43 02.33 02.11 01.26 00.52 00.39 5. Eirik Vikane Gular 0:43:17 01.45 05.43 03.30 04.49 02.03 03.45 04.41 02.34 05.32 02.57 02.45 01.51 00.48 00.34 6. Lars Ove Kvalbein Gular 0:43:47 02.06 05.49 03.50 04.45 02.37 03.59 02.51 02.31 05.31 03.08 02.46 01.51 01.34 00.29 7. Jan Steineger Fana 0:43:50 01.55 05.07 03.06 05.04 02.57 04.25 03.04 02.13 06.34 03.18 02.34 01.49 01.07 00.37 8. Thierry Matthey Gular 0:44:59 02.09 05.08 02.35 04.07 02.06 07.18 03.11 03.33 05.38 02.48 02.12 01.44 01.45 00.45 9. Trygve Buanes Viking 0:45:14 02.31 05.50 03.53 04.38 01.51 03.20 04.43 02.06 07.49 02.53 02.17 01.52 01.03 00.28 10. Svein Linga Gular 0:45:25 02.15 05.51 03.17 05.31 02.39 03.30 02.28 02.56 06.26 03.18 03.19 02.03 01.09 00.43 11. Morten Fismen Nydale 0:45:28 01.47 06.14 03.30 05.13 02.12 03.22 03.00 03.00 06.57 03.10 03.40 01.45 01.08 00.30 12. Martin Alvheim Fana 0:45:37 01.44 05.32 03.22 05.10 02.55 03.03 03.56 02.51 08.09 02.48 02.28 02.01 01.10 00.28 13. Memund Daltveit Fana 0:45:56 Strekktider mangler dessverre 14. Magne Knudsen Gneist 0:51:04 01.59 05.47 03.45 05.43 03.00 04.16 02.57 02.25 10.40 04.11 02.31 02.03 01.10 00.37 15. Jan Petter Hansen Gular 0:54:59 02.16 05.44 03.20 06.04 03.13 06.57 03.03 02.33 08.28 04.02 04.17 02.27 01.41 00.54 16. Torsten Artz Gular 0:57:36 01.53 08.22 03.27 09.09 03.19 03.37 03.54 03.46 08.21 03.53 03.56 02.14 00.58 00.47 17. Eirik Keilegavlen Fana 1:01:12 02.03 11.24 03.37 09.13 03.19 03.33 03.55 03.25 08.37 03.59 03.51 02.15 00.58 01.03 18. Christian B. Madsen Fana 1:17:29 02.14 09.53 04.10 07.52 02.57 07.01 05.19 03.47 17.39 04.27 05.42 03.44 01.37 00.57 19. Sig. Tschudi-Madsen Fana 1:17:41 02.21 09.39 04.24 07.47 03.20 06.42 05.15 03.51 17.53 04.13 05.35 04.06 01.45 00.50 20. Torgeir Strand Fana 1:26:40 02.33 08.09 04.58 07.57 04.25 05.39 10.49 07.27 10.03 08.01 10.01 03.30 01.57 01.11 21. Atle Alvheim Fana 1:33:33 03.48 05.35 03.25 05.12 02.57 23.17 11.32 06.45 14.00 07.47 03.43 02.41 02.10 00.41 22. Jan-Petter Holst Varegg 1:44:32 03.14 14.36 06.34 08.05 08.35 06.48 04.36 04.20 26.03 10.07 05.11 03.43 01.48 00.52 Ivar Hostad Varegg 1:44:32 03.14 14.36 06.34 08.05 08.35 06.48 04.36 04.20 26.03 10.07 05.11 03.43 01.48 00.52 Bjørn Hølleland Askøy BRUTT 02.10 05.24 02.22 04.13 02.50 02.37 BRUTT' Per Vold Fana(D)01:17:53 02.27 08.54 06.25 06.50 03.46 --.-- 16.21 07.22 09.35 03.56 05.58 03.47 01.43 00.49 Bjarte Eikanger Gular 0:45:15 Strekktider mangler dessverre

Herrer 2km

1. Arvid Støyva Gular 0:43:09 06.54 04.19 03.36 05.39 03.29 09.17 04.19 03.00 01.33 01.03 2. Petter D. Hjellevik NOVITBIL 1:04:09 06.52 05.40 11.25 20.37 04.04 03.42 04.27 03.46 02.41 00.55 3. Carl. E.M. Lund Varegg 1:08:54 04.30 06.05 06.03 17.40 15.02 07.16 07.03 02.47 01.36 00.52 Mathias Lillestøl Varegg 1:08:54 Sondre Hovi Varegg 1:08:54 Øyvind Reigstad Varegg 1:08:54 4. Andre Kalve Titland Varegg 1:09:21 03.51 06.04 06.14 17.38 15.08 07.21 07.08 03.21 01.37 00.59 Eirik Holst Varegg 1:09:21 5. Anders Eidsnes NOVITBIL 1:16:19 Mangler dessverre strekktider 6. Tormod Pedersen NOVITBIL 1:16:29 20.00 05.39 07.11 08.46 12.54 07.05 08.27 02.46 02.42 00.59 7. Tormod D. Opheim NOVITBIL 1:18:45 03.58 07.49 05.46 19.11 14.09 06.46 14.07 03.41 02.09 01.09

Damerer 4km

1. Kirsti Lysaker Fana 0:54:32 02.27 06.44 03.49 06.32 02.55 02.50 07.13 03.38 06.52 03.43 03.13 02.22 01.34 00.40 2. Annemarie Madsen Fana 0:52:00 02.17 06.10 04.10 06.09 02.39 05.26 03.49 02.19 07.01 03.41 03.31 02.30 01.43 00.35 3. Dagrun Daltveit Fana 0:51:13 02.20 06.25 03.34 05.42 02.27 05.33 02.28 02.52 07.53 03.49 03.37 02.16 01.35 00.42 4. Liv Ormberg Fana 1:09:15 03.12 08.20 04.30 08.11 04.31 04.29 04.41 03.04 09.58 05.34 05.27 03.10 03.19 00.49 5. Kristin Høydalsvik Gneist 1:13:46 02.41 08.46 04.21 06.18 03.14 10.30 04.00 05.49 09.07 05.43 03.17 02.59 06.16 00.45 Tonje Holm Fana BRUTT

Damer 2km

1. Anne Kath. Aubert Fana 0:53:37 03.33 09.51 06.37 07.40 05.54 06.21 06.43 04.21 01.34 01.03 2. Birgitte B. Madsen Fana 0:53:38 03.37 09.43 06.44 07.41 05.38 06.48 06.21 04.25 01.39 01.02 3. Eva M. Lund Varegg 1:12:35 05.11 08.29 06.24 17.02 15.04 07.34 06.53 03.21 01.38 00.59 4. Grete Lind BergenTF 1:19:18 04.38 07.54 05.42 19.08 14.07 06.56 13.27 04.11 02.15 01.00 5. Kirsten Grevskott Varegg 1:20:00 Mangler dessverre strekktider
[Fantoft] [Isdalen] [Stendskogen] [Knappenfjellet] [Kanadaskogen]

IL Gular
webmaster

Last updated